פורטל הביטוחים הגדול בישראל
• כל מה שצריך לדעת על ביטוח •
ביטוח רפואי

ביטוח רפואי בסיסי הוא אחד הדברים החשובים ביותר עבור כולנו. ביטוח רפואי ניתן לכל אזרחי המדינה בצורה גורפת דרך ביטוח לאומי וקופות החולים. יחד עם זאת ניתן להשיג ביטוח רפואי טוב יותר, מקיף יותר ואיכותי יותר על ידי שדרוג הביטוח הרפואי. איך? דרך קופות החולים או על ידי עשיית ביטוח רפואי פרטי משלים. פורטל הביטוחים הגדול בישראל מכסה עבורכם את כל האפשרויות לעשיית ביטוח רפואי כללי, ביטוח רפואי לעובדים זרים ועוד. האתר מספק לכם דרכים לבצע הוזלת ביטוח בריאות והשגת ביטוח בריאות בעזרת מחשבוני מידע, השוואת מחירים, מדריכי מידע והצעות פרטיות מחברות הביטוח המובילות – הכל על מנת שתשיגו ביטוח רפואי מספק, כזה שיכסה אתכם מכמה שיותר מחלות ויספק לכם כמה שיותר תרופות ותנאי רפואה נוחים.

מהו ביטוח רפואי כללי לעומת ביטוח רפואי פרטי – פורטל הביטוחים הגדול בישראל

ביטוח רפואי כללי הוא הביטוח הרפואי שכל אזרח מקבל מהמדינה דרך אחת מקופות החולים. ישראל היא אחת המדינות הטובות בעולם בכל הנוגע להקניית מעטפת ביטוח בריאות לכלל אזרחיה. אנו נוהגים להתלונן על החוסר במיטות ועל מערכת הבריאות אך למעשה ישראל היא בין המדינות המובילות בעולם הן ברמה המקצועית והן במעטפת השירותים הרפואיים שהיא מספקת לכלל אזרחיה. זאת במסגרת מסובסדת ותשלום ביטוח לאומי מינימלי. במדינות רבות בעולם, לרבות ארצות הברית, לא כל האוכלוסייה מבוטחת! לכן יש להעריך זאת כאשר זה מסופק כאן. יחד עם זאת ביטוח רפואי כללי אינו מספק את התנאים הכי טובים. על מנת להשיג שירותי רפואה נוחים ומקיפים יותר צריך לעשות ביטוח רפואי פרטי.

שאלון קצר לבדיקת זכאות להזולה בביטוח הבריאות שלך
בדקו כמה כסף תוכלו לחסוך בחודש בעליות ביטוח הבריאות שלכם
18-28
29-44
45-69
70+

איך להשיג ביטוח רפואי מקיף במדינת ישראל

פורטל הביטוחים הגדול בישראל מביא לכם את כל המידע לגביי המסלולים השונים אליהם אפשר להצטרף כדי להשיג ביטוח רפואי מקיף. נסביר כיצד מחולקת מפת הבריאות בישראל:

ביטוח בריאות כללי – ביטוח רפואי הניתן לכל אזרחי המדינה ללא יוצא מין הכלל. בעזרת ביטוח זה תהנו מכל שירותי הרפואה הקיימים דרך קופות החולים. שירותים אלה כוללים אשפוזים בחדר מיון, שירותי רופא, מעבדה, חיסונים, צילומי רנטגן, בדיקות לנשים בהריון ועוד. סל התרופות כולל מגוון רחב של תרופות וכל אזרח בישראל יכול ליהנות מכל שירותי הרפואה האלה ועוד ללא תשלום נוסף.

ביטוח פרימיום דרך קופות החולים – ביטוח זה הוא השדרוג שרבים עושים, מגן זהב וכדומה, כל קופה והשם שבחרה למסלול המשודרג שהיא מציעה. מסלול זה כולל מבחר גדול יותר של תרופות רופאים, טיפולים רפואיים ועוד. העלות של שדרוג שזה לא גבוהה אך מאפשרת לנו להוסיף טיפולים רצויים לסל התרופות. למשל טיפולי שיניים מסובסדים השווים כסף רב ועד אפשרות לקבלת שירותי רפואה מתקדמים, רופאים מומחים, חדרי ניתוח, טיפול הפריה, טיפולים חדשניים ועוד.

ביטוח בריאות פרטי – כמו בכל תחום, הביטוח הפרטי גם בעולם הבריאות הוא הביטוח הטוב ביותר. השירות ניתן בצורה פרטית במתקנים פרטיים אך גם במתקני הקופה ובבתי החולים ברחבי הארץ אך בתנאים מועדפים. התורים קצרים ומהירים יותר, סל התרופות גדול יותר, מגוון הטיפולים רחב יותר ועוד. ביטוח בריאות פרטי עולה יותר כמובן אך הוא הביטוח הרפואי הטוב יותר שניתן להשיג.

ביטוחים משלימים לעובדים זרים ועוד – פורטל הביטוחים הגדול בישראל

ביטוח רפואי לעובדים זרים הוא ביטוח נפרד. כל מעסיק במדינה חייב לעשות אותו במידה והוא מעסיק עובד זר. הוזלת ביטוח בריאות היא משימה שפורטל הביטוחים הגדות בישראל חרט על דגלו לבצע. אנו מסייעים לאלפי גולשים מכל רחבי הארץ להכיר את האפשרויות, ללמוד על ההבדלים בין הביטוחים השונים ולקבל הצעות אטרקטיביות פרטיות בהשארת פרטים. ביטוח בריאות הוא ללא ספק מוצר צריכה בסיסי שכל אחד צריך וכל אחד היה רוצה שיהיה הלו את הביטוח הטוב ביותר. רובנו מסתפקים בביטוח הכללי או משדרגים לביטוח הפרימיום דרך הקופה. מעטים משלימים ביטוח רפואי פרטי אך במידה והמחיר משתלם זה כדאי. ביטוח פרטי משחרר אותנו מדאגה לתנאי האשפוז, לתרופות היקרות שנצטרך לרכוש במידה ונחלה ועוד.

2 טיפים לשמירה על הבריאות לאורך שנים רבות – פורטל הביטוחים הגדול בישראל

המשימה של כל אחד ואחת מאתנו היא להיות בריא. לגנים שלנו יש חלק בכך אך יש ביכולתנו לגרום לזה לקרות גם בעזרת צעדים פעילים להשגת המטרה.

שמירה על תזונה נכונה ובריאות כללית – הבריאות שלנו היא קודם כל באחריותנו. אם נבין שיש לכך משמעות בכל אספקט החל מאפשרות תנועה, עבודה, הוצאות כלכליות על בריאות וכו’, נבין שזה הדבר שצריך להיות בראש סולם העדיפויות שלנו לפני הכל. לפני עבודה, אהבה וכל השאר הדברים שנגזרים מבריאות טובה קודם כל. המודעות לתזונה נכונה, פעילות גופנית ושמירה על הבריאות היום עולה וכך גם גיל האוכלוסייה.

הצטרפות למסלולי ביטוח בריאות טובים יותר – הצעד המשלים שכדאי שכולנו נבצע הוא לדאוג לביטוח רפואי הטוב ביותר שאפשר להשיג. אם בעזרת עוד כ-50 שקלים בחודש נוכל ליהנות ממתקני טיפול ואשפוז, רופאים ותרופות ברמה הכי גובהה, זה שווה את זה ללא ספק ולא צריך להוות עבורנו מכשול.

מסכימים? שדרגו עוד היום את הביטוח הרפואי שלכם בעזרת המידע שיש בפורטל הביטוחים הגדול בישראל. גלשו, למדו, השאירו פרטים וקבלו הצעות ביטוח משתלמות ואיכותיות. לבריאות ובהצלחה!

שאלון קצר לבדיקת זכאות להזולה בביטוח הבריאות שלך
בדקו כמה כסף תוכלו לחסוך בחודש בעליות ביטוח הבריאות שלכם
אני גבר
אני אישה
דילוג לתוכן