פורטל הביטוחים הגדול בישראל
• כל מה שצריך לדעת על ביטוח •

ביטוח רכב לפי קילומטראז – פורטל הביטוחים הגדול בישראל

ביטוח רכב לפי קילומטראז הוא יסוד מרכזי בפוליסות ביטוח של נהגים צעירים, בעיקר חיילים. ביטוח רכב לפי קילומטראז מאפשר למשלמי הפוליסה, בדרך כלל הורי הבחור או הבחורה הצעירים אותם הם מכניסים לפוליסת ביטוח הרכב, לשלם רק עבור כמות קילומטרים מוקצבת. רוב הצעירים שעושים רישיון נהיגה מתגייסים הריי מיד לצבא לאחר מכן ואינם נמצאים בבית רוב הזמן. ביטוח לפי כמות קילומטרים או לפי מכסת שעות מאפשרת להוזיל את עלות הביטוח והיא אפשרות שחברות הביטוח מציעות ללקוחות שלהן. עוד מידע על כך ועל נושאי ביטוח נוספים תמצאו רק בפורטל הביטוחים הגדול בישראל!

איך עושים ביטוח רכב לפי קילומטראז

ביטוח רכב לפי קילומטראז היא המצאה יצירתית של חברות הביטוח שמודעות לעובדה שמרבית הנהגים הצעירים והנהגות הצעירות, שמוציאים ומוציאות רישיון בגילאי 17,18, לא זוכים או זוכות ליהנות מרכב משלהם וגם לא נוהגים הרבה על הרכב של הוריהם. ביטוח רכב לפי שימוש או ביטוח רכב לפי קילומטרים הוא פתרון יעיל, נוח וזול שמאפשר להורים להוסיף את הילדים לביטוח הרכב אך לא לשלם עליהם עלות של ביטוח מלא. ביטוח רכב לנוסעים מעט ברכב הוא פתרון יצירתי ונכון שעוזר למאות אלפי משפחות לחסוך כסף על מרכיב הביטוח עבור ילדיהם, הנהגים החדשים והצעירים במשפחה. ביטוח רכב על פי קילומטרים יוזיל את הביטוח וייתן לילדכם חופש פעולה מלא לקחת את האוטו ביום שישי או שבת, לנסוע בו לאן שהם רוצים ולשלם רק עבור המרחק שנסעו!

כמה עולה ביטוח רכב לנהג חדש

מי קבע שמחירי ביטוח מקיף לנהג צעיר צריכים להיות כל כך יקרים?

ביטוח רכב לנהגים חדשים וצעירים הוא יקר מאוד, זו עובדה. גם הביטוח החובה, וגם המקיף. 

לגבי נהגים חדשים יש קונצנזוס - כולם מסכימים שאנשים שקיבלו...

מאמרים נוספים

ביטוח רכב לחודש

יש הרבה דברים שאנחנו יכולים לעשות, כדי להבטיח את הבריאות שלנו, את הכסף שלנו או אפילו את העתיד שלאחר מותנו, בפוליסת ביטוח חיים. 

עולם הביטוח מציע...

מה זה ביטוח אלמנטרי ומתי אנחנו צריכים אותו?
לא צריך להיות מומחה גדול בתחום הביטוח, כדי להבין שיש סוגים שונים של ביטוחים, לצרכים שונים שמתעוררים בכל...

ביטוח רכב על פי קילומטרים

ביטוח רכב על פי קילומטרים הוא אחד מהפתרונות הטובים והיעילים שנהגו בשנים האחרונות על ידי חברות הביטוח. נהוג לחשוב שחברות כלכליות גדולות ובמיוחד חברות...

שאלון קצר לבדיקת
הוזלה בביטוח הרכב שלך
בדקו כמה כסף תוכלו לחסוך בחודש בעלות ביטוח הרכב שלכם
אני גבר
אני אישה

מידע נוסף בנושא ביטוח רכב לפי קילומטראז

ביטוח רכב לפי שימוש – פורטל הביטוחים הגדול בישראל

בין הפתרונות הטובים שמצאו חברות הביטוח, המאפשרות להן להוסיף מבוטחים צעירים לביטוח הרכב, הוא ביטוח רכב לפי קילומטראז או ביטוח רכב לפי שימוש. החוק קובע שכל מי שנוהג ברכב חייב שיהיה על הרכב בו הוא נוסע ביטוח. החוק מייחד נהגים צעירים עד גיל 24 ונהגים חדשים בעלי רישיון נהיגה של עד שנתיים בלבד, להיות מבוטחים בצורה מלאה ובדרך כלל בעלות גבוהה יותר, מכיוון שנמצא שנהגים צעירים וחדשים, בעיקר גברים, נוטים לקחת חלק גדול יותר בתאונות דרכים מנהגים מבוגרים וותיקים מהם. אך על מנת שהורי הנהגים הצעירים, אשר רכבם הוא זה הנמצא בשימוש על פי רוב בקרב אותם צעירים, לא ישלמו הרבה על הביטוח היקר ביותר עבור ילדם, הנהג הצעיר והחדש, נמצאו פתרונות אלו על ידי חברות הביטוח: ביטוח לפי ימים ושעות, ביטוח לפי קילומטר וכדומה. מצאו את פוליסות הביטוח הרלוונטיות לכם רק באתר פורטל הביטוחים הגדול בישראל!

האם כדאי לעשות ביטוח רכב לפי קילומטרים

ביטוח רכב לפי קילומטראז הוא פתרון מצוין שנותן מענה מלא להורים שיש להם ילדים בגיל 17 ומעלה המעוניינים לנהוג ברכבם! ביטוח רכב לפי קילומטרים מאפשר לנהג הצעיר להגיע מהצבא בסוף השבוע, לקחת את הרכב לאן שהוא רוצה והורי הילד ישלמו על הביטוח רק לפי מכסת קילומטרים קבועה מראש. כך מרכיב הוספת הילד לביטוח החובה לרכב לא יהיה גדול משמעותית כפי שהוא כאשר עושים ביטוח חובה לנהג חדש או צעיר ללא כל מגבלה! רוצים להשוות מחירים ולקבל מידע נוסף על ביטוחי רכב, ביטוח חיים, ביטוח בריאות ועוד? גלשו בפורטל הביטוחים הגדול בישראל ותמצאו את כל המידע הדרוש לכם!

ביטוח רכב לנוסעים מעט – פורטל הביטוחים הגדול בישראל

נוסעים מעט ברכב? היום יש באפשרותכם לרכוש ביטוח רכב לפי קילומטראז! ביטוח רכב לנוסעים מעט ברכב שמוזיל את עלות הביטוח ומאפשר לכם לשלם אך ורק על הקילומטרים שנסעתם! פתרון זה טוב לא רק עבור נהגים צעירים וחדשים המגיעים בסופי שבוע מהצבא אלא עבור כל מי שממעט לנסוע ברכב ולא רוצה לשלם יותר מדי על ביטוח החובה, ביטוח המקיף וביטוח הצד השלישי! ככלל ביטוח רכב עולה יותר עבור נהגים חדשים ונהגים צעירים וכן עבור מי שיש לו היסטוריית תאונות.
רוצים להוזיל את עלות ביטוח הרכב או כל ביטוח אחר (חיים, בריאות וכו')? גלשו בפורטל הביטוחים הגדול בישראל וקבלו את כל המידע הדרוש לכם, על מנת להשוות ולבחור את פוליסת הביטוח המקיפה ביותר מחברת הביטוח שתבחרו! באתר תמצאו מידע מקיף ומגוון על כל ענפי הביטוח לרבות ביטוח הרכב, סוגי ביטוח, הבדלים, יתרונות ועוד!

הוזילו את ביטוח ברכב על ידי בחירת ביטוח רכב על פי קילומטרים!

למי מתאימה בחירת ביטוח רכב לפי קילומטראז? ביטוח רכב על פי קילומטרים מתאימה לכל מי שלא מרבה לנסוע ברכב ולמשפחות בהן יש ילד או ילדה בצבא החוזרים הביתה אחת לשבוע או שבועיים ורוצים לקחת את הרכב לנסיעה אחת בודדות וכדומה. בדקו עכשיו בפורטל הביטוחים הגדול בישראל איזו חברת ביטוח מציעה לכם את ביטוח הרכב המשתלם ביותר לפי קילומטר ועוד מגוון תעריפים ופוליסות שונות לכל סוגי הנהגים! עוד בפורטל מידע מקיף ושימושי בשאר ענפי הביטוח, מידע אודות פנסיה, קופות השתלמות, קופות גמל ועוד!
לסיכום, ביטוח רכב לפי קילומטראז היא המצאה נהדרת של חברות הביטוח שמאפשרת למבוטחים, בעיקר מבוטחים צעירים והוריהם, ליהנות מכל העולמות: גם להיות מבוטחים בצורה מקיפה וגם לשלם פחות ואך ורק על הקילומטרים שהם נסעו במהלך החודש!

מאמרים נוספים

שאלות ותשובות

למי מתאים לעשות ביטוח לפי קילומטראז בלבד?

ביטוח לפי קילומטראז מתאים למי שיש בבעלותם רכב אך הם אינם מרבים לנסוע בו או משפחות עם ילדים בגיל צבא בעלי רישיון המגיעים הביתה אחת לכמה שבועות או בסוף השבוע בלבד, לוקחים את הרכב אך לא נוסעים בו למקומות רחוקים מדי. עלות הביטוח תוזל ותשולם במקרה כזה רק לפי כמות הקילומטרים שיסעו ברכב באותה התקופה!

מי זכאי לעשות ביטוח רכב לפי קילומטר?

כל מי מעוניין בכך יכול לעשות זאת ובעיקר הורים לילדים בגיל צבא, עבורם זה הפתרון המושלם שמאפשר להם לבטח את ילדם תחת ביטוח הרכב הפרטי שלהם, לאפשר לילד לקחת את האוטו מתי שהוא נמצא בבית אך לא לשלם תשלום מלא עבור הביטוח!
דילוג לתוכן