פורטל הביטוחים הגדול בישראל
• כל מה שצריך לדעת על ביטוח •

ביטוח דירה

ערך בדירה, שווה את עלותו ובמקרה של פריצה, שריפה או כל נזק אחר הנגרם לרכוש בבית או לבית עצמו, יש לכם פוליסת ביטוח דירה שתכסה על הכל ותשלם לכם פיצוי מירבי על הנזק שנגרם לדירה ולרכוש שבה. קיימים כמה סוגי ביטוח דירה: ביטוח מבנה ותכולה, ביטוח תכולה בלבד או ביטוח מבנה בלבד. חברות הביטוח הפכו את המוצרים שלהם נגישים יותר לצרכן וכיום פוליסות הביטוח, שפעם היו מורכבות ומסובכות, ניתנות להבנה בקלות רבה יותר, הן מודולריות ומאפשרות למבוטח לבחור את רמת הכיסוי והסעיפים השונים עבור הביטוח שהוא רוכש.

כל מה שצריך לדעת על ביטוח דירה

ביטוח דירה יכול להיות ביטוח מבנה בלבד, ביטוח תכולה בלבד או ביטוח עבור שניהם שהוא כמובן הביטוח המקיף ביותר שנותן לכם מענה מלא, גם על המבנה עצמו וגם על כל התכולה והרכוש שנמצאים בו. מין הסתם ביטוח תכולה ומבנה יקר יותר מביטוח בלעדי של אחד המרכיבים אך בעבור עוד כמה עשרות שקלים בחודש אתם יכולים ליהנות מביטוח מקיף על הבית והרכוש שלכם ולישון בראש שקט. גם במקרים בהם אתם גרים בדירה שאינה שלכם אך יש לכם רכוש יקר בדירה השכורה תוכלו לרכוש ביטוח דירה שכורה שיגן על הרכוש שלכם במקרים של פריצה וכדומה או כל נזק שיגרם לרכוש בבית גם אם הוא אינו שלכם. כיום ניתן לרכוש ביטוח דירה אונליין בצורה קלה ומהירה! מצאו בפורטל הביטוחים הגדול בישראל את כל ההצעות המשתלמות ביותר לביטוח דירה, ביטוח חיים, ביטוח בריאות וכל סוגי הביטוח הקיימים!

מה כולל ביטוח אלמנטרי?

מה זה ביטוח אלמנטרי ומתי אנחנו צריכים אותו?
לא צריך להיות מומחה גדול בתחום הביטוח, כדי להבין שיש סוגים שונים של ביטוחים, לצרכים שונים שמתעוררים בכל...

מאמרים נוספים

הצעת מחיר לביטוח דירה

כולנו רוצים וצריכים לבטח את הנכס שלנו, ובהתאם מחפשים ביטוח דירה זול. העניין הוא שאנחנו רוצים הכל, ובצדק, כי אם כבר עושים ביטוח אז עדיף שהוא יכלול...

ביטוח דירה מבנה ותכולה הוא אחד הנושאים הכי חשובים שמעניינים אותנו, כבעלי נכס. מן הסתם, אנחנו לא קונים דירה כמו שאנחנו קונים נעליים. המחירים של הדירות...

ביטוח דירה מבנה ותכולה

ביטוח דירה מבנה ותכולה הוא אחד הנושאים הכי חשובים שמעניינים אותנו, כבעלי נכס. מן הסתם, אנחנו לא קונים דירה כמו שאנחנו קונים נעליים. המחירים של הדירות...

שאלון קצר לבדיקת זכאות להזולה בביטוח הדירה שלך
בדקו כמה כסף תוכלו לחסוך בחודש בעליות ביטוח הדירה שלכם
אני גבר
אני אישה

מידע נוסף

ביטוח מבנה או ביטוח תכולה? איזה ביטוח כדאי לעשות

ביטוח דירה יכול להיות ביטוח מבנה בלבד אך עבור דיירים הגרים בדירה שכורה הוא אינו הכרחי. לעומת זאת אם אתם גרים בבית פרטי או בדירה שלכם, ביטוח מבנה יכול לעזור לכם בעתיד במקרה חלילה של נזק למבנה כתוצאה ברעידת אדמה למשל, שריפה, נזקי מים ועוד. ביטוח תכולה יכסה אתכם במקרה של נזק לרכוש או גניבה בנוסף. חשוב גם לדאוג שבפוליסת ביטוח הדירה יהיה מרכיב ביטוח צד ג', המקנה למבוטח כיסוי במקרה של הוצאות משפטיות במידה ומוגשת נגד המבוטח תביעה בשל נזק שנגרם לדירה או לרכוש על ידי גורם שלישי, אורח למשל, באחריות המבוטח. ביטוח הדירה חשוב לא רק עבור דיירים קבועים או שוכרים אלא גם עבור בעלי דירה המשכירים את הנכס ורוצים להיות מבוטחים בשל נזק הנגרם למבנה על ידי השוכרים והדיירים הזמניים הגרים בו.

ביטוח תכולה של דירה – פורטל הביטוחים הגדול בישראל

ביטוח דירה יכול לעזור גם בעיקר במקרה של נזק רכוש ולכן ביטוח תכולה הכרחי בכל ביטוח דירה. המבנה עצמו בדרך כלל פחות חשוף לנזקים ורק במקרים של פגעי טבע כמו רעידות אדמה וכדומה יכול להיגרם לו נזק גדול. יחד עם זאת חשוב להוסיף ביטוח מבנה מסיבות אחרות לגמרי הקשורות לנזקי מים למשל היכולים להיגרם למבנה כתוצאה מנזילה אצלכם או אצל השכנים וכתוצאה מפריצה הנגרמת על ידי השארת מכשיר חשמלי דולק או קצר. לכן חשוב לבצע ביטוח דירה מקיף הכולל ביטוח מבנה וביטוח תכולה בכל מקרה גם אם נראה לכם שביטוח המבנה מיותר.

ביטוח דירה שכורה

ביטוח דירה שבבעלותכם ברור מאליו אך גם ביטוח דירה שכורה יכול להילקח בחשבון אם הדירה בה אתם גרים יחד עם משפחתכם היא דירה שכורה. גם בעלי דירות המשכירים את הדירה לשוכרים צריכים לעשות ביטוח דירה וכך להיות מכוסים מפני נזקים שנגרמים לדירה שלא באחריותם האישית.
ביטוח דירה שכורה, בין אם של המבנה או של התכולה במקרה שאתם השוכרים, יכול לתת לכם הגנה מפני פריצה, שריפה, נזקי מים ונזקי טבע. ביטוח דירה יכול להגן עליכם גם מפני תביעות שכנים או תביעות של בעל הדירה עצמה או ההפך במקרה שאתם בעלי הדירה והשוכר בנכס שלכם תובע אתכם.

ביטוח דירה אונליין

בעבר רכישת ביטוח דירה הייתה כרוכה במציאת סוכן ביטוח מתאים, הגעה למשרדי חברת הביטוח, חתימה על מסמכים, העברת פקסים וכדומה. היום הכל קל ומהיר יותר וניתן לרכוש ביטוח דירה אונליין אצל מרבית חברות הביטוח המוכרות בארץ. מצאו בפורטל הביטוחים הגדול בישראל את ההצעות המשתלמות ביותר לביטוח דירה, ביטוח חיים, ביטוח בריאות וכל סוגי הביטוח האחרים! עוד בפורטל מידע מקיף על קופות גמל, קרנות השתלמות, קרן פנסיה וכדומה. צריכים לעשות ביטוח דירה? בפורטל הביטוחים הגדול של ישראל תמצאו את ההצעות הטובות ביותר של חברות הביטוח המובילות במשק!
לסיכום, ביטוח דירה הוא ביטוח חיוני שיכול לעזור למבוטחים במקרים רבים של גרימת נזק לרכוש ולמבנה. ביטוח דירה מתאים הן לבעל הדירה והן לשוכרים ויכול להגן עליהם מפני נזקים הנגרמים לרכוש ולמבנה הבית בשל פריצה, הצפה, נזקי מזג אוויר, שריפה וכדומה. מצאו בפורטל הביטוחים הגדול בישראל את כל המידע על ביטוח דירה ובחרו בעזרת כלי ההשוואה והמחשבונים בפורטל את ביטוח הדירה הטוב יותר!

מאמרים נוספים

שאלות ותשובות:

איזה סוגי ביטוח דירה קיימים?

אפשר לחלק את ביטוח הדירה לשניים: ביטוח מבנה וביטוח תכולה. אם אתם רק שוכרים את הנכס ייתכן וביטוח תכולה, יספיק לכם. במידה ואתם בעלי הבית המשכירים את הנכס, יהיה עדיף לכם לעשות ביטוח מבנה בלבד. במידה ואתם בעלי הבית הגרים בו, ביטוח דירה מקיף הכולל ביטוח מבנה וגם ביטוח תכולה הוא הפתרון הטוב ביותר עבורכם.

מה זה ביטוח דירה צד ג'?

ביטוח דירה צד ג' הוא ביטוח דירה המבטח אתכם במקרה שבו אורח גורם נזק לדירה ואתם נתבעים על נזק שנגרם לדירה בשל כך או ביטוח המשלם לאדם אחר צד ג' שנפגע אצלכם בבית כתוצאה עקיפה מתאונה שנגרמה בנכס המבוטח, לדוגמא קבלן שירות שהחליק אצלכם בבית בגלל רטיבות.

איזה סעיפים יש בפוליסת ביטוח דירה בדרך כלל?

פוליסת ביטוח דירה כוללת בדרך כלל את הסעיפים הבאים: ביטוח מבנה, ביטוח תכולה, ביטוח סכום נוסף לגרים בבניין דירות, ביטוח צד שלישי, ביטוח חבות מעביד, השלמות ביטוח, ביטוח נזקי טרור ועוד.

מה מכסה ביטוח דירה בדרך כלל?

פוליסת דירה מכסה בדרך כלל נזקים הנגרמים כתוצאה מגניבה או פריצה, אש, עשן או פיצוצים בבית, שיטפון והצפה, גרימת נזק במכוון לנכס, רעידת אדמה, רוח חזקה הגורמת נזק לבית, התנגשות כלי רכב בדירה ועוד שורה ארוכה של נזקים היכולים להיגרם לנכס מסיבות שונות, כל פוליסה והכיסוי הביטוחי שלה. מצאו בפורטל הביטוחים הגדול בישראל את פוליסות ביטוח הדירה האטרקטיביות ביותר לביטוח הדירה שלכם, ביטוח מבנה, ביטוח תכולה או ביטוח משולב! עוד בפורטל הביטוחים הגדול בישראל: מידע רב על כל סוגי הביטוחים האחרים, לרבות ביטוח רכב, ביטוח חיים ועוד!
דילוג לתוכן