פורטל הביטוחים הגדול בישראל
• כל מה שצריך לדעת על ביטוח •
הוזלת ביטוח בריאות

ביטוח בריאות ממוצע אינו ביטוח זול, במיוחד אם הוא גדול ומקיף. יחד עם זאת, המחיר שלו תלוי בגורמים אישיים של המבוטח: אם המבוטח צעיר ובריא, הרי שמחירי ביטוח הבריאות יהיו זולים למדי. אם המבוטח מעשן, המחירים שהוא ישלם עבור ביטוח רפואי פרטי יהיו גבוהים באופן משמעותי יותר מאשר מבוטח שאינו מעשן.

אין ספק שכולנו רוצים לקבל הוזלת ביטוח בריאות, ולמען האמת יש כמה דרכים לעשות זאת.

בכתבה הבאה ריכזנו כמה שיטות לקבל הוזלת ביטוח בריאות, מבלי לפגוע בכיסוי הביטוחי שאתם צריכים (בניגוד ל”כיסוי ביטוחי” כללי, שאולי חלקו מיותר עבורכם).

שינוי הרגלים ואורחות חיים לקבלת הוזלת ביטוח בריאות

דרך בריאה, יעילה ומומלצת לקבל הוזלת ביטוח בריאות, היא פשוט לשנות את אורח החיים לבריא יותר. מעבר ליתרונות המובנים מאליהם שיש לאורח חיים בריא להציע, זה פשוט יאפשר לכם לקבל הוזלת ביטוח בריאות מיידית.

למשל, מעשנים משלמים מחירים גבוהים יותר בביטוח בריאות, ואם תפסיקו לעשן ותיידעו את חברת הביטוח, תוכלו לשלם פחות.

כך גם לגבי עודף משקל שמייקר את הפרמייה בשל הסטטיסטיקה העגומה שמקשרת בין עודף משקל ומחלות שונות (אדם בעל עודף משקל משמעותי גם עלול לקבל סירוב בביטוח בריאות).

דרך נוספת לקבל הוזלת ביטוח בריאות היא להפסיק עם תחביבים מסוכנים כמו ספורט אתגרי בעל סיכון גבוה, עבודה במקום בעל מקדם סיכון גבוה, וכן הלאה. התייעצו עם סוכן ביטוח בריאות כדי שייעץ לכם מה אתם יכולים לשנות או לשפר במצבכם, כדי לקבל הוזלת ביטוח בריאות.

שאלון קצר לבדיקת זכאות להזולה בביטוח הבריאות שלך
בדקו כמה כסף תוכלו לחסוך בחודש בעליות ביטוח הבריאות שלכם
18-28
29-44
45-69
70+

ביטוח רפואי מותאם אישית

אחת הדרכים הכי נכונות לקבל הוזלת ביטוח בריאות, היא לבקש מסוכן ביטוח בריאות לעשות לנו ביטוח בריאות מותאם אישית, ולא להתפתות למבצעים של חברות הביטוח השונות.

להמלצה זו יש שתי סיבות – כלכלית, וביטוחית.

מבחינה כלכלית, יש יתרון כספי לביטוח שעושה סוכן ביטוח חיים, מאחר והוא יכול להציע לכם הנחות יפות, להתאים לכם את הביטוח כך שלא תשלמו על סעיפים שאתם לא צריכים, וכן הלאה.

מבחינה ביטוחית, יש לכם יתרון גדול אם אתם מיוצגים על ידי סוכן ביטוח בריאות ולא עשיתם את הביטוח לבד. נתחיל בכך שהכיסוי הביטוחי שלכם יהיה ללא סדק, מושלם והרמטי. בנוסף, אם תצטרכו לתבוע את הביטוח, יהיה לכם גב מקצועי של סוכן ביטוח בעל ניסיון לצידכם, מה שישפר משמעותית את סיכויים שלכם לקבל את כספכם ולמצות את הזכויות שלכם.

מחירי ביטוח בריאות אחרי הרפורמה – מתאים למי שמחפש הוזלת ביטוח בריאות

הרפורמה בתחום ביטוחי הבריאות הובילה לכך שהביטוח הפך להיות נגיש כמעט לכל כיס, וזו היתה מטרת הרפורמה – הוזלת ביטוח בריאות והפחתת העומס מהמערכת הרפואית הציבורית.

כמה ישלמו אנשים בטווחי גיל שונים, וכמה ישלמו אנשים באותו גיל – אך עם הרגלי עישון שונים? המחשבון של רשות ההון, החיסכון והביטוח יכול לתת לכם תרחיש למחיר שתתבקשו לשלם, אך הוא כמובן חלקי, מאחר והוא לא כולל את השאלון הרפואי שתצטרכו לענות עליו, וכולל לא מעט שאלות בנושא מצב הבריאות שלכם, ההרגלים שלכם, המשקל שלכם ועוד.

המחשבון יוכל להציג לכם מחירי ביטוח בריאות המבוססים על הגיל שלכם, אם אתם גבר או אישה, והסעיפים שניתן להסיר מהפוליסה או להוסיף לפוליסה.

כך, למשל, אפשר לראות שאם מחפשים הוזלת ביטוח בריאות, אפשר “לשחק” קצת עם הסעיפים:

הנה טבלת מחירים של גבר כבן 32, שרוכש ביטוח בריאות ובוחר להוסיף רק ביטוח תרופות:

שם החברה מחיר הביטוח
מנורה מבטחים ביטוח בע”מ   15
מגדל חברה לביטוח בע”מ   19
הראל חברה לביטוח בע”מ   8
איי. די. איי. חברה לביטוח בע”מ   8
הכשרה חברה לביטוח בע”מ   10
שירביט חברה לביטוח בע”מ 4
איי אי ג’י ישראל חברה לביטוח בע”מ   4
איילון חברה לביטוח בע”מ   11
כלל חברה לביטוח בע”מ   12
הפניקס חברה לביטוח בע”מ   10

אם הוא ירצה להוסיף “רק” ביטוח ניתוחים, המחיר יהיה גבוה יותר:

שם החברה מחיר הביטוח
מנורה מבטחים ביטוח בע”מ 66
איי אי ג’י ישראל חברה לביטוח בע”מ 75
איי. די. איי. חברה לביטוח בע”מ  75
הפניקס חברה לביטוח בע”מ  76
איילון חברה לביטוח בע”מ  78
הכשרה חברה לביטוח בע”מ  79
הראל חברה לביטוח בע”מ  81
מגדל חברה לביטוח בע”מ  93
כלל חברה לביטוח בע”מ  95

כפי שאתם רואים, ניתן לבצע הוזלת ביטוח בריאות ולבנות את תמהיל הביטוח בעצמכם, כך שיתאים לכיס ולצרכים שלכם.

האם כדאי מדי פעם לבדוק את מחירי ביטוח הבריאות?

מחירי ביטוח באופן כללי, לא רק בתחום הבריאות, מתעדכנים מדי פעם. חלק מהחברות מחליטות להציע מחירי מבצע נמוכים יותר, או שפתאום עוברת איזו רגולציה שמוזילה את המחירים. בשורה התחתונה שווה תמיד לעקוב אחרי המחירים של הפוליסות, ולבקש מסוכן הביטוח שיעדכן אותנו אם אפשר להחליף את הפוליסה הקיימת באחת חדשה, זולה יותר.

שימו לב: מה שחשוב מבחינתכם זה לוודא שבכל מקרה של מעבר בין פוליסות, נשמרת לכם תקופת האכשרה, כלומר זמן ההמתנה עד שהביטוח פעיל וזמין. זאת, כדי שלא תצטרכו לחכות שוב מספר חודשים עד להפעלת הביטוח.

שאלון קצר לבדיקת זכאות להזולה בביטוח הבריאות שלך
בדקו כמה כסף תוכלו לחסוך בחודש בעליות ביטוח הבריאות שלכם
אני גבר
אני אישה
דילוג לתוכן