פורטל הביטוחים הגדול בישראל
• כל מה שצריך לדעת על ביטוח •

סקר שערך משרד הבריאות בשנה האחרונה העלה שעשרים אחוז מכלל הזוגות מתקשים להיכנס להיריון בשנה הראשונה לאחר החתונה. ההמלצה לזוגות עד גיל שלושים וחמש היא להמתין שנה ולנסות להיקלט על פי לוח זמני ביוץ. אם אחרי שנה לא נקלט היריון – לפנות לרופא מומחה לפיריון. לזוגות מעל גיל שלושים וחמש המתקשים להיקלט מומלץ לפנות לקבלת ייעוץ מקצועי כבר אחרי שישה חודשים.

האם משרד הבריאות מממן את כל הבדיקות והטיפולים הנדרשים לצורך כניסה להיריון? חלקית בלבד. קופות החולים מאפשרות מימון רק עד גיל ארבעים וחמש, ורק עבור שני ילדים. אם אתם מתקשים להיכנס להיריון שלישי, או אם עברתם את גיל ארבעים וחמש – לא תהיו זכאים לסל בדיקות מתקדמות לצורך בירור וקליטת היריון. החדשות הטובות הן שאם יש לכם ביטוח בריאות פרטי, תהיו זכאים למימון של כל הבדיקות, התרופות והטיפולים המקדימים.

אם אתם כרגע נמצאים במצב בו אתם מתקשים להיכנס להיריון, מרגישים מתוסכלים ולא יודעים בדיוק מאיפה להתחיל – תנו לנו להרגיע אתכם. אנחנו פה בשבילכם כדי ללוות אתכם בתהליך ובפרוצדורות הרפואיות השונות.

כל בדיקות הפוריות מכוסות על ידי הביטוח

 

אין צורך לדאוג – ביטוח בריאות פרטי מכסה את כל הבדיקות

ידוע שלחץ וחרדות לא בדיוק עוזרים להיקלט להיריון. ההיפך הוא הנכון. הדאגות מעלות את הלחץ דם ואת רמת הסוכר, ולא מאפשרות לגוף להיות מספיק נינוח כדי לקלוט את ההיריון. למרות שכולם מודעים לכך, קשה לצפות מזוג שמנסה להרות ולא מצליח, לשמור על שלווה ורוגע. התנפצות הפנטזיה על משפחה גדולה והתיסכול מכך שזה לא קורה, החשש מעקרות וחוסר החשק להתחיל לעבור בדיקות מתישות או חודרניות – כל אלה ודאי לא תורמים לשלוות הנפש.

 

אם יש לכם ביטוח רפואי פרטי, אתם יכולים להירגע.

אם אתם מבוטחים בביטוח בריאות פרטי, יש לכם הרבה מזל. אתם יכולים פשוט להסיר מעליכם כל דאגה, ולהתמסר למטרה שלכם – הקמת משפחה. הביטוח מכסה את כל הבדיקות שתצטרכו לעבור במסגרת הבירור הרפואי למציאת פתרון לבעיה. השאלה מדוע אתם לא מצליחים להיכנס להיריון יכולה להיות מורכבת, ולא תמיד מתגלה בבדיקות ראשונות. הביטוח מכסה את הבירור, הבדיקות וטיפולים מקדימים כמו למשל אם מתגלה בעיה בחצוצרה, שמקשה על הקליטה.

 

 

 

לקבלת ייעוץ חינם ובדיקת הוזלה בביטוח שלך ללא עלות, השאירו פרטים.

    דילוג לתוכן