פורטל הביטוחים הגדול בישראל
• כל מה שצריך לדעת על ביטוח •

ביטוח רכב לתקופה קצרה – פורטל הביטוחים הגדול בישראל

ביטוח רכב לתקופה קצרה הוא ביטוח שמאפשר לכם לחסוך בביטוח הרכב. על ידי ביטוח רכב לתקופה קצרה אתם משלמים רק עבור ימים בהם אתם משתמשים ברכב! שיטה זו היא השיטה המשתלמת ביותר עבור לקוחות שלא נוסעים הרבה ברכבם בדרך כלל או משפחות לילדים בצבא שילדיהם משתמשים ברכב רק בכמה ימים ספורים בחודש ולמגוון מצבים אחרים כמו הגעת אורח, רכב חדש שרכשתם ועוד. זהו פתרון שחברות הביטוח מציעות כיום ללקוחות רבים הנמצאים בסטטוס המשפחתי הזה ועלות הביטוח הזה זולה משמעותית מעלות ביטוח רגיל. למידע נוסף על כל סוגי הביטוח לרכב, לדירה, ביטוח חיים ועוד גלשו בפורטל הביטוחים הגדול בישראל!

למי כדאי לעשות ביטוח רכב לתקופה קצרה

ביטוח רכב לתקופה קצרה מתאים למי שמשתמש ברכב לא על בסיס יומי בנסיעה לעבודה וכדומה אלא עבור מי שיש לו רכב שלא נמצא בשימוש רב ביום יום ומי שיש לו ילדים בצבא ורוצה לבטח אותם תחת הפוליסה של הרכב המשפחתי בלי לשלם פרמיה מלאה על הביטוח. כיום יש מגוון אפשרויות גם עבור מי שרוצה לשכור רכב לתקופה קצרה וחברות הביטוח מציעות מגוון תנאי פוליסת ביטוח גמישים כמו: ביטוח רכב ליום אחד, ביטוח רכב לשבוע, ביטוח רכב לחודש, ביטוח רכב לפי שעות וכדומה. מתאים לכם סידור כזה? רוצים לדעת עוד על ביטוח יומי או שעתי? בפורטל הביטוחים הגדול בישראל תמצאו את כל המידע, הצעות המחיר והשוואות שיעשו לכם את החיים יותר קלים בעולם הביטוח, לרכב, לבית וכל תחום אחר!

כמה עולה ביטוח רכב לנהג חדש

מי קבע שמחירי ביטוח מקיף לנהג צעיר צריכים להיות כל כך יקרים?

ביטוח רכב לנהגים חדשים וצעירים הוא יקר מאוד, זו עובדה. גם הביטוח החובה, וגם המקיף. 

לגבי נהגים חדשים יש קונצנזוס - כולם מסכימים שאנשים שקיבלו...

מאמרים נוספים

ביטוח רכב לחודש

יש הרבה דברים שאנחנו יכולים לעשות, כדי להבטיח את הבריאות שלנו, את הכסף שלנו או אפילו את העתיד שלאחר מותנו, בפוליסת ביטוח חיים. 

עולם הביטוח מציע...

מה זה ביטוח אלמנטרי ומתי אנחנו צריכים אותו?
לא צריך להיות מומחה גדול בתחום הביטוח, כדי להבין שיש סוגים שונים של ביטוחים, לצרכים שונים שמתעוררים בכל...

ביטוח רכב לחודש

מי שנוהג באופן יומיומי ולכל מקום (כן, אנחנו מסתכלים עליך, שנוהג למכולת הסמוכה לביתך) לא יכול להעלות בדעתו מצב בו הוא יזדקק לביטוח רכב זמני. עבור...

שאלון קצר לבדיקת
הוזלה בביטוח הרכב שלך
בדקו כמה כסף תוכלו לחסוך בחודש בעלות ביטוח הרכב שלכם
אני גבר
אני אישה

מידע נוסף בנושא ביטוח רכב לתקופה קצרה

ביטוח רכב ליום אחד – בשביל מה צריך יותר מזה!

ביטוח רכב לתקופה קצרה ואפילו ביטוח רכב ליום אחד הפכו מוצרי מדף פופולריים בקרב הציבור וחברות הביטוח שמחות לספק אותם לכל מי שזקוק לכך. יש מגוון מצבים ומקרים בהם אנו צריכים רכב לתקופה קצרה, כאשר קרוב משפחה מגיע מחו"ל למשל ואנו רוצים לטייל איתו לים המלח או אילת וכדומה. אנו יכולים לתת לו את הרכב שלנו ולבטח אותו במיוחד עבורו לתקופה קצרה או אפילו ליום אחד. זה פתרון גמיש שגם חוסך בעלויות וגם מאפשר לנו יותר גמישות בבחירת הביטוח. שימוש נוסף הוא עבור ילדים בצבא המגיעים לסוף השבוע ואנו מעוניינים לבטח אותם לפי שימוש, לפי קילומטרים או לפי כמה ימים. על אלה ועוד אפשריים היום! רוצים למצוא ביטוח כזה? בפורטל הביטוחים הגדול בישראל תמצאו את כל המידע על כך!

עושים ביטוח רכב לשבוע ומשלמים פחות!

ביטוח רכב לתקופה קצרה הוא פתרון מעולה עבור מי שלא נוהג ברכב כל יום. ביטוח רכב לשבוע או ליום יכול להיות פתרון מצוין אם אתם רוצים או צריכים לשכור רכב באופן חד פעמי. כמובן שנהיגה עם ביטוח בתוקף היא בגדר חובה לכן לא משנה לאיזו תקופה אתם צריכים רכב, כדאי שתעשו ביטוח שיבטח אתכם מפני תאונות, נזקים גניבות וכדומה. ביטוח לרכב מתחלק לשלושה חלקים: ביטוח חובה, ביטוח מקיף וביטוח צד ג'. כל אחת מהאפשרויות אפשרית גם כשמדובר בביטוח שנתי וגם כשמדובר בביטוח תקופתי. בפורטל הביטוחים הגדול בישראל תמצאו את כל המידע, מחירים, טיפים ועוד לגביי ביטוח לתקופה קצרה או ארוכה, ביטוח יומי, ביטוח שבועי וביטוח חודשי. מצאו את הצעות המחיר האטרקטיביות ביותר לכל סוגי הביטוחים רק בפורטל הביטוחים משך ישראל!

ביטוח רכב לחודש – ביטוח לתקופות קצרות בלבד – פורטל הביטוחים הגדול בישראל

ביטוח רכב לתקופה קצרה הוא פתרון שהפך נפוץ מאוד בשנים האחרונות. הגמישות של חברות הביטוח נבעה הן מהצורך של הלקוח והן מהתחרות בענף. כיום ניתן למצוא פוליסות ביטוח רכב לחודש או פחות, בהתאם לצורכי הנהג. חברות הביטוח מציעות גם ביטוח לפי קילומטראז ועוד אפשרויות נוחות עבור הצרכן. חשוב לזכור: ביטוח חובה לרכב הוא ביטוח שכל נהג העולה על הכביש חייב שיהיה לרכב בו הוא נוהג! אין לכם ביטוח רכב לתקופה ארוכה או קצרה? מהרו לעשות ביטוח בהקדם שכן נסיעה ללא ביטוח היא עבירה פלילית שגוררת עונשים וקנסות. בפורטל הביטוחים הגדול בישראל תמצאו מספר הצעות ומידע מפורט לגבי פוליסות הביטוח לרכב שאתם צריכים. גלשו בפורטל וקרוא מאמרים נוספים, קבלו טיפים לגבי ביטוח רכב, ביטוח חיים, ביטוח בריאות ועוד!

ביטוח רכב לפי שעות

ביטוח רכב לתקופה קצרה או ביטוח רכב לפי שעות אפילו מאפשר לכל אחד לשכור רכב או לנסוע ברכבו בביטחון מלא. ביטוח רכב לתקופה קצרה מתאים עבור כל מי שלא נוסע הרבה ברכב ובמקרים נוספים כמו רכב חלופי או רכב חדש שרכשתם ועדיין אתם צריכים להניע ולהזיז את הרכב הישן או במקרים בהם אתם רוצים להוסיף מישהו על ביטוח לרכב שלכם לתקופה קצרה. בכל המקרים הללו ביטוח תקופתי הוא הפתרון היעיל והמשתלם ביותר עבורכם!
לסיכום, ביטוח רכב לתקופה קצרה הוא פתרון מעולה למגוון מצבים בהם אין לנו צורך בביטוח מקיף לתקופה ארוכה של שנה אחרי שנה. ביטוח לתקופה קצרה יכול להיות ביטוח ליום, ביטוח לשבוע, לחודש וכדומה. בדקו איזה ביטוח הכי טוב למטרות שלכם בפורטל הביטוחים הגדול בישראל! קבלו הצעות מחיר, השוו פוליסות וגלו מה הביטוח האטרקטיבי ביותר עבור הרכב שלכם!

מאמרים נוספים

שאלות ותשובות

מי יכול לעשות ביטוח רכב לתקופה קצרה?

כל בעל רכב יכול להחליט שמספיק לו ביטוח רכב לתקופה קצרה של יום, שבוע, חודש או יותר. כמובן שעליו לשים לב באילו תאריכים הביטוח נמצא בתוקף ולא לנהוג ברכב בתאריכים בהם ביטוח הרכב לא בתוקף.

האם ביטוח לתקופה קצרה עולה פחות מביטוח רגיל ביחס לתקופה שהוא מבטח?

שאלה יפה... אנו ממליצים לכם לברר את הסוגייה באופן פרטני מול חברת הביטוח אצלה אתם עושים את הביטוח. ייתכן מאוד שעלות הביטוח התקופתי אמנם יקרה יותר ביחס לכמות הימים שהיא מעניקה, אך הסכום הכללי שלה זול יותר ולכם עדיף לקחת אותה ולא לשלם עבור הימים בהם אין לכם צורך בביטוח כי אתם לא נוסעים ברכב.

האם אפשר לעשות ביטוח לתקופה קצרה עבור אדם אחר שאינו על הרכב?

בהחלט! ביטוח לתקופה קצרה נועד בדיוק למטרות אלה. לדוגמא בן או בת שלכם בצבא ואתם רוצים לבטח את הרכב עבורכם לחופשה שקיבלו מהצבא. במהלך שבוע או שבועיים בהם הרכב יהיה איתם הם יהיו מבוטחים אך כאשר יחזרו לצבא והרכב יישאר אתכם, לא תשלמו עבורם על הביטוח. גלדו עוד באתר פורטל הביטוחים הגדול בישראל וקבלו מידע עכשווי און ליין לגביי סוגי פוליסות ביטוח לרכב, ביטוחי חיים, ביטוח משכנתה, ביטוח בריאות ועוד עשרות מוצרי ביטוח, רק בפורטל הביטוחים הגדול בישראל – הפורטל שנותן לכם את כל המידע, הטיפים והנתונים שאתם צריכים כדי לבחור ביטוח!
דילוג לתוכן