פורטל הביטוחים הגדול בישראל
• כל מה שצריך לדעת על ביטוח •
ביטוח רפואי לעובדים זרים

ביטוח רפואי לעובדים זרים הוא ביטוח חובה עבור כל מעסיק אשר מעסיק עובדים זרים! החוק קבע חד משמעית והוא נאכף על ידי הרשויות. כך שאם אתם מעסיקים עובד זר, גם אם הוא לא עובד חוקי בצורה רשמית, עדיין יש צורך לעשות לו ביטוח רפואי לעובדים זרים. מצאו את כל המידע עבור ביטוח רפואי לעובדים זרים בפורטל הביטוחים הגדול בישראל ואת כל המידע המעודכן ביותר לגביי ביטוח רפואי לעובדים זרים וכל שאר הביטוחים, ביטוחי הבריאות, המשכנתא, הדירה, הרכב, ביטוח החיים ועוד.

פורטל הביטוחים הגדול בישראל – מקור המידע המוביל ולהשוואת מחירים בעולם הביטוח

השוואת ביטוח בריאות, מציאת סוכן ביטוח בריאות ועשיית ביטוח בריאות איכותי ומשתלם. אלו הדברים שתוכלו לבצע בעזרת גלישה בפורטל הביטוחים. למדו עוד על ביטוח רפואי לעובדים זרים, מה הוא כולל ומה לא, כיצד ניתן לחסוך בעליות הביטוח, היכן מסופקים השירותים הרפואיים שהוא מכיל ועוד. ביטוח רפואי לעובדים זרים זכאי להחזרי מס וכל מעסיק צריך להכיר את החוק ולעמוד בו עבור כל עובד שהוא מעסיק בין אם זר או לא ללא קשר למעמד האזרחי שלו. במדינת ישראל כולם זכאים לביטוח רפואי כזה או אחר. הביטוח הלאומי מספק את הביטוח הרפואי הכללי לאזרחים אך לא לעובדים זרים ולכן חובה לעשות בנפרד ביטוח זה. גלשו באתר פורטל הביטוחים הגדול בישראל למידע נוסף על נושא זה ושאר הביטוחים, פנסיה, חיסכון והשקעה.

שאלון קצר לבדיקת זכאות להזולה בביטוח הבריאות שלך
בדקו כמה כסף תוכלו לחסוך בחודש בעליות ביטוח הבריאות שלכם
18-28
29-44
45-69
70+

מי צריך לעשות ביטוח רפואי לעובדים זרים

עובדים בתחום הבנייה? מעסיקים עובדים זרים במסעדה? בכל תחום בו עובדים זרים מועסקים ללא יוצא מין הכלל חובת עשיית ביטוח רפואי לעובדים זרים קיימת על המעסיק! ביטוח רפואי זה שונה מהביטוח הרפואי של אזרחים במידה מסוימת אך מבחינת אספקת השירות הרפואי הוא אינו שונה במיוחד. למדו אלו כיסויים ביטוחיים כלולים בפוליסת ביטוח רפואי לעובדים זרים ואיזה לא. הימנעו מתביעות עתידיות במקרה של פציעה, תאונה או מחלה של העובד הזר במקום עבודתכם על ידי עשיית ביטוח רפואי לעובדים זרים. ביטוח זה יכסה עבורכם לא רק את ההוצאות הרפואיות על הטיפול באותו עובד זר אלא גם ייתן לכם שקט לגביי כל תביעה עתידית שאולי תגיע בעקבות כך והביטוח ימנע זאת ויכסה זאת.

נמנעים מקנסות ומאסר ועושים ביטוח רפואי לעובדים זרים!

פורטל הביטוחים הגדול בישראל מביא לכם מידע חשוב לגביי ביטוח עובדים זרים. מידע זה יכול לסייע לכם רבות במידה ולא הכרתם את החוק עד כה ולבטח במידה והעסקתם עובד זר ללא ביטוח כלל. המעמד האזרחי של העובדים הזרים לא מכסה אותם באופן אוטומטי כפי שהמצב קיים עבור אזרחי המדינה. לכן חשוב לכל מעסיק לדאוג לנושא הרפואי ולבטח את העובדים שלו לפני תחילת העבודה כדי לחסוך צרות בעתיד ובמיוחד בעבודות עם סיכון, עבודות פיזיות, עבודות בגבהים, עבודות במפעלים או עם מכשירים כבדים ועוד. יש חשיבות רבה לעשיית ביטוח זה על מנת לשמור על חיי העובד ולהימנע מהוצאות כספיות על טיפולים ותביעות בהמשך.

השוואת ביטוח בריאות, מציאת סוכן ביטוח בריאות ועשיית ביטוח בריאות משתלם – פורטל הביטוחים

צריכים לעשות ביטוח רפואי לעובד זר? מצאו בפורטל הביטוחים הגדול בישראל את חברות הביטוח המתמחות בסקטור זה, המבינות מה הסעיפים החשובים לביטוח והמציעות לכם את הביטוח הרפואי הזול והמתאים ביותר לעובד הזר שלכם בהתאם לגילו, סוג העבודה וכדומה. חשוב שלא נשלם יותר ממה שצריך על סעיפים לא רלוונטיים בביטוח הרפואי, בין אם מדובר בעובד זר או בכל אדם אחר. על ידי למידת הנושא, השוואת מחירים והבנה מה כוללת הפוליסה ומה הסעיפים השונים אומרים, נוכל להוציא מהפוליסה את מה שלא רלוונטי לנו ולשלם רק על מה שכן רלוונטי. כך נחסוך אלפי שקלים על ביטוח מיותר, כפל ביטוחים וסעיפים שאנחנו לא צריכים לשלם עליהם כי הם לא רלוונטיים לנו.

2 טיפים לבחירת חברת ביטוח עבור עובד זר או כל עובד אחר

בחירת חברת ביטוח היא דבר שעושים כמו שצריך פעם אחת ולאחר מכן יש לנו שקט. כל שנה או אפשר לחדש את הביטוח אך ראשית כל יש לבחור חברה המתאימה לנו. הנה שני פרמטרים לבחירת חברת ביטוח לעובד זר או לכל עובד אחר.

התמחות בתחום – לא כל חברו הביטוח מבינות בביטוח עובדים זרים. חברת ביטוח שטובה בביטוח רכב לאו דווקא תציע פוליסה טובה גם עבור עובד זר. הביטוח אצלה יכול להיות טוב וזול לרכב אך יקר וגרוע לעבוד הזר. לכן מצאו את החברות עם התמחות בביטוח עובד זר בלבד אם זה הצורך שלכם.

לא רק המחיר קובע – שירות, טיפול מהיר בתביעות, כיסוי ביטוחי נרחב ועוד פרמטרים הם פקטורים חשובים לא פחות מהמחיר בכל סוג של ביטוח, על אחת כמה וכמה בביטוח עובד זר. בדקו איזו חברת ביטוח מספקת את השירות הטוב ביותר.

מוצאים את הביטוח הטוב והמשתלם ביותר בפורטל הביטוחים הגדול בישראל

צריכים לעשות ביטוח לעובד זר או כל ביטוח אחר? בפורטל הביטוחים תמצוא את כל המידע הרלוונטי ואת ההצעות הטובות ביותר! גלשו, קראו, השוו ומצאו את הביטוחים הכי טובים בכל תחום בין אם זה בביטוח הרפואי, ביטוח הדירה, הרכב ועוד!

שאלון קצר לבדיקת זכאות להזולה בביטוח הבריאות שלך
בדקו כמה כסף תוכלו לחסוך בחודש בעליות ביטוח הבריאות שלכם
אני גבר
אני אישה
דילוג לתוכן