פורטל הביטוחים הגדול בישראל
• כל מה שצריך לדעת על ביטוח •

ביטוח חובה לרכב

ביטוח חובה לרכב כשמו כן הוא: ביטוח שחובה שיהיה ברשותכם בכל פעם שאתם נוסעים ברכב כשלהו. ביטוח חובה לרכב מבטח אתכם במקרה של תאונה. אמנם ביטוח החובה לרכב אינו כולל פגיעות לרכב עצמו אך הוא כולל פגיעות בגוף ונפש שהן בוודאי חשובות ויקרות יותר. כאשר אתם עולים על רכב חובה שיהיה לכם רישיון נהיגה בתוקף וביטוח חובה לרכב בתוקף. ללא שני אלה מסוכן ואסור על פי החוק לנהוג ברכב.

ביטוח חובה לרכב - הביטוח שכל נהג צריך שיהיה לו בכל נסיעה על כל רכב!

ביטוח חובה לרכב הוא לא מותרות ולא רשות. במיוחד עבור נהג חדש ולא מנוסה, ביטוח חובה לנהג חדש יכול להיות ביטוח משמעותי במקרה של תאונה חלילה. ביטוח חובה לנהג צעיר אינו עולה יותר מכל ביטוח חובה אחר שכן זהו ביטוח ברירת המחדל עבור כל נהג ללא קשר לגיל הנהג. ניתן להוציא ביטוח חובה זמני והוא מספיק לכמה חודשים עד אשר תוציאו בסופו של דבר את ביטוח החובה המלא והקבוע. בנוסף לכך אפשר להוציא ביטוח חובה לכלי רכב נוספים שברשותכם כך שאם יש לכם שני כלי רכב במשפחה ואתם רוצים שילדכם הנהג החדש שזה עתה הוציא את רישיון הנהיגה, יוכל לנסוע על שני הרכבים, אתם צריכים להוציא לשני הרכבים ביטוח חובה עבור הילד.

כמה עולה ביטוח רכב לנהג חדש

מי קבע שמחירי ביטוח מקיף לנהג צעיר צריכים להיות כל כך יקרים?

ביטוח רכב לנהגים חדשים וצעירים הוא יקר מאוד, זו עובדה. גם הביטוח החובה, וגם המקיף. 

לגבי נהגים חדשים יש קונצנזוס - כולם מסכימים שאנשים שקיבלו...

מאמרים נוספים

ביטוח רכב לחודש

יש הרבה דברים שאנחנו יכולים לעשות, כדי להבטיח את הבריאות שלנו, את הכסף שלנו או אפילו את העתיד שלאחר מותנו, בפוליסת ביטוח חיים. 

עולם הביטוח מציע...

מה זה ביטוח אלמנטרי ומתי אנחנו צריכים אותו?
לא צריך להיות מומחה גדול בתחום הביטוח, כדי להבין שיש סוגים שונים של ביטוחים, לצרכים שונים שמתעוררים בכל...

ביטוח חובה לשבוע

ביטוח חובה לנהג חדש, כמו גם ביטוח חובה לנהג צעיר, הם ביטוחים יקרים מאוד, במיוחד כי אין יותר מדי שיטות להוזיל אותם, במיוחד במקרה של פוליסת נהג חדש. אם...

שאלון קצר לבדיקת
הוזלה בביטוח הרכב שלך
בדקו כמה כסף תוכלו לחסוך בחודש בעלות ביטוח הרכב שלכם
אני גבר
אני אישה

מידע נוסף

ביטוח חובה לנהג חדש

בפורטל תמצאו מנוע חיפוש והשוואה עבור ביטוח חובה לרכב, ביטוח צד ג' וביטוח מקיף לרכב ועוד עשרות סוגי ביטוחים מתחומים נוספים כגון בריאות, חיים, פנסיה, ביטוח קרן השתלמות ועוד. ביטוח חובה לנהג חדש הוא ללא ספק ביטוח מרכזי שאתם חייבים להוציא עבור ילדכם עוד לפני שהוא נכנס לרכב ונוסע בו, על מנת לבטח אתכם ואותו מפני תאונה חלילה. בפורטל תוכלו למצוא מידע נוסף על ההבדל בין ביטוח חובה לביטוח צד ג' או ביטוח מקיף ומידע נוסף לגביי סעיפים נוספים שחברות הביטוח מכניסות לפוליסות שלהן על מנת להפוך אותן יותר אטרקטיביות.

ביטוח חובה לנהג צעיר – הביטוח שיגן על הילד שלכם

ביטוח חובה לרכב הוא ביטוח חיוני לכל רכב ועבור כל נהג, חדש או וותיק. ביטוח חובה לנהג צעיר הוא הביטוח הראשון שעליו לעשות והביטוח החשוב ביותר. ביטוח החובה יגן על הנהג הצעיר ובמקרה של תאונה חלילה ברכב בו נסע, הנהג הצעיר יהיה מבוטח. עלות תוספת הביטוח המקיף לרכב עבור נהג צעיר גדולה יותר מאשר נהג וותיק. זה ברור מכיוון שנהג צעיר חשוף יותר לתאונות בשל חוסר הניסיון שלו וחברות הביטוח מודעות לכך ומוציאות פוליסות ביטוח רכב בהתאם לגיל הנהג ועוד פרמטרים, כאשר ככל שהנהג מבוגר יותר, עלות הביטוח נמוכה יותר בהתאמה. נהגים מבוגרים ובעלי ניסיון וללא תיק הרשאות גדול בתאונות דרכים, יכולים לשלם עשרות אחוזים פחות מנהג צעיר עד גיל 24. בדקו והשוו את המחירים הפורטל הביטוחים הגדול בישראל!

עשו את זה בינתיים - ביטוח חובה זמני לרכב

ביטוח חובה לרכב הוא ביטוח משמעותי שצריך להיות ביטוח קבוע בתוקף המחודש כל שנה. יחד עם זאת בהתחלה אפשר להוציא ביטוח חובה זמני לרכב ואפשר לנסוע איתו ללא בעיה. ביטוח זמני שווה בדיוק כמו ביטוח קבוע והוא מונפק על גבי תעודת ביטוח זמנית אשר תהפוך לקבועה לאחר שתשלמו את אגרות הביטוח ותכניסו לתוקף את הביטוח בסופו של דבר. ביטוח זמני תקף לתקופה זמנית בלבד עד שתשלימו את תהליך הפקת הביטוח המלא ותשלמו עליו כפי הנדרש.

מבטחים את כל הרכבים - ביטוח חובה לכלי רכב נוספים

זכרו: ביטוח חובה לרכב מעניק ביטוח לבעל הרכב אך אם נהג חדש נוהג בו, צריך להתאים את הביטוח לכך. ביטוח חובה לכלי רכב נוספים מאפשר לכם לעשות ביטוח לכל הרכבים שברשותכם בהתאמה לגיל הנהגים שאמורים לנהוג ברכב. אם יש לכם נהג צעיר במשפחה שגילו פחות מ-24 שנים, רצוי וכדאי שתעדכנו את חברת הביטוח שלכם ותוסיפו אותו לביטוח. ייתכן ותצטרכו לשלם יותר על הביטוח מכיוון שביטוח של נהגים צעירים עולה יותר בדרך כלל. בדקו והשוו בין פוליסות הביטוח השונות לרכב וכל נושא אחר בפורטל הביטוחים הגדול בישראל!
לסיכום, בפורטל תמצאו את כל המידע החשוב והרלוונטי הנוגע לביטוח רכב מכל סוג, ביטוח חיים, ביטוחי בריאות, פנסיה, ביטוח דירה, משכנתה ועוד מידע רב וחשוב שיכול לעזור לכם לקבל החלטה טובה יותר איזו חברת ביטוח לבחור ואיזו פוליסת ביטוח באותה חברה לבחור.

מאמרים נוספים

שאלות ותשובות:

על מי מכסה ביטוח חובה לרכב?

ביטוח החובה לרכב הוא ביטוח על נזקי גוף בלבד, פציעה או מוות. ביטוח החובה מכסה את הנהג, יושבי הרכב הנוספים ואנשים אחרים שהיו מחוץ לרכב ומעורבים בתאונה.

על מה מכסה ביטוח החובה לרכב?

ביטוח החובה לרכב מכסה על עלויות בלתי מוגבלות של הוצאות רפואיות עבור כל מי שנפגע בתאונה. כמו כן הוא מכסה על אובדן כושר השתכרות עד לגובה של שלוש משכורות ממוצעות במשק וכמו כן פיצויים על סבל וכאב הנגרם מהתאונה עד לגובה של כ-150 אלף שקלים.

על מה מכסה ביטוח צד שלישי, צד ג'?

ביטוח צד שלישי צד ג' הוא לא ביטוח חובה אלא ביטוח המבטח את בעל הרכב על פגיעה וגרימת נזק לרכב אחר בלבד, לא עבור רכב המבוטח עצמו או על פגיעות וגרימת נזק למבנים, תמרורים וכו'.

על מה מכסה ביטוח מקיף לרכב?

ביטוח מקיף לרכב מכסה על נזקי רכוש שנגרמו לרכב בו נתקעתם בתאונה או לרכב שלכם ולציוד סביבתי גם כן. ביטוח מקיף מכסה אתכם גם במקרה של גניבה, שריפה, אסון טבע, חבלה ברכב וכדומה. תקנות הביטוח קבעו נוסח אחיד לפוליסות הביטוח המקיף וגם ביטוח החובה הינו כזה כך שקל מאוד להשוות הצעות ולבחור את ההצעה הטובה ביותר דרך פורטל הביטוחים הגדול בישראל

לפי מה נקבע גובה ביטוח הרכב?

יש כמה וכמה פרמטרים המשפיעים על עלות הביטוח לרכב כמו: נפח המנוע של הרכב, רמת המיגון שלו, כמה כריות אוויר יש בו למשל, גיל ומין הנהג הנוסע ברכב, ותק הנהיגה של הנהג הנוסע ברכב, גיליון התאונות של הנהג ברכב המבוטח ועוד. מצאו את כל המידע המקיף ביותר לגביי ביטוח רכב מכל הסוגים ושאר תחומי ביטוח מרכזיים כמו ביטוח בריאות, פנסיה, ביטוח חיים, קופות גמל ועוד מידע חשוב שיעזור לכם להשוות מחירים ולמצוא את ההצעות הביטוח האטרקטיביות ביותר בכל תחום בערת פורטל הביטוחים מוביל בישראל. כנסו ומצאו את הפוליסות הטובות ביותר בכל איחד מתחומי הביטוח הקיימים. היעזרו במנוע ההשוואות שלנו וקבלו את המחירים הטובים ביותר לכל פוליסות הביטוח בכל תחום!
דילוג לתוכן