פורטל הביטוחים הגדול בישראל
• כל מה שצריך לדעת על ביטוח •

ביטוח בריאות פרטי

ביטוח בריאות פרטי הוא תוספת שכל מי שיש ביכולתו לעשות זאת, כדאי שיעשה זאת. אמנם בישראל קיים חוק ביטוח בריאות ממלכתי ומצב הביטוח ביחס למדינות רבות בעולם לא רע בכלל, אך עדיין ביטוח בריאות פרטי מקיף הרבה יותר טיפולים ותרופות מאשר בסל הבריאות הממלכתי. בישראל המצב טוב יותר אפילו מאשר בארצות הברית בה ביטוח הבריאות הממלכתי לוקה בחסר ואם אתה חולה או נפצע בארה"ב ולא מבוטח באופן פרטי, תמצא את עצמך בחובות גדולים מאוד עבור כל שירות בריאות שתקבל. במדינות סקנדינביה המצב טוב יותר מאשר בישראל מבחינת היקף הביטוח הממלכתי אך כך או כך ביטוח בריאות פרטי בכל מדינה, הוא תמיד הביטוח הטוב ביותר והמקיף ביותר!

איפה הכי כדאי לעשות ביטוח בריאות פרטי

ביטוח בריאות פרטי ניתן לביצוע דרך חברות הביטוח או קופות החולים. באפשרותו של כל אזרח להוסיף ביטוח רפואי פרטי על זה המגיע לו מהמדינה במסגרת ביטוח לאומי והתשלומים שכל אזרח מבצע לביטוח הבריאות הממלכתי. ביטוח משלים מקיף יכול לכלול מספר אלמנטים שלוקים בחסר בביטוח הבריאות הממלכתי או בביטוח הרגיל בקופות החולים וסעיפים כמו ביטוח בריאות לתינוק או ביטוח סיעודי, ביטוח מחלות קשות וכדומה, יכולים לקבל נפח גדול יותר בביטוח הפרטי ולכסות אתכם במקרים רבים יותר של מחלה או פציעה. מצאו בפורטל הביטוחים הגדול של ישראל הצעות לביטוח משלים, ביטוח בריאות ושלל ביטוחים נוספים כמו ביטוח חיים, פנסיה, רכב ועוד!

כמה עולה ביטוח רפואי פרטי

כמה עולה ביטוח רפואי פרטי והאם יש דרכים להוזיל אותו מבלי לפגוע בפוליסה?

בכל פעם שעולה הנושא של ביטוח בריאות, עולה יחד אתו גם השאלה כמה עולה ביטוח רפואי פרטי.

איכשהו זה תמיד נראה לכולם שמדובר בביטוח מאוד אליטיסטי ויקר,...

מאמרים נוספים

ביטוח חיים מחיר

סביר להניח שגם אתם נתקלתם לפחות פעם אחת במונח ביטוח אמבולטורי. אולי ניסו למכור לכם את זה בטלפון, או שראיתם פרסומת. גם מאוד יתכן שיש לכם חברים שבזכות...

ביטוח בריאות לתינוק

אין ספק שהילדים שלנו, הם הדבר הכי חשוב לנו בעולם כולו - מהרגע שהם נולדים אנחנו נשבעים להגן עליהם באש ובמים. 

חלק מההגנה הזו היא כיסוי בריאותי מלא,...

 

במדינת ישראל הרפואה כה מתקדמת, עד כי נוצרה תיירות רפואית - אנשים שמגיעים מחו"ל כדי לעבור בישראל הליכים רפואיים מתקדמים. 

זו כביכול המחמאה הכי...

לקבלת ייעוץ חינם ובדיקת הוזלה בביטוח שלך ללא עלות, השאירו פרטים.

  מידע נוסף

  סל בריאות גדול יותר - ביטוח רפואי פרטי

  ביטוח בריאות פרטי הופך את החיים של המבוטח קלים יותר ונושא ביותר תשלומים על יותר טיפולים, ניתוחים ותרופות מאשר בביטוח הרפואי הכללי. ביטוח רפואי פרטי טוב יתבטא בשירות טוב יותר, רופאים זמינים יותר, רופאים מומחים, סיוע בטיפול בתביעות, ציוד רפואי איכותי יותר, תרופות שאין בסל התרופות הממלכתי ועוד. ביטוח בריאות פרטי יכסה אתכם טוב יותר בעיקר מול מחלות יוצאות דופן שטיפול בהן עולה הון תועפות. בדקו עכשיו מה כוללת כל פוליסת ביטוח בריאות פרטית דרך פורטל הביטוחים הגדול של ישראל!

  ביטוח משלים – ביטוח בריאות משלים עבור כל אזרח

  ביטוח בריאות פרטי מקיף או ביטוח משלים עולים עוד כמה עשרות שקלים בחודש לעומת ביטוח הבריאות הכללי אך אלו ללא ספק שקלים שיכולים להפוך לאלפי ועשרות אלפי שקלים של עלויות טיפול, במידה וחליתם במחלה קשה או נפצעתם ואין לכם ביטוח בריאות פרטי. אם אתם רוצים לדאוג לבריאות שלכם ושל משפחתכם, בעיקר אם יש במשפחה אזרחים ברמות סיכון גבוהות בעלי מחלות כרוניות או קשישים וכדומה, כדאי לכם לעשות ביטוח בריאות פרטי ולישון בראש שקט כל לילה בידיעה שאם חלילה יקרה לכם או לאחד מבני משפחתכם אסון הכולל בעיה בריאותית, יהיה לכם גב שיבטח אתכם ויעזור לכם בהוצאות הרפואיות שתמיד עולות יותר ממה שחשבתם, אם בשל התרופות היקרות או הצורך בניתוחים שלא קיימים בסל הבריאות הממלכתי!

  ביטוח בריאות לתינוק

  ביטוח בריאות פרטי תמיד יהיה טוב יותר גם עבור ביטוח בריאות לתינוק. המדינה אמנם מכסה את הבדיקות, החיסונים והטיפולים הראשונים בחייו של כל תינוק במסגרת הביטוח הרפואי הממלכתי ושירותי טיפת חלב בקופות החולים, אך ביטוח פרטי, במיוחד עבור תינוקות, הוא ביטוח מקיף יותר הנותן לכם מענה שלם יותר לכל למגוון הבעיות והמחלות שעלולות להיווצר אצל תינוקות, כמו גם טיפולים תקופתיים וכדומה. במקרה של טיפול בריאותי בילדים חשוב לקבל יעוץ רפואי הולם וטיפול רפואי מתאים. סל הבריאות הכללי יכול להספיק ברוב המקרים אך במקרים קשים יותר, ביטוח פרטי ייתן לכם מענה מלא יותר ומימון מקיף יותר למספר גדול יותר של טיפולים, ניתוחים, תרופות, הוצאות רפואיות ועוד.
  לסיכום, ביטוח בריאות פרטי יכול לחסוך לכם אלפי שקלים במקרה של מחלה קשה, תאונה או פציעה והוא מכסה יותר טיפולים, תרופות, ניתוחים והוצאות רפואיות מאשר ביטוח הבריאות הממלכתי. ניתן להוסיף ביטוח משלים דרך קופות החולים או חברות הביטוח עבור כל שירות רפואי שאתם צריכים לפי דרגות ביטוח שונות. בפורטל הביטוחים הגדול של ישראל תקבלו את כל המידע שיעזור לכם להחליט איזה פוליסת ביטוח בריאות היא הטובה ביותר לכם ולמשפחתכם!

  מאמרים נוספים

  שאלות ותשובות:

  מה כולל ביטוח בריאות פרטי?

  ביטוח בריאות פרטי כולל את כל השירותים, התרופות, הניתוחים וההוצאות הרפואיות הכלולות בביטוח הבריאות הממלכתי ושירותים נוספים כמו: כיסוי על מגוון טיפולים ברפואה המונעת, השתלות בארץ ובחו"ל, ייעוץ רפואי וליווי אישי של רופאי מומחה, אבחון טוב יותר, ביטוח תרופות שאינן נמצאות בסל התרופות הממלכתי ועוד.

  איפה הכי כדאי לעשות ביטוח בריאות פרטי?

  כמובן שכל קופה מתגאה בשירותיה וטוענת שהיא הקופה המובילה אך אם אתם באמת רוצים לדעת מה איפה הכי כדאי לכם לעשות ביטוח בריאות פרטי, עליכם לעשות סקר שוק מקיף ולראות אחד לאחד מה מציעה כל קופה בכל שירות. יש קופות המצטיינות בשירותי בריאות סיעודיים למשל ולעומת זאת קופות אחרות שמצטיינות בטיפולי שיניים או טיפולי ילדים... לכן אין דבר כזה הקופה הטובה ביותר אלא הקופה המתאימה ביותר עבורכם והצרכים שלכם בהתאם להרכב המשפחתי שלכם. בפורטל הביטוחים הגדול של ישראל תקבלו את כל הכלים לעשות השוואה ולבחור את קופת החולים המתאימה ביותר עבורכם ואת ביטוח הבריאות העדיף לכם.

  מה ההבדל בין שירותי הבריאות הממלכתיים לבין שירותי הבריאות הפרטיים?

  מדינת ישראל מספקת לכל אזרח מרגע הולדתו, שירותי בריאות וביטוח ממלכתיים דרך קופות החולים. סל הבריאות הממלכתי כולל שורה של טיפולים ותרופות המגיעים לכל אזרח במסגרת חוקי הבריאות והביטוח הממלכתיים. בישראל המצב טוב יחסית וסל זה מקיף לא מעט טיפולים ותרופות אך ביטוח פרטי תמיד ייתן לכם יותר בכל קטגוריה, בין אם במצב של מחלה קשה, ביטוח סיעודי, צורך בניתוח או השתלה בחו"ל וכדומה. אפשר להשוות בין הביטוחים השונים ולראות מה מכסה כל ביטוח בפורטל הביטוחים הגדול של ישראל. בפורטל תמצאו מגוון רחב של נושאים מעולמות הביטו כמו: ביטוח בריאות, ביטוח חיים, ביטוח רכב, פנסיה, השתלמות, קופות גמל וכל המידע שדרוש כדי להבין בתחום ולקבל את ההחלטה הטובה ביותר בבחירת הביטוח שלכם!

  על מה חשוב לשים דגש בבחירת ביטוח רפואי?

  בבואכם לבחור ביטוח בריאות, שימו דגש על הכיסויים שאתם מקבלים, החל משירותי הרפואה, דרך הציוד, התרופות ושירותים מיוחדים. יש הבדל גדול בין הפוליסות השונות בהתאם לגיל המבוטח, מין המבוטח, מצבו הרפואי וכדומה. בחירה חכמה בביטוח רפואי פרטי תיקח בחשבון את כל הדברים שכלולים בפוליסה, ביחס לפוליסות אחרות באותה רמת מחיר. כך או כך זכרו תמיד שעדיף לשלם כמה עשרות שקלים יותר וליהנות מכיסוי גדול ככל שניתן בביטוח הרפואי שלכם!
  דילוג לתוכן