פורטל הביטוחים הגדול בישראל
• כל מה שצריך לדעת על ביטוח •
איך לבחור ביטוח בריאות פרטי

ביטוח רפואי פרטי הוא חלק חשוב מהיכולת שלנו לשמור על אורח חיים בריא ושליו. זו לא רק הזמינות הגבוהה לבדיקות ולטיפולים אצל מומחים, אלא גם השקט הנפשי שלנו בכך שאנו יודעים שאנו בידיים טובות מאוד, ואם נזדקק למשהו נוכל להשיג אותו ללא בעיות, ללא עיכובים ובעיקר ללא תחנונים ועשרות טלפונים למרפאה.

אז ברור לכולנו שביטוח רפואי פרטי הוא חלק חשוב מחיינו, אבל השאלה הגדולה היא, איך לבחור ביטוח בריאות פרטי?

וליתר דיוק, איך לבחור ביטוח בריאות פרטי שכולל גם את כל מה שאנחנו צריכים מבחינת כיסוי, וגם, אם אפשר, שלא יהיה יקר?

איך לבחור ביטוח בריאות פרטי שכולל הכל?

השאלה היא לא איך לבחור ביטוח בריאות פרטי שכולל הכל, אלא האם זה אפשרי במסגרת התקציב שיש לנו לצורך העניין. כל סוכן ביטוח בתחום הבריאות יסביר לכם, שאתם לא צריכים לעשות הכל. הרפורמה בתחום ביטוחי הבריאות יצרה מצב שבו כל אחד יכול לעשות לעצמו ביטוח בריאות, בלי להיכנס להוצאות גדולות מדי. האפשרות להסיר סעיפים מוזילה מאוד את הביטוח, אך מצד שני, אי אפשר להכחיש שהיא מייצרת מצב של כיסוי חלקי, או כיסוי כמעט מלא (ולפעמים מה לעשות, המבוטח צריך דווקא לממש את הסעיף השולי, החלק הקטן, שאותו הוא לא ביטח כדי להוזיל את הביטוח).

אז מה עושים? איך לבחור ביטוח בריאות פרטי שיספיק לנו ולא יהיה יקר מדי? בונים פוליסה שפחות או יותר מתאימה לנו ולצרכים שלנו כרגע, ובכל שינוי מעדכנים את הסוכן כדי שיעדכן את הפוליסה ויאפשר לנו לשלם פחות.

מה כן חשוב שיהיה בפוליסה? על מה לא היינו ממליצים לכם לוותר?

שאלון קצר לבדיקת זכאות להזולה בביטוח הבריאות שלך
בדקו כמה כסף תוכלו לחסוך בחודש בעליות ביטוח הבריאות שלכם
18-28
29-44
45-69
70+

איך לבחור ביטוח בריאות פרטי לילדים ותינוקות?

איך לבחור ביטוח בריאות פרטי זו שאלה חשובה, בבואנו לבדוק ביטוח בריאות לילדים ולתינוקות שלנו. סטטיטטית, בגילאים האלה יש יותר שימוש בשירותי ביטוח רפואי פרטי, כמו גם בביקוש לייעוץ בנושאים שאינם מוגדרים כמחלה, למשל ייעוץ בנושאי תזונה, כאבי בטן, התפתחות ועוד. חשוב לציין שהטיפולים בסוגיות אלה, לפחות ברובן, מוענקים באופן קל, חיצוני ועדין, ולא באמצעים כירורגיים.

מה שחשוב לנו כהורים, זה להקל על התינוק שלנו בכל אמצעי, ולאפשר לו להתפתח בנחת.

הביטוח מספק פתרונות גם לבעיות או מצבי לחץ אצל ילדים בוגרים יותר, בגילאי בית ספר כמו למשל רכיבה טיפולית להתגברות על חסמים וחרדה חברתית, אבחון התנהגותי ועוד.

איך לבחור ביטוח בריאות פרטי משלים?

ביטוח משלים כולל בתוכו את כל הטיפולים הפרה-רפואיים, שמשלבים גוף, נפש, הומיאופתיה, תזונה ועוד. הסעיף של ביטוח משלים ניתן להסרה, אבל גם במקרה כזה חשוב להבין איך איך לבחור ביטוח בריאות פרטי משלים שמתאים לנו בכל שלב בחיים, ולא מיד להסיר אותו כדי להוזיל את הפוליסה.

לדוגמא, נשים בהיריון או אחרי לידה יכולות למצוא נחמה והקלה עצומות בטיפולי הומוטוקסיקולוגיה שניתן לקבל דרך הביטוח המשלים בביטוח הפרטי. אלה טיפולים שמנקזים את הרעל מהגוף ומחזקים את המערכת החיסונית בתקופות של תשישות קיצונית, כמו אחרי לידה. כמו כן הטיפולים האלה ידועים בכך שהם מצמצמים תחלואים קבועים האופיינים לנשים אחרי לידה, כמו דלקות שונות (בדרכי השתן, וגם דלקת גרון), זיהומים ועוד. אם אתן מתכננות להיכנס להיריון, לא כדאי לכן להסיר את הסעיף של רפואה משלימה מהביטוח, למרות שהוא מייקר אותו.

בביטוח המשלים תמצאו גם מגוון של טיפולים מפנקים, החל מעיסויים ועד חדרי מלח, להקלה על הנשימה.

 איך לבחור ביטוח בריאות פרטי זול?

המחיר של ביטוח בריאות בנוי מסעיפים שהחלטתם להוסיף או להסיר, וגם מהנתונים האישיים שלכם. למשל, אם אתם בני עשרים, זו ההצעה שתקבלו מחברות הביטוח – כולל כל הסעיפים (תרופות מחוץ לסל, ניתוחים בארץ וכיסוי עבור השתלות בחו”ל) :

 

חברת הביטוח מחיר הביטוח
איי. די. איי. חברה לביטוח בע”מ 30 ש”ח
איי אי ג’י ישראל חברה לביטוח בע”מ 30 ש”ח
הכשרה חברה לביטוח בע”מ 31 ש”ח
כלל חברה לביטוח בע”מ 33 ש”ח
הפניקס חברה לביטוח בע”מ 37 ש”ח
מגדל חברה לביטוח בע”מ 38 ש”ח
הראל חברה לביטוח בע”מ 38 ש”ח
מנורה מבטחים ביטוח בע”מ 40 ש”ח
איילון חברה לביטוח בע”מ 44 ש”ח

 

וזו ההצעה שיקבל אדם כבן חמישים, כולל הכל. שימו לב למחיר שהשליש את עצמו.

 

חברת הביטוח מחיר הביטוח
מנורה מבטחים ביטוח בע”מ 128
איי. די. איי. חברה לביטוח בע”מ 131
איי אי ג’י ישראל חברה לביטוח בע”מ 135
הראל חברה לביטוח בע”מ 136 ש”ח
הפניקס חברה לביטוח בע”מ 145 ש”ח
הכשרה חברה לביטוח בע”מ 145 ש”ח
איילון חברה לביטוח בע”מ 153 ש”ח
כלל חברה לביטוח בע”מ 176 ש”ח
מגדל חברה לביטוח בע”מ 178 ש”ח

 

האם יש הבדל בין נשים וגברים? נהוג להגיד שכן, אבל מבדיקה שעשינו, המחירים הם זהים כמעט לחלוטין, גם במקרה של מבוטח בן עשרים וגם במקרה של מבוטח בן חמישים.

אבל כשמטפסים קצת בגיל, רואים שיש הבדל וגברים משלמים יותר – הפרמיה מתחילה ממחיר גבוה יותר.

 

 

שם החברה

 

מחיר הביטוח לאישה בת שבעים

 

מחיר הביטוח לגבר בן שבעים

מנורה מבטחים ביטוח בע”מ 370 ש”ח 461 ש”ח
איילון חברה לביטוח בע”מ 438 ש”ח 438 ש”ח
מגדל חברה לביטוח בע”מ 495 ש”ח 495 ש”ח

איך לבחור ביטוח בריאות פרטי מומלץ?

אין מונח כזה ביטוח בריאות מומלץ, כי כל ביטוח בריאות הוא מה שמתאים באופן אישי למבוטח. לדוגמא, לאדם אחד יכול להיות ביטוח בריאות פרטי יקר מאוד, הכולל אלף ואחד סעיפים, אך הוא לא בהכרח יהיה הביטוח שיתאים לאדם אחר, שלא זקוק לחלק מהסעיפים המפוארים והיקרים, וזה סתם בזבוז כסף עבורו.

בנוסף, צריך לזכור שביטוח הוא סוג של הימור. אתם יכולים להסיר סעיף כמו השתלות בחו”ל, שסטטיסטית הוא מאוד נדיר, כלומר רוב האנשים לא נזקקים לו, ואולי נתפס כמותרות בשל כך. אבל סטטיסטית בסופו של דבר יש כן מבוטחים שנעזרים בסעיף הזה, ומי יודע מי זה יהיה – אולי דווקא האדם שעשה ביטוח מלא ורק את הסעיף הזה צריך עכשיו?

אז הפתרון של לעשות ביטוח מלא כולל הכל לא מתאים לכולם, כי הוא יקר. לכן, כדאי לעשות את הביטוח ביחד עם סוכן ביטוח, שיסביר לכם מה מתאים לכם, מה סטטיסטית יותר נחוץ, מה הולם את ההרכב המשפחתי שלכם ועל מה אסור לכם לוותר בשום פנים ואופן.

נשמח לסייע לכם בהרכבת סל ביטוח בריאות מלא ומותאם לכם. השאירו את הפרטים שלכם, ונציג שלנו יחזור אליכם בהקדם האפשרי.

שאלון קצר לבדיקת זכאות להזולה בביטוח הבריאות שלך
בדקו כמה כסף תוכלו לחסוך בחודש בעליות ביטוח הבריאות שלכם
אני גבר
אני אישה
דילוג לתוכן