פורטל הביטוחים הגדול בישראל
• כל מה שצריך לדעת על ביטוח •
ביטוח נהג צעיר ל4 ימים

ביטוח נהג צעיר הוא אחד הביטוחים הכי יקרים שיש, שני רק לביטוח נהג חדש. כשנהג מצליח להיפטר מתווית נהג חדש שלו (אחרי שנתיים של נהיגה), עליו להמתין עד שיעבור את גיל עשרים וארבע, כדי “להיפטר” גם מתווית נהג צעיר.

למה אנחנו משתמשים במילה “להיפטר”? כי מעבר לפוליסות היקרות יותר, נהג חדש ונהג צעיר כובלים ליותר חוקים והגבלות, ומן הסתם הם מייחלים ליום בו הם יהיו בעלי מעמד של נהגים רגילים, שהם למעשה נהגים שנוהגים יותר משנתיים, ועברו את גיל עשרים וארבע.

בנוסף, אין ספק שמחיר ביטוח נהג צעיר הוא גבוה למדי. כמה גבוה? כזה שמצריך פתרונות מחוץ לקופסא, במטרה להוזיל את המחיר. אחד הפתרונות שנמצא הוא ביטוח נהג צעיר ל4 ימים. זהו ביטוח שעובד לפי פרק זמן של ארבעה ימים בלבד, כלומר המבוטח לא משלם במשך השנה על ימים בהם הוא אינו משתמש ברכב.

אז מה כולל ביטוח נהג צעיר ל4 ימים, כמה הוא עולה ולמי הוא מתאים?

שאלון קצר לבדיקת
הוזלה בביטוח הרכב שלך
בדקו כמה כסף תוכלו לחסוך בחודש בעלות ביטוח הרכב שלכם
18-28
29-44
45-69
70+

למה המציאו ביטוח נהג צעיר ל4 ימים?

את ביטוח נהג צעיר ל4 ימים המציאו עבור נהגים צעירים, שלא צריכים את הרכב כל הזמן, ולכן חבל לשלם את סכומי הכסף הגבוהים של ביטוח נהג צעיר אם הנהג לא מנצל את הרכב בכל יום.

בניגוד לאנשים שנוסעים לעבודה עם הרכב מדי יום וחוזרים אתו הביתה, רכב שאינו מנוצל באופן יומיומי על ידי הנהג הצעיר שלו, פשוט עולה כסף, וחבל, כי מדובר בסכומים גדולים.

במדינת ישראל, בניגוד למדינות אחרות, יש הרבה מאוד צעירים בשכבת הגיל שמתאימה להגדרה של נהג צעיר (נהגים עד גיל 24), המשרתים בצבא. באופן טבעי, רובם לא חוזרים כל יום הביתה, וחלקם לא חוזרים אפילו פעם בשבוע. בדיוק עבורם המציאו מגוון של ביטוחים זמניים, כמו ביטוח נהג צעיר ל4 ימים. הביטוח הזה מאפשר להם ליהנות מהרכב בימים שהם מגיעים, ולא לשלם סכומים כסף גבוהים בשאר הימים, בהם הם אינם יכולים לנהוג.

למי מתאים ביטוח נהג צעיר ל4 ימים?

ביטוח נהג צעיר ל4 ימים מתאים לכל נהג צעיר שלא יכול או לא רוצה לנהוג באופן קבוע. מן הסתם, אם לנהג הצעיר יש אפשרות לנהוג בכל יום, ביטוח נהג צעיר ל4 ימים לא משתלם לו, ועליו לעשות ביטוח נהג צעיר רגיל.

מה כולל ביטוח נהג צעיר ל4 ימים?

ביטוח נהג צעיר ל4 ימים הוא ביטוח רגיל לחלוטין, שכולל כל מה שביטוח חובה צריך להעניק לכם:

כיסוי של כל ההוצאות הרפואיות שנגרמו עקב תאונה, פיצוי על אובדן כושר השתכרות ויכולת עבודה, קצבה במקרים של אובדן מוחלט של כושר עבודה, מתן עזרה כלכלית במקרה של צורך בציוד רפואי אחרי תאונה, רכישה של ציוד, תשלום עבור שירותי סיעוד לצרכי הבראה מפגיעה שנגרמה מתאונה – ועוד.

כמה עולה ביטוח נהג צעיר?

אצל נהג צעיר ביטוח הוא תמיד  יקר יחסית לביטוחי רכב של נהגים ותיקים, מסיבה הגיונית: נהגים צעירים מממשים את הפוליסה לעיתים קרובות יותר, עקב מעורבות גבוהה יותר באירועי כביש כמו התנגשויות, תאונות, פגיעות ועוד. יחד עם זאת, יש הבדל בין מחיר של נהג צעיר ביטוח על רכב ישן, ומחיר ביטוח של נהג צעיר על רכב ישן. הנה דוגמא לפוליסת ביטוח של נהג צעיר על רכב חדש

 

שם חברת הביטוח מחיר ביטוח לנהג צעיר
כלל חברה לביטוח בע”מ 1,864 ש”ח
איי אי ג’י ישראל חברה לביטוח בע”מ 2,261 ש”ח
שירביט חברה לביטוח בע”מ 2,021 ש”ח
מגדל חברה לביטוח בע”מ 1,971 ש”ח
הכשרה חברה לביטוח בע”מ 2,077 ש”ח
איילון חברה לביטוח בע”מ 2,041 ש”ח
הראל חברה לביטוח בע”מ 2,143 ש”ח
שומרה חברה לביטוח בע”מ 2,191 ש”ח
מנורה מבטחים ביטוח בע”מ 2,231 ש”ח
איי.די. איי חברה לביטוח בע”מ 2,243 ש”ח
הפניקס חברה לביטוח בע”מ 2,254 ש”ח

 

כמה עולה ביטוח נהג צעיר ל4 ימים?

חברת הביטוח הראל מציעה ביטוח נהג צעיר ל4 ימים בשמונים ושמונה ש”ח לכל ארבעת הימים. מותר לקחת את החבילה של ביטוח נהג צעיר ל4 ימים כמה פעמים שרוצים במהלך השנה.

כיסוי מלא של פוליסה לביטוח נהג צעיר ל4 ימים

אם יש משהו שפחות בודקים, כשמחפשים ביטוח נהג צעיר ל4 ימים, הוא עניין הכיסוי של הפוליסה.

אומנם אנשים עושים ביטוח נהג צעיר ל4 ימים רק בגלל המחיר האטרקטיבי, אבל למעשה חשוב לא פחות (וכנראה גם יותר) לבדוק מה הפוליסה מכילה, מה היא מכסה ומה לא.

לעיתים קורה שמחיר אטרקטיבי הוא כיסוי לפוליסה ממש דלה, שעלולה להכניס אתכם לצרות במקרה של תאונה, אז תגלו שאתם לא מכוסים כראוי.

במיוחד במקרים של ביטוח מקיף, עליכם לבדוק אם תצטרכו לשלם עבור חלק ניכר מהתיקונים במוסך, במקום שהם יהיו על חשבון הביטוח, אם ההשתתפות העצמית שלכם איננה גבוהה מדי ביחס למה שנהוג בשוק הביטוח, שיש לכם כיסוי עבור שירותי גרירה, זכות לקבל רכב חלופי במקרה של תאונה וכן הלאה.

אגב, במקרים של ביטוחים שמיועדים לנהגים צעירים, כדאי להכניס גם סעיף של נציג מחברת הביטוח שיגיע בעצמו פיזית למקום האירוע, במקרה של תאונה, ינחה את הנהג מה לעשות, וייקח על עצמו את כל הבירוקרטיה הנדרשת במהלך ואחרי אירוע כזה.

גם ביטוח נהג צעיר ל4 ימים כדאי לעשות אצל סוכן ביטוח

אומנם מחיר של פוליסה הוא חשוב מאוד, אבל כפי שציינו קודם, יש משמעות גדולה גם לטווח הכיסוי של הפוליסה. למעשה, הגורם היחידי שיכול לסייע לכם ולבנות לכם ביטוח איכותי המותאם לכם, הוא סוכן ביטוח רכב. כן, גם במקרים שצריך ביטוח זמני כמו ביטוח נהג צעיר ל4 ימים.

סוכן ביטוח רכב הוא גם הגורם המקשר ביניכם ובין חברות הביטוח, בכל מקרה של בעיה, תקלה או שאלה. אתם לא צריכים לחכות שעות על הקו בכל עניין ופנייה, לא מעבירים אתכם מנציג לנציג. במקרה שאתם מיוצגים על ידי סוכן ביטוח רכב, כל שעליכם לעשות זה רק לצלצל אליו, והוא כבר מטפל לכם בכל.

בנוסף, כשצריך לתבוע את הביטוח, הכי טוב שיש אתכם אדם שמכיר את המערכת מבפנים, ויודע איך לנצל את הידע שלו כדי לייצר לכם את התוצאות הכי טובות.

שאלון קצר לבדיקת
הוזלה בביטוח הרכב שלך
בדקו כמה כסף תוכלו לחסוך בחודש בעלות ביטוח הרכב שלכם
אני גבר
אני אישה
דילוג לתוכן