פורטל הביטוחים הגדול בישראל
• כל מה שצריך לדעת על ביטוח •

ביטוח רכב לנהג חדש – כמה עולה היום

ביטוח רכב לנהג חדש היום מוצע על ידי חברות הביטוח בשלל דרכים שונות. יש חברות אשר מזהות את העובדה שרוב הנהג החדשים או הצעירים הם חיילים, שאינם נמצאים בבית רוב שבוע ונוהגים על הרכב רק במוצאי שבת וכדומה ולכן מציעים ביטוח לפי קילומטרים למשל או לפי מכסת ימים או שעות. צריך לזכור גם שנהג חדש צריך לנסוע עם מלווה במהלך 6 החודשים הראשונים לאחר הוצאת הרישיון. נהג חדש נקרא כך בכל גיל בו הוציא הרישיון אך אם הוא גם מתחת לגיל 24 הוא נקרא נהג צעיר חדש ויש להתאים לו ביטוח רכב לנהג חדש. יש לכם נהג חדש במשפחה ואתם צריכים להתאים לו ביטוח רכב? היכנסו ומצאו את כל הפרטים החשובים בפורטל הביטוחים של ישראל!

מה התנאים להוצאת ביטוח רכב לנהג חדש

ביטוח רכב לנהג חדש לוקח בחשבון את העובדה שנהג חדש חייב להיות עם מלווה לאחר הוצאת הרישיון. במהלך 3 החודשים הראשונים שלאחר הוצאת הרישיון מדובר בליווי מלא בכל שעות היממה ובשלושת החודשים הנותרים הליווי עובר ללילה בלבד. ביטוח לרכב נהג חדש מביא בחשבון גם את העובדה שנהג צעיר עד גיל 21 למשל, לא יכול להסיע ברכב יותר משני נוסעים עד שהוא עובר את גיל זה. אלמנט חשוב נוסף שנלקח בחשבון בכל פוליסת ביטוח רכב לנהג חדש וצעיר, היא העובדה שהחוק מחמיר עם נהגים חדשים או צעירים שביצעו עבירות תנועה בתקופה שלאחר קבלת רישיון הנהיגה. מקרים כמו נהיגה ללא רישיון בתוקף, נהיגה במהירות מופרזת, אי מתן זכות קדימה ועוד, עולים ביוקר לכל נהג אך במיוחד לנהג צעיר שאמור לזכור את החוקים שהריי רק עכשיו עבר את מבחן התיאוריה ועבר את מבחן הנהיגה. הוספת נהג לביטוח רכב על מנת ליצור ביטוח רכב שני במשפחה יכולה לייקר את הביטוח. קראו על כל בפורטל הביטוחים של ישראל!

כמה עולה ביטוח רכב לנהג חדש

מי קבע שמחירי ביטוח מקיף לנהג צעיר צריכים להיות כל כך יקרים?

ביטוח רכב לנהגים חדשים וצעירים הוא יקר מאוד, זו עובדה. גם הביטוח החובה, וגם המקיף. 

לגבי נהגים חדשים יש קונצנזוס - כולם מסכימים שאנשים שקיבלו...

מאמרים נוספים

ביטוח רכב לחודש

יש הרבה דברים שאנחנו יכולים לעשות, כדי להבטיח את הבריאות שלנו, את הכסף שלנו או אפילו את העתיד שלאחר מותנו, בפוליסת ביטוח חיים. 

עולם הביטוח מציע...

מה זה ביטוח אלמנטרי ומתי אנחנו צריכים אותו?
לא צריך להיות מומחה גדול בתחום הביטוח, כדי להבין שיש סוגים שונים של ביטוחים, לצרכים שונים שמתעוררים בכל...

ביטוח לרכב נהג חדש

מאז ומעולם ביטוח לרכב נהג חדש היה ביטוח יקר מאוד, בטח ביחס לביטוח רכב לנהג ותיק. מי מוגדר כנהג חדש ומה ההבדל בין נהג חדש ונהג צעיר, כמה עולה ביטוח...

שאלון קצר לבדיקת
הוזלה בביטוח הרכב שלך
בדקו כמה כסף תוכלו לחסוך בחודש בעלות ביטוח הרכב שלכם
אני גבר
אני אישה

מידע נוסף בנושא ביטוח רכב לנהג חדש

השוואת מחירים - ביטוח לרכב נהג חדש

ביטוח רכב לנהג חדש מושפע לא רק מתוקף הרישיון אלא בעיקר מקבוצת הגיל אליה שייך הנהג החדש. כעיקרון רוב חברות הביטוח קובעות את עלות הביטוח של הנהג לפי קבוצת הגיל אליה הוא משויך. החלוקה היא כזאת פחות או יותר:
גיל 17 עד גיל 20
גיל 21 עד גיל 23
גיל 24 עד גיל 29
גיל 30 עד גיל 39
גיל 40 ומעלה
עלות ביטוח לרכב נהג חדש מושפעת ישירות מגיל הנהג והסטטוס שלו: נהג חדש או נהג וותיק.
בנוסף לכך חברות הביטוח מביאות בחשבון את וותק שנות הנהיגה של הנהג החדש על הכביש. נהג חדש מוגדר בחוק במי שנמצא בטווח של השנתיים הראשונות לאחר הוצאת רישיון הנהיגה. רוב חברות הביטוח נוקטות בגישה של וותק של שנה על הכביש המוגדר כנהג חדש ולא שנתיים וקובעות את גובה הפוליסה ודמי ההשתתפות העצמית במקרה של תאונה, לפי זה.

איפה עדיף לעשות ביטוח רכב לנהג חדש וצעיר

ביטוח רכב לנהג חדש היא אופציה שניתן להוסיף בדרך כלל בתעריף מוזל יותר עם בעל הרכב, נניח אב המשפחה, מעוניין להוסיף את בנו או בתו, הנהגים החדשים והצעירים לפוליסת הביטוח, אך לא לשלם על כך מחיר מלא. באפשרותו היום להוסיף ביטוח רכב לנהג חדש וצעיר עבור מספר ימים חלקי בשבוע, קילומטרים מוקצבים וכו'. בדקו, השוו ומצאו את הצעות הביטוח המשתלמות ביותר לנהג חדש או צעיר רק בפורטל הביטוחים של ישראל – כל ההצעות האטרקטיביות ביותר בתחום ביטוח הרכב, ביטוח חיים, בביטוח בריאות וכל שאר ענפי ביטוח הקיימים!

הוספת נהג לביטוח רכב – כמה עולה להוסיף נהג חדש לביטוח?

טיפ: ביטוח רכב לנהג חדש או הוספת נהג לביטוח רכב יעלה לכם פחות אם מדובר בנהגת! כן, למרות שלא נהוג היום לעשות הפרדה בין נשים לגברים בתחומים רבים ומי שעושה זאת מוגדר כשוביניסט או מיזוגן וכדומה, דווקא חברות הביטוח מרשות לעצמן להציע ללקוחות שלהן הנחה עבור ביטוח רכב לנהגת חדשה לעומת ביטוח רכב לנהג חדש, במיוחד עם מדובר בצעיר וצעירה, שכן חברות הביטוח מכירות בעובדה שנשים צעירות מעורבות בפחות תאונות דרכים באופן כללי.
חשוב לדעת: סעיף 'היעדר תביעות' מוזיל את הפוליסה עבור ביטוח רכב שני במשפחה!
ביטוח רכב לנהג חדש יכול לעלות די הרבה כסף ביחס לכל ביטוח רכב אחר. חברות הביטוח מחפשות ומוצאות פתרונות יצירתיים שמטרתם ללכת לקראת הלקוחות שלהן ולנסות להוזיל עבורן את הביטוח עבור נהג צעיר או חדש או עבור ביטוח רכב שני במשפחה. העבר הביטוחי של כל נהג משפיע בצורה ניכרת על גובה הפוליסה. הכלל הוא ברור: כאשר אין לכם מעורבות בתאונות בכלל אתם נהנים מביטוח זול יותר. היעדר תביעות על שמכם יזכה אתכם בהנחה על הביטוח. חברות ביטוח רבות מסכימות לתת הנחה גם לנהגים חדשים ללא עבר ביטוחי כלל בשל מעט השנים שהם על הכביש ומסכימים לתת את הנחת 'היעדר תביעות' עבור ביטוח של ההורים למשל. קבלו עוד מידע על כך רק בפורטל הביטוחים של ישראל!
לסיכום, ביטוח לרכב לנהג חדש עולה בדרך כלל יותר מביטוח רכב לנהג וותיק. חברות הביטוח מתמחרות את עלות הביטוח לפי פרמטרים המבוססים בעיקר על גיל הנהג, מין הנהג, העבר הביטוחי שלו ועוד. אפשר להוזיל את הביטוח עבור נהג חדש וצעיר במספר דרכים, בין אם בבחירת פוליסת המבוססת על ימים, שעות או קילומטרים וכך להוזיל את עלות הביטוח עבור נהג צעיר וחדש. בהצלחה.

מאמרים נוספים

שאלות ותשובות:

האם ביטוח החובה לנהג חדש יקר יותר מביטוח החובה לנהג וותיק?

כן, חברות הביטוח מביאות בחשבון את העובדה הסטטיסטית שנהגים חדשים וצעירים מעורבים ביותר תאונות דרכים מאשר נהגים וותיקים ועל כן עלות הביטוח עבורם גבוהה יותר.

מה ההגדרה של נהג חדש?

נהג חדש מוגדר על פי החוק כנהג שנמצא בטווח 24 החודשים, שנתיים מיום הוצאת רישיון הנהיגה. כל עוד אתם נמצאים בטווח זה אתם מוגדרים נהגים חדשים, ללא קשר לגיל בו אתם נמצאים!

איך אפשר להוזיל את עלות הביטוח עבור נהג חדש או צעיר?

חברות הביטוח מיישמות דרכים יצירתיות להוזלת עלות הביטוח עבור נהגים חדשים וצעירים, בעיקר חיילים וחיילות או צעירים עד גיל 24. הורים יכולים להוסיף את ילדיהם לפוליסת הביטוח עבור ימים חלקיים בשבוע בלבד, לפי מכסת שעות או לפי מכסת קילומטרים. יש עוד מסלולים שחברות הביטוח מציעות להורים על מנת להוזיל עבורם את עלות הביטוח. כל הפרטים בפורטל הביטוחים של ישראל! כנסו, בדקו, השוו ומצאו את הצעות ביטוח הרכב ושאר הביטוחים (חיים, בריאות, פנסיה ועוד) הטובות ביותר באתר, קראו מדריכים מידע נוספים קבלו טיפים חשובים!
דילוג לתוכן