פורטל הביטוחים הגדול בישראל
• כל מה שצריך לדעת על ביטוח •

ביטוח רכב לנהג צעיר - עלויות, תנאים ועוד! פורטל הביטוחים הגדול בישראל

ביטוח רכב לנהג צעיר בישראל ובכל העולם תמיד ייקר יותר מאשר ביטוח רכב לנהג וותיק. חברות הביטוח מקבלות נתונים ברורים מלשכת הסטטיסטיקה המרכזית המוכיחים את הקשר הישיר בין גיל הנהג או הנהגת לבין אחוז התאונות בהם מעורב הנהג לפי גיל. ככל שגיל הנהג מבוגר יותר, אחוז התאונות בהן הוא מעורב, נמוך יותר וההפך. ביטוח רכב לנהג צעיר מייקר את הפוליסה אך חברות הביטוח נעזרות בדרכים שונות להקטין את העלויות ומאפשרות למשפחות להוסיף נהגים חדשים וצעירים על ביטוח שלהם, מציעות ביטוח לפי ימים חלקיים בשבוע בהם הנהג הצעיר יוכל לנהוג (למשל אם מדובר בחייל המגיע הביתה רק בסופי שבוע) וכדומה. רוצים עוד מידע בנושא? כל המידע רק בפורטל הביטוחים הגדול בישראל!

למה ביטוח רכב לנהג צעיר עולה יותר ואיך אפשר להוזיל אותו

ביטוח רכב לנהג צעיר הוא למעשה ביטוח החובה שעל כל אזרח להחזיק במידה והוא עומד לנהוג על רכב כלשהוא. נהג צעיר ישלם בדרך כלל יותר על ביטוח נהג צעיר מהסיבות שציינו קודם ומכיוון שנהגים צעירים עדיין אינם מנוסים בנהיגה בלילה, בגשם וכדומה ועלולים להיות מעורבים בתאונות באחוז גבוה יותר מאשר נהגים וותיקים. ביטוח רכב לנהג צעיר וחדש עולה הרבה אך ניתן להוזיל אותו על ידי הוספת נהג צעיר לפוליסת ביטוח רכב קיימת לפי תנאים שונים, כל חברת ביטוח והמסלול שלה המאפשר להורים להוסיף את ילדכם על ביטוח הרכב שלהם. נהג חדש מוגדר כזה עד 24 חודשים מיום הוצאת רישיון הנהיגה שלו או שלה ללא קשר לגילו.

כמה עולה ביטוח רכב לנהג חדש

מי קבע שמחירי ביטוח מקיף לנהג צעיר צריכים להיות כל כך יקרים?

ביטוח רכב לנהגים חדשים וצעירים הוא יקר מאוד, זו עובדה. גם הביטוח החובה, וגם המקיף. 

לגבי נהגים חדשים יש קונצנזוס - כולם מסכימים שאנשים שקיבלו...

מאמרים נוספים

ביטוח רכב לחודש

יש הרבה דברים שאנחנו יכולים לעשות, כדי להבטיח את הבריאות שלנו, את הכסף שלנו או אפילו את העתיד שלאחר מותנו, בפוליסת ביטוח חיים. 

עולם הביטוח מציע...

מה זה ביטוח אלמנטרי ומתי אנחנו צריכים אותו?
לא צריך להיות מומחה גדול בתחום הביטוח, כדי להבין שיש סוגים שונים של ביטוחים, לצרכים שונים שמתעוררים בכל...

כמה עולה ביטוח נהג צעיר

כיצד נוכל להוזיל את ביטוח החובה לנהג צעיר - וגם את הביטוח המקיף? האם זה בכלל אפשרי, לאור העובדה שלנהגים צעירים יש פוליסות אשר מראש מתומחרות באופן יקר...

שאלון קצר לבדיקת
הוזלה בביטוח הרכב שלך
בדקו כמה כסף תוכלו לחסוך בחודש בעלות ביטוח הרכב שלכם
אני גבר
אני אישה

מידע נוסף בנושא ביטוח רכב לנהג צעיר

מה נחשב נהג צעיר ?

בואו נעשה קצת סדר: נהג צעיר או נהגת צעירה הם מי שגילם עד גיל 24 בלבד. ביטוח רכב לנהג צעיר עולה בהתאם לגיל הנהג. נהג חדש לעומת זאת הוא כל מי שמחזיק רישיון נהיגה בטווח של עד שנתיים מיום הוצאת הרישיון, ללא קשר לגילו. כלומר גם אם אתם בני 30 אבל בעלי רישיון נהיגה של פחות משנתיים, אתם מוגדרים כנהגים חדשים. נהג חדש (ועל פי רוב גם נהג צעיר כי נהגים חדשים ברובם צעירים) חייב בליווי במכונית בה הוא נוהג במהלך 6 החודשים הראשונים לאחר הוצאת הרישיון: שלושה חודשים בליווי מלא ושלושה חודשים בליווי בלילה בלבד. נהגים חדשים עד גיל 21 יכולים להסיע ברכב עד שני נוסעים נוספים בלבד!

ביטוח נהג צעיר – השוואת מחירים בפורטל הביטוחים של ישראל

צריכים להוציא ביטוח רכב לנהג צעיר? בפורטל הביטוחים הגדול בישראל תוכלו לקבל את כל המידע מכל חברות הביטוח עבור ביטוח נהג צעיר, ביטוח נהג חדש, ביטוח חובה, ביטוח מקיף, ביטוח צד ג' ועוד! הפורטל מכסה את כל עולם הביטוחים ללא יוצא מין הכלל ומכיל בתוכו מידע רב ומנועי השוואת מחירים עבור פוליסות בכל תחומי הביטוח הקיימים: ביטוח רכב, ביטוח בריאות, ביטוח חיים ועוד. היכנסו לקרוא מאמרים נוספים ולקבל טיפים ומידע חשוב כיצד לבחור ביטוח לרכב, מה ההבדל בין סוגי הביטוחים השונים, מה מכסה כל פוליסה ואיך אפשר להוזיל את עלות הביטוח עבור נהגים חדשים, נהגים צעירים ובכלל.

מי צריך להוציא ביטוח רכב לנהג צעיר וחדש

כל אזרח בעל רישיון נהיגה, חייב גם שיהיה ברשותו ביטוח חובה לרכב בתוקף. ביטוח רכב לנהג צעיר או ביטוח רכב לנהג צעיר וחדש יכולים לעלות יותר מביטוח חובה לרכב לאזרח מבוגר אך גיל הנהג וותק הנהיגה שלו חשובים וצריכים לבוא לידי ביטוי בביטוח. נהג חדש ונהג צעיר אינם יכולים להוציא ביטוח אחר מאשר ביטוח המתאים לסטטוס הנהיגה ולגיל בו הם נמצאים! כל נהג חדש או נהג צעיר ולמעשה כל נהג שהוציא רישיון, חייב בהוצאת ביטוח רכב עבור הרכב בו הוא נוהג! יחד עם את עם הרכב שייך להורי הנהג הצעיר או החדש, אפשר להוסיף אותו כנהג מורשה על אותו הרכב. כלומר אפשר לומר שביטוח החובה משויך לרכב ולא לנהג! למדו עוד על הנושא בפורטל הביטוחים הגדול בישראל וקבלו תשובות לכל השאלות שלכם לגבי סוגי ביטוחים, יתרונות והבדלים כאן ובמאמרים אחרים בפורטל הביטוחים הגדול בישראל.

הוספת נהג צעיר לפוליסת ביטוח רכב קיימת

ביטוח רכב לנהג צעיר לא חייב להיות יקר יותר כצורה משמעותית אם מבצעים הוספת נהג צעיר לפוליסת ביטוח רכב קיימת. הורה לנהג או נהגת חדשים וצעירים יכול להוסיף עבורם בביטוח הרכב הקיים שלו, סעיף המבטח גם אותם, בהתאם לגילם ולסטטוס רישיון הנהיגה שלהם. אפשר היום להוסיף נהג חדש צעיר לפוליסה קיימת עבור נהיגה בימי סוף שבוע בלבד או לפי מכסת קילומטרים ולחסוך כך בעלות הביטוח שמביאה בחשבון שהמבוטחים הצעירים שהתווספו לביטוח, ינהגו על הרכב רק בסוף השבוע או לפי כמות קילומטרים מעטה יחסית וכך להוזיל את עלות תוספת הביטוח עבורם.
לסיכום, ביטוח רכב לנהג צעיר מייקר את עלות ביטוח הרכב אך אפשר להוזיל את עלות הביטוח באמצעים שונים. נהג צעיר הוא כל מי שגילו עד 24 ונהג חדש הוא מי שיש לו רישיון בטווח של עד שנתיים מיום הוצאת הרישיון. חברות הביטוח מאפשרות למבוטחים וותיקים להוסיף לביטוח הרכב שעל שמם נהגים חדשים וצעירים, בצורה כזאת שלא ישלמו פרמיה מלאה על הביטוח עבור הנהג או הנהגת הצעירים.

מאמרים נוספים

שאלות ותשובות

מה ההגדרה של הורה מלווה ברכב לנהג חדש?

כל נהג חדש חייב לנהוג ברכב אך ורק בליווי אדם נוסף במהלך ששת החודשים הראשונים שלאחר הוצאת רישיון הנהיגה שלו. על האדם המלווה להיות מעל גיל 30 לפחות ולהחזיק ברישיון נהיגה לפחות 3 שנים! לחוק זה יש החרגה אחת והיא האפשרות של נהג חדש להיות מלווה על ידי אח גדול ובמקרה כזה גיל האח יכול להיות 24 ומעלה אך עליו להחזיק ברישיון נהיגה לתקופה של 5 שנים ומעלה.

איזה הגבלות נוספות יש על נהג חדש?

נהג או נהגת חדשים עד גיל 21 יכולים להסיע ברכב רק עד שני נוסעים נוספים פרט להם. במידה ויש גם מלווה ברכב באותה נסיעה, מותר לנהג הצעיר להסיע יותר משני נוסעים. נהג חדש חייב בליווי נהג מלווה בששת החודשים הראשונים לאחר הוצאת הרישיון, שלושה חודשים בליווי מלא ושלושה חודשים בליווי בלילה בלבד.

כמה עולה ביטוח רכב לנהג צעיר או חדש?

מצאו את כל המחירים בפורטל הביטוחים הגדול בישראל! השוו ומצאו את הצעות המחיר האטרקטיביות ביותר עבור ביטוח רכב, ביטוח בריאות, ביטוח חיים ועוד! בפורטל הביטוחים הגדול של ישראל תמצאו את כל המידע הרלוונטי עבור ביטוח מכל סוג מרוכז במקום אחד, תוכלו לקרוא מידע ולקבל טיפים, להשוות מחירים ולעבור לרכישת הפוליסות בקלות ובמהירות!
דילוג לתוכן