פורטל הביטוחים הגדול בישראל
• כל מה שצריך לדעת על ביטוח •
ביטוח בריאות למעשנים

סליחה אם הכותרת העליבה אתכם, אבל בואו – אתם משלמים הון עתק על שירותי בריאות שאתם יכולים לקבל במחיר הרבה יותר זול, ואתם מרעילים את עצמכם מבחירה. כלומר, בשורה התחתונה, אתם הופכים את עצמכם לחולים ואתם מרוששים את עצמכם, גם במחיר של ביטוח בריאות למעשנים וגם כשאתם רוכשים סיגריות.

ביטוח בריאות למעשנים יקר כל כך, שמגיל מסוים הוא פשוט לא משתלם. זה קצת עצוב, כי אדם שבוחר לעשן על פני קבלת שירותים רפואיים מתקדמים פשוט לוקה באופן קבלת ההחלטות שלו. ביטוח בריאות הוא לא רק בשביל לקבל פה ייעוץ ושם טיפול – זה עולם שלם של שירותי בריאות מתקדמים, כולל כל הטיפולים, הבדיקות היקרות, הייעוץ, הניתוחים ואפילו מימון של ניתוחים בחו”ל.

ואם זה נשמע לכם קצת רחוק מדי, ביטוח בריאות מציע גם שירותי ליווי וייעוץ להורים צעירים, טיפולי התפתחות לילדים ופעוטות, שירותי ייעוץ הדרכה וטיפול לבני נוער, תזונה, טיפול נפשי ועוד. אפשר לומר ששירותי הבריאות הפרטיים מלווים ומקיפים אתכם גם במקרי הצורך היומיומיים.

אז איך בכל זאת מקבלים הוזלה בביטוח בריאות, כשמשלמים את הסכומים הגבוהים של ביטוח בריאות למעשנים? יש שתי אפשרויות:

רוצים הוזלה בביטוח בריאות עבור ביטוח בריאות למעשנים – תפסיקו לעשו!

רוצים לשמוע משהו די משעשע? אתם משלמים הון עתק על ביטוח בריאות למעשנים, אבל למעשה בביטוח בריאות פרטי יש לכם גם טיפולי גמילה מעישון. למעשה אתם יכולים כבר עכשיו, ברגע זה, לצלצל ולקבוע פגישה לצורך הפסקת עישון.

אם אתם מצליחים להיגמל, אתם בעצם לא צריכים לשלם יותר את הסכומים הגבוהים של ביטוח בריאות למעשנים, ויכולים לעשות ביטוח רגיל. כל מה שאתם צריכים לעשות זה רק ליידע את חברת הביטוח על ידי הצהרה על הפסקת עישון, שאותה אתם ממלאים באתר של חברת הביטוח.

אתם יכולים למלא הצהרה על הפסקת עישון גם דרך סוכן הביטוח שלכם, פשוט יידעו אותו בכך שהפסקתם לעשן, ושאתם לא צריכים לשלם יותר עבור ביטוח בריאות למעשנים.

שאלון קצר לבדיקת זכאות להזולה בביטוח הבריאות שלך
בדקו כמה כסף תוכלו לחסוך בחודש בעליות ביטוח הבריאות שלכם
18-28
29-44
45-69
70+

הנחה בביטוח בריאות גם למעשנים באמצעות ביטוח בריאות ללא הצהרת בריאות

אם אתם רוצים לחדול מתשלומי ביטוח בריאות למעשנים שעולים לכם כל כך ביוקר, אתם יכולים לברר גם לגבי האפשרות לעשות ביטוח בריאות ללא הצהרת בריאות.

באופן רגיל, כשמצטרפים לביטוח בריאות, ממלאים שאלון הנקרא הצהרת בריאות. השאלון בודק בין היתר הרגלים מגונים כמו עישון. ההרגלים האלה כמו עישון, כמו גיל המבוטח, כמו התחביבים המסוכנים שאולי יש לו (למשל ספורט אקסטרים לא בטיחותי), כמו משקל עודף שאולי הוא סובל ממנו או מחלות כרוניות, מייצרים עבור חברת הביטוח תמונה של הלקוח, ועל פיה בונים עבורו הצעת מחיר.

אנשים שמצהירים שהם מעשנים, יקבלו הצעת מחיר גבוהה יותר, וישלמו בעצם עבור ביטוח בריאות למעשנים. למעשה, אדם כבן ארבעים בריא שאינו מעשן, יכול לקבל הצעת מחיר נמוכה יותר מגבר כבן 28 עם בעיות כמו מחלות והרגלים כמו עישון.

האפשרות לוותר על ביטוח בריאות למעשנים בלי להפסיק לעשן, היא רק אם מצליחים להצטרף לביטוח בריאות ללא הצהרת בריאות. זהו ביטוח בריאות שניתן בנסיבות מסוימות, למשל אם עושים ביטוח בריאות קבוצתי (בעיקר במקומות עבודה בהם יש מכנה משותף גבוה בין כל העובדים). בביטוח הזה ההטבות הן מעט שונות, כך ששווה להתייעץ עם סוכן ביטוח לפני שמצטרפים אליו. אם קשה לכם להיגמל מעישון או שאתם לא מוכנים לוותר על המנהג הזה, אולי שווה לכם לשלם על ביטוח בריאות למעשנים ולא לוותר כליל על ביטוח בריאות, או לחפש אלטרנטיבה אחרת שאולי תהיה פחות טובה עבורכם.

נשמח לייעץ לכם בנושא של ביטוח בריאות למעשנים, ביטוח בריאות ללא הצהרת בריאות וגם איך להוזיל את הביטוח. השאירו פרטים ונשמח לחזור אליכם.

שאלון קצר לבדיקת זכאות להזולה בביטוח הבריאות שלך
בדקו כמה כסף תוכלו לחסוך בחודש בעליות ביטוח הבריאות שלכם
אני גבר
אני אישה
דילוג לתוכן