פורטל הביטוחים הגדול בישראל
• כל מה שצריך לדעת על ביטוח •

ביטוח אובדן כושר עבודה

ביטוח אובדן כושר עבודה הוא ביטוח חשוב מאוד עבור כל עובד במשק אך במיוחד עבור מי שעובד בעבודות עם סיכון גבוה, שם ביטוח אובדן כושר עבודה חייב להיות מרכיב קבוע בפוליסת הביטוח של העובד. עובדים בעבודה עם סיכון ואין לכם ביטוח על אובדם כושר עבודה? בפורטל הביטוחים הגדול של ישראל תמצאו את כל הביטוחים הרלוונטיים שיכולים להיות שווים לכם הרבה כסף במקרה חלילה של תאונת עבודה ופגיעה ביכולת העבודה שלכם!

מי צריך לעשות ביטוח אובדן כושר עבודה?

ביטוח אובדן כושר עבודה יכול להיות חיוני לכל עובד, בכל מקום, כיוון שתאונות קורות בכל מקום. יחד עם זאת מקומות עבודה כמו מפעלים, שמירה ואבטחה, תחבורה וכדומה נוטים להיות יותר מסוכנים עבור העובדים וקורים בהם יותר תאונות עבודה, לכן כל מי שעובד במקום מסוג כזה, צריך לדאוג שסעיף הביטוח הנוגע לאובדן כושר העבודה שלו, יהיה משמעותי בפוליסה. עבור אובדן כושר עבודה ביטוח מנהלים יכול לכסות את הטיפולים בצורה טובה יותר וגם בקרן הפנסיה חובה להוסיף סעיף זה. ביטוח אובדן כושר עבודה לעצמאים חשוב במיוחד כי שכירים כבר מבוטחים במקום העבודה וככל הנראה מוכנס גם סעיף הנוגע לאובדן כושר עבודה. ביטוח אובדן כושר עבודה בקרן פנסיה הוא מרכיב חובה אך ברוב המקרים הוא מכסה אתכם רק עבור פגיעה בתחום העיסוק בו עבדתם ונפגעתם ואם תוכלו לעבוד בתחום אחר הוא לא יכסה אתכם יותר.

כמה עולה ביטוח אובדן כושר עבודה

כמה עולה ביטוח אובדן כושר עבודה, והאם אפשר למצוא אותו רק בביטוחי חיים?

ביטוח אובדן כושר עבודה הוא סעיף בתוך ביטוח חיים, שאתם יכולים להוסיף אם אתם רוצים, ויכולים לבחור גם שלא להוסיף לביטוח.

הסעיף הזה חשוב, מאחר והוא...

מאמרים נוספים

ביטוח אובדן כושר עבודה בקרן פנסיה

ביטוח אובדן כושר עבודה הוא ביטוח חשוב, שאתם יכולים להפעיל בכל מקרה שבו אתם פתאום מאבדים את היכולת שלכם לעבוד ולפרנס את עצמכם כבעבר. איבוד היכולת...

ביטוח אובדן כושר עבודה כפול

אובדן כושר עבודה הוא מסוג הסעיפים שיכולים להופיע בהרבה פוליסות ביטוח שונות. יש למשל ביטוח מנהלים אובדן כושר עבודה, או ביטוח חיים שכולל גם סעיף אובדן...

ביטוח מנהלים אובדן כושר עבודה

ביטוח אובדן כושר עבודה הוא סעיף שמופיע בלא מעט ביטוחים ומכשירי חיסכון. אנחנו יכולים למצוא ביטוח אובדן כושר עבודה בקרן פנסיה, בפוליסה של ביטוח חיים,...

שאלון קצר לבדיקת זכאות להזולה בביטוח הבריאות שלך
בדקו כמה כסף תוכלו לחסוך בחודש בעליות ביטוח הבריאות שלכם
אני גבר
אני אישה

מידע נוסף

אובדן כושר עבודה ביטוח מנהלים – פורטל הביטוחים הגדול של ישראל

ביטוח אובדן כושר עבודה מתאים לעובדים בעבודות מסוכנות ועבודות פיזיות כמו עובדי בניין, עובדי גובה, עבודות צביעה וניקיון, עובדים בפס ייצור וכדומה. עבור אובדן כושר עבודה ביטוח מנהלים יכול להיות אפיק ביטוח מתאים יותר אך יש לבדוק לפרטי פרטים שסעיף זה קיים ולא להיאחז בכך שביטוח מנהלים נשמע תמיד טוב יותר מקרן פנסיה או קופת גמל! אין זה משנה איך קוראים לביטוח שלכם: ביטוח מנהלים, קרן פנסיה, קרן השתלמות או ביטוח חיים, מה שחשוב זה הפרטים הקטנים, על מה אתם מכוסים ומה אחוז ההשתתפות העצמית. חברות הביטוח חייבות לשמור על יצירתיות וממציאות מכשירי ביטוח חדשים ומגוונים על מנת לפתות את הלקוחות להיות מבוטחים דווקא אצלן אבל אתם תבדקו בשבע עיניים מה אתם מקבלים תכלס...

לא רק לשכירים - ביטוח אובדן כושר עבודה לעצמאים

רבים נוטים לחשוב לגביי ביטוח אובדן כושר עבודה שהוא ביטוח הקיים רק עבור שכירים העובדים במקום עבודה בעל סיכון. בפועל, ביטוח אובדן כושר עבודה לעצמאים אחראי בדיוק על אותו דבר רק עבור כל מי שאינו מוגדר כשכיר, בין אם מדובר בעובד קבלן, פרילנס, עוסק פטור או עוסק מורשה. כל מי שמעוניין להוסיף ביטוח על אובדן כושר עבודה, גם אתם עובדים על מחשב כל היום, כושר העבודה שלכם יכול להיפגע ואתם לא חייבים לעשות סלטה לאחור או להיפגע בצורה קיצונית כדי לסבול מאובדן כושר עבודה שכן הוא יכול להגיע במגוון דרכים, פיזיים ונפשיים. למדו עוד על הנושא בפורטל הביטוחים הגדול של ישראל ומצאו את ביטוח אובדן כושר העבודה הטוב ביותר!

ביטוח אובדן כושר עבודה בקרן פנסיה – האם זה כלול

ביטוח אובדן כושר עבודה כלול בדרך כלל בפוליסות קרנות הפנסיה השונות. ביטוח אובדן כושר עבודה בקרן פנסיה הוא מרכיב חשוב בפוליסה הנוגע לכם, אך במידה ואתם רוצים לחסוך על הפוליסה ולא להכליל אותו, זה אפשרי. יחד עם זאת ייתכן ומקום העבודה בו אתם עובדים יתעקש להכניס סעיף זה לפוליסה במידה ואתם עובדים במקום עבודה עם סיכון על מנת שלא יצטרך לשלם עבורכם במקרה של פגיעה במקום העבודה והביטוח יכסה זאת עבורו.
לסיכום, ביטוח אובדן כושר עבודה הוא ביטוח חשוב המתאים גם לשכירים וגם לעצמאים. ככל שמקום העבודה שלכם וסוג העיסוק שלכם בעל רמת סיכון גבוהה יותר, כמו בעבודות על פיגומים, עבודה עם ציוד כבד, עבודה על חשמל וכדומה, כך חשוב יותר שתבוטחו על סעיף אובדן כושר עבודה לכל מקרה שחלילה תיפצעו או ייגרם לכם נזק כלשהוא במקום העבודה.

שאלות ותשובות:

האם ביטוח על אובדן כושר עבודה כלול בביטוח הפנסיוני?

ברוב המקרים כן אך אם סעיף זה חשוב לכם, כדאי לוודא זאת מול סוכן הביטוח שלכם כיוון שביטוח כושר עבודה הוא סעיף חשוב עבור כל עובד, בין אם עובד במקום עבודה עם סיכון או לא.

האם חיסכון בקופת גמל כוללת ביטוח אובדן כושר עבודה?

לא, חיסכון בקופת גמל אינו כולל בדרך כלל ביטוח עבור אובדן כושר עבודה ולכן יש לדאוג שהוא יופיע בביטוח הפנסיוני כרכיב ברירת מחדל וכן בביטוח המנהלים.

מה מכסה ביטוח אובדן כושר עבודה?

חשוב להכיר את ההבדל בין כיסוי הביטוח על אובדן כושר עבודה בקרן הפנסיה לעומת הכיסוי הביטוחי על אובדן כושר עבודה בביטוח המנהלים. בעוד שקרן הפנסיה מבטחת אתכם רק עבור המקצוע בו נפגע כושר העבודה שלכם, בביטוח המנהלים תקבלו כיסוי מלא יותר ואם תוכלו לעבוד בעבודה אחרת, עדיין תהיו מבוטחים עבור אובדן כושר העבודה בעבודה הקודמת, בניגוד לכיסוי הביטוי בביטוח הפנסיוני. גלשו עוד בפורטל הביטוחים הגדול של ישראל וקבלו מידע שימושי לכל סוגי הביטוחים הקיימים: ביטוח בריאות, ביטוח חיים, ביטוח רכב, ביטוח משכנתה, פנסיה ועוד!
דילוג לתוכן