פורטל הביטוחים הגדול בישראל
• כל מה שצריך לדעת על ביטוח •
ביטוח באינטרנט

ביטוח רכב אונליין – העתיד כבר כאן

אתם יכולים לשכוח ממה שהכרתם וחשבתם עד לפני כמה שנים על ביטוח לרכב, כי הוא כבר לא מסובך כמו שהיה. היום, חברות הביטוח משתמשות בערוצים הדיגיטליים כדי להקל עליכם את הוצאת הביטוח לרכב ואת חידושו, ותשמחו לשמוע שמי שרוכש את הביטוח אונליין זוכה להנחות משמעותיות. כך שאתם מרוויחים פעמיים – גם חוסכים זמן ומתנהלים באופן יעיל ומהיר יותר, וגם חוסכים כסף.

איך נוצר ביטוח רכב אונליין?

כשכל בעל רכב במדינה מחוייב על פי חוק לרכוש ביטוח חובה, לא פלא שביטוח רכב הפך להיות אחד מהמוצרים הביטוחיים הנגישים ביותר. כמו כן, רובנו לא מסתפקים בביטוח חובה בלבד, אלא גם בביטוח מקיף מקיף לרכב, או לפחות בביטוח צד ג’.

כל אלו צריכים להיות נגישים ביותר עבורנו כשמדובר בביטוח רכב. בדיוק לשם כך נוצר ביטוח רכב באינטרנט – כדי למקסם את הנוחות עבורנו ברכישת הביטוח.

אילו יתרונות נוספים יש לרכישת ביטוח חובה אונליין?

  • השוואת מחירים – דרך האונליין, אתם יכולים להשוות בין פוליסות ביטוח לרכב שונות של חברות ביטוח שונות, ובנוסף גם להשוות בין המוצרים הביטוחיים השונים של אותה החברה. כך, אתם ממקסמים את המידע שנמצא אצלכם ביד, מתייעלים וחוסכים גם זמן וגם כסף.
  • הפשטות – הפוליסה שקבע המפקח על הביטוח היא התקנית, והיא שיצרה את השפה האחידה והפשוטה בפוליסות הביטוח לרכב. כך שאין לכם יותר מדי עם מה להסתבך – הכול נגיש וידידותי למשתמש.
  • עדכון הפוליסה מהמחשב בבית – כשרוכשים ביטוח חובה באונליין, ונרצה לעקוב אחר כל התשלומים, הפרמיות, הכיסויים הניתנים לנו וכו’, נוכל להמשיך בקו המקוון ובלי לצאת מהבית לגלות את כל הפרטים שרצינו דרך הפלטורמות המקוונות של חברת הביטוח.
    דרך הפלטפורמה האינטרנטית של חברות ביטוח רבות בישראל, ניתן לעדכן פרטים בפוליסה, לנהל אותה, להוסיף כיסויים שאנו מעוניינים בהם, ואפילו להגיש תביעה במידת הצורך. כל זאת ישירות מהספה ומהמחשב האישי שלנו.

 

ביטוח משכנתא אונליין:

אז החלטתם לקנות דירה, ובמקביל חתמתם על משכנתא שתיתן לכם קצת אוויר לנשימה. אבל חשוב, ואם לדייק זוהי חובה, להשקיע בעוד דבר אחד אחרון – ביטוח למשכנתא. זהו ביטוח של ההלוואה שלקחתם מהבנק עבור קניית הבית, כדי להבטיח החזר כספי של ההלוואה.

 ממה מורכב ביטוח המשכנתא?

לרוב, ביטוח משכנתא מחולק לשני חלקים עיקריים: ביטוח חיים, כלומר, ביטוח שיחזיר לבנק את סכום ההלוואה הנותר במקרה של מוות של לוקחי הלוואה, וביטוח מבנה, שיחזיר לבנק את סכום ההלוואה הנותר במקרה של נזק לנכס כגון שריפה, רעידת אדמה, הצפה ועוד.

ביטוח המשכנתא כולל את כל מה שאתם צריכים – יתרת ההלוואה שנותרה לכם להשלים עבור הבנק, פיגור בהחזר ההלוואה, ריבית פיגורים ועוד – הכול בהתאם לפוליסה.

מה מיוחד בביטוח משכנתא אונליין?

גם את ביטוח המשכנתא תוכלו לבצע אונליין! בצורה נוחה, קלה ופשוטה, תוכלו למלא את הפרטים שלכם באינטרנט ולקבל הצעת מחיר עבור ביטוח המשכנתא. יתרון נוסף, בדומה לביצוע ביטוח רכב אונליין, גם כשמבצעים ביטוח משכנתא דרך האינטרנט תוכלו להשוות מחירים שונים לביטוח בין חברות שונות באינטרנט ובכך להוזיל עלויות ולבחור את ביטוח המשכנתא הזול ביותר.

ביטוח חו”ל אונליין – בוחרים בדיגיטל וחוסכים כסף:

הערוצים הדיגיטליים מאפשרים לחברות להתייעל כלכלית בתוך הארגון, שכן הערוץ הדיגיטלי דורש פחות משאבי כוח אדם, וכתוצאה מכך המחירים של המוצרים הם אטרקטיביים וזולים יותר – כך גם בביטוחי נסיעות לחו”ל.

חברות רבות מאפשרות רכישת ביטוח לחו”ל אונליין – שכן מדובר בביטוח פשוט למדי ולא מסורבל. כדי להשלים אותו, עליכם להיכנס לאתר האינטרנט של חברת הביטוח ובתהליך קצר ופשוט למלא את פרטיכם האישיים ולבצע את הרכישה של הפוליסה.

להתאים את הפוליסה לחו”ל אל המצב האישי שלכם

בייחוד כשמדובר בביטוח לחו”ל, שימו לב שאתם רוכשים ביטוח המתאים לכם עם הסעיפים שמכסים את הנושאים אליהם אתם זקוקים. אם תיתקלו למצב אשר לא כלול בפוליסה, הביטוח לא יוכל לסייע לכם.

על כן, לפני רכישת הפוליסה, בחנו עם עצמכם מול אילו אירועים חריגים אתם עלולים חס וחלילה להיתקל בטיול (מצבים בריאותיים שונים, כיסוי לספורט אתגרי, איתור וחילוץ, תאונות, הריון וכו’), ולפי חישוב זה ריכשו את הפוליסה המתאימה עבורכם ביותר.

לאילו דברים חשוב לשים לב אליהם כשרוכשים ביטוח נסיעות לחו”ל אונליין?

 

  • תאריך כניסת הביטוח לתוקף – שימו לב שהפוליסה שרכשתם תקפה לפי התאריכים שהוגדרו מראש, כך שאם טיסתכם הוקדמה או שהייתכם בחו”ל התארכה – הביטוח לא יהיה תקף ואתם לא תהיו מכוסים. על כל שינוי שקורה חשוב שתעדכנו את הפוליסה.
  • אובדן/גניבה של חפצים – שימו לב אם הפוליסה מכסה בתוכה חפצים מסוימים כמו מחשבים, טלפונים סלולאריים, מצלמות ואפילו תכשיטים. בהתאם לחפצים שאתם מתכוונים לקחת איתכם, וודאו כי הפוליסה מכסה אותם ובאיזה גובה פיצוי.
  • דמי השתתפות עצמית – במקרה בו תצטרכו להפעיל את הביטוח, במרבית הפוליסות יהיו דמי השתתפות עצמית אותם תתבקשו לשלם. וודאו כי אלו עומדים בתקציב שלכם.

למה ביטוח אונליין זול יותר?

זאת הודות ליתרון של הערוץ הדיגיטלי המאפשר לחברות הביטוח לחסוך בגורמי תיווך שונים ובעלויות שוטפות הנלוות לכך. כתוצאה מכך, חברות הביטוח הישירות חוסכות בכוח אדם ובמשאבים תוך-ארגוניים, מה שמוביל להוזלת מחירי הפוליסות עבור הלקוחות הקונים את הביטוח דרך הפלטפורמה האינטרנטית.

כך שהרכישת ביטוח לרכב אונליין זולה יותר, וכמו כן, וודאי תופתעו לשמוע שמחיר הפוליסה זול אף יותר מחות לשעות פעילות המוקד הטלפוני.

 

האם חובה לעשות ביטוח משכנתא דרך הבנק?

חובה לעשות ביטוח משכנתא, אבל כלל לא חובה לעשות אותו דרך הבנק. החוק אף אוסר על הבנקים לחייב אתכם לרכוש את ביטוח המשכנתא דרכם. היתרון ברכישת ביטוח משכנתא אונליין הוא שאתם יכולים להשוות מחירים ולבחון איזו פוליסה הכי מתאימה לכם, בין אם תרכשו את הביטוח דרך הבנק או דרך חברות הביטוח השונות. לבחירתכם.

אם אני רוכש ביטוח חו”ל באינטרנט, יהיה לי איך ליצור קשר עם חברת הביטוח?

גם כשהביטוח מתבצע דרך האונליין, קיימות מגוון דרכים ליצירת קשר עם חברת הביטוח. בין אם בצ’אט וירטואלי דרך האתר, כתובת מייל, מוקד טלפוני ועוד – תמיד תוכלו לפנות אל החברה ממנה רכשתם את הפוליסה.

מה אני עושה במקרה בו אזדקק להפעיל את ביטוח הנסיעות לחו”ל? האם אוכל לעשות זאת גם באופן מקוון?

בקצרה – כן.
בפירוט – חברות הביטוח הישירות, אלו המאפשרות את רכישת הביטוח לחו”ל אונליין, מעמידות לרשותכם “אזור אישי” באתר שהוא למעשה הפלטפורמה האישית והמקוונת דרכה תוכלו להתעדכן על כל פרטי הפוליטה אשר רכשתם ועל הכיסויים הקיימים בה. כמובן שגם תוכלו לצפות בכל הפרטים הללו גם כשאתם בחו”ל, וכל זאת בקלות מירבית ובאופן עצמאי וללא צורך ביצירת קשר עם נציג בארץ.

אם תתקלו במקרה בו תזדקקו להפעיל את הביטוח, כל הפרטים לכך מופיעים גם כן באתר באזור האישי שלכם. לכל שאלה או בירור צרו קשר עם חברת הביטוח לפני רכישת הפוליסה ו-וודאו עמם כי יש עבורכם דרך נוחה להפעיל את הפוליסה מחו”ל.

לקבלת ייעוץ חינם ובדיקת הוזלה בביטוח שלך ללא עלות, השאירו פרטים.

    דילוג לתוכן