פורטל הביטוחים הגדול בישראל
• כל מה שצריך לדעת על ביטוח •

הפרשה לקרן השתלמות

הפרשה לקרן השתלמות היא צעד חכם מאוד שכל עובד, בין אם שכיר או עצמאי, יכול לעשות עבור תוכנית החיסכון וההשקעה ארוכת הטווח שלו או לזו טווח הבינוני! הפרשה לקרן השתלמות נעשית על ידי המעסיק במקום העבודה עד 7.5% משכר הברוטו של העובד ללא תוספות. עצמאי מעביר כמה שברצונו אל הקרן. קרן השתלמות היא תוכנית חיסכון ל-6 שנים שלאחריהן אפשר למשוך את הכסף. הכספים המועברים לקרן ההשתלמות, מזכים אתכם בהטבת מס ואינם כרוכים בתשלום מס! זהו יתרון גדול עבור כל מי שרוצה לחסוך ולהשקיע כסף נזיל באחד מאפיק ההשקעה הקיימים. רוצים מידע נוסף על הנושא? בפורטל הביטוחים תמצאו את כל המידע, מנועי השוואת מחירים, טיפים ועוד!

כמה עולה הפרשה לקרן השתלמות

הפרשה לקרן השתלמות כמו גם הפרשה לקרן פנסיה נעשים במקום העבודה ובאים לידי ביטוי בתלוש השכר של העובד. תקרת הפקדה לקרן השתלמות היא עד שבעה וחצי אחוזים משכר הברוטו של העובד. למידע נוסף על קרן השתלמות אחוזים, תנאי משיכה וכדומה השאירו פרטים בפורטל הביטוחים הגדול בישראל וקבלו למייל את ההצעות הטובות ביותר של מיטב החברות במשק הישראלי האחראיות על הפקדה וניהול הכסף בקרן ההשתלמות, בקופות הגמל, בקרנות הפנסיה ובביטוחים השונים! הפקדה לקרן השתלמות היא צעד כלכלי נבון שעוזר לכל אחד שעובד ומרוויח כסף, לחסוך חלק מהכסף וליהנות מתשואה עליו בדמות של הטבת מס וכן באפשרותו לקחת הלוואה על חשבון הקרן!

קרן השתלמות תקרה

כשעושים הפקדה לקרן השתלמות, חובה להבין מונחים כמו קרן השתלמות תקרה

כולנו יודעים שקרנות השתלמות הן בונוס אדיר לשכירים, ולעיתים קרובות חבל ההצלה של עצמאים, במיוחד בתקופות לא רגועות ולא יציבות כלכלית כמו בתקופת הקורונה....

מאמרים נוספים

הפקדה לקרן השתלמות

יש הרבה אנשים שהמעסיק שלהם פתח עבורם קרן השתלמות, והם לא יודעים לנצל אותה כראוי, או למנף אותה לרמת הרווחיות שהם היו יכולים להגיע אליה (אבל הם לא). הם...

קרן השתלמות אחוזים

קרן השתלמות היא לא רק מכשיר חיסכון מעולה המאפשר צבירת חיסכון בדמי ניהול נמוכים ועם גמישות רבה, אלא שבנוסף מדובר גם בבונוס אדיר לעובדים: הפרשה לקרן...

תקרת הפקדה לקרן השתלמות

יותר ויותר אנשים מבינים שקרן השתלמות היא דרך נכונה מאוד לחסוך כסף, במיוחד אם המטרה היא לטווח קצר. קרן השתלמות היא חיסכון לטווח של עד שש שנים, והפתיחה...

לקבלת ייעוץ חינם ובדיקת הוזלה בביטוח שלך ללא עלות, השאירו פרטים.

  מידע נוסף

  תקרת הפקדה לקרן השתלמות – כנסו לבדוק ולהשוות

  הפרשה לקרן השתלמות יכולה להגיע לאלפי שקלים בחודש, בהתאם לרמת השכר בה אתם נמצאים. תקרת הפקדה לקרן השתלמות נקבעת על ידי רשות המס ומתעדכנת כל כמה שנים. הפקדה לקרן השתלמות הייתה שמורה בעבר לעובדי הוראה ועובדי מדינה בלבד ומטרתה הייתה חיסכון לטווח בינוני למטרות כמו לימודים בזמן שנת שבתון וחיסכון עבור העובדים הסקטוריאליים במשק. כיום זהו מכשיר פיננסי מקובל לשימוש על ידי שכירים ועצמאים המגיעים ממגוון רחב של תחומים.

  קרן השתלמות אחוזים לתשלום – פורטל הביטוחים הגדול בישראל

  רוצים לדעת מידע מפורט על הפרשה לקרן השתלמות, קרן השתלמות אחוזים חודשיים ועוד? השאירו פרטים וקבלו בחזרה הצעות מפורטות עם כל המידע: כמה עליכם להפריש, מתי באפשרותכם למשוך את הקרן, מה עלות משיכה מוקדמת, איזו הלוואה יכול לקבל מי שיש לו קרן השתלמות ועוד. מהרו לנצל את הטבת המדינה בזמן הקורונה על משיכה מוקדמת ללא תשלום מס! לפרטים נוספים על כך ועל עוד תחומי ביטוח, פיננסים והשקעה גלשו עוד באתר וקראו מאמרים בכל תחומי הביטוח והכלכלה הרלוונטיים לרבות מאמרים בנושא ביטוח חיים, ביטוח רכב, ועוד, רק בפורטל הביטוחים הגדול בישראל!

  איפה הכי כדאי לעשות הפקדה לקרן השתלמות

  לאחר שהבנתם כמה הפרשה לקרן השתלמות ביכולתם להפריש, תוכלו לדעת שהכסף שהפרשתם יהוו קופת חיסכון עבורכם אך בניגוד לקרן פנסיה שמיועדת להפקדה עד לגיל הפרישה, קרן השתלמות נותנת לכם תנאים גמישים יותר ואפשרות משיכה מוקדמת, לאחר 6 שנים בלבד או לאחר 3 שנים בלבד אם מטרת המשיכה המוקדמת מהקרן היא למטרת השתלמות הלכה למעשה. הפקדה לקרן השתלמות מתבצעת על בסיס חודשי לפי הוראתכם כעצמאים או לפי ההסכם שיש לכם אם מקום העבודה כשכירים לפי תנאי חוזה העבודה שלכם.
  לסיכום, הפרשה לקרן השתלמות היא בגדר תוכנית חיסכון לטווח בינוני אם אופציה לטווח ארוך. יש כמה וכמה מסלולי חיסכון והשקעה עבור עובדים כגון ביטוח מנהלים, הפקדה לקופת גמל, הפקדה לקרן השתלמות ועוד אפיקי השקעה וחיסכון. מה שלא תבחרו תמיד טוב לחסוך ולהשקיע אז שיהיה לכם בהצלחה! רוצים לקבל ישירות למייל הצעות משתלמות לפתיחת קרן השתלמות או קופת גמל? השאירו פרטים בפורטל וקבלו את ההצעות המשתלמות ביותר ישירות אל תיבת המייל שלכם או חייגו כעת לעזרה נוספת!

  שאלות ותשובות:

  איפה עדיף לחסוך, בקרן פנסיה או בקרן השתלמות?

  קרן השתלמות היא קרן גמישה יותר שלא סוגרת לכם את הכסף עד גיל הפרישה אלא לתקופה קצרה יחסית של 6 שנים. קרן פנסיה היא גם הפרשת חובה בעוד הפרשה לקרן השתלמות היא רשות. היכן נהנים מתשואה גבוהה יותר? זה תלוי בהרבה גורמים כמו הסטטוס שלכם, גובה ההפרשה, זהות החברה בה נמצאת הקרן ועוד.

  מה היתרון של קרן השתלמות?

  יש כמה יתרונות להפקדה בקרן השתלמות! ראשית כל כספים שהופקדו בקרן השתלמות פטורים מס, שנית אפשר לקחת הלוואה על בסיס הסכום שיש לכם בקרן ההשתלמות ועוד. קבלו הצעות משתלמות לפתיחת קרן השתלמות דרך פורטל הביטוחים הגדול בישראל!

  האם חייבים להיות עובדי מדינה על מנת לפתוח קרן השתלמות?

  לא, אמנם בעבר קרן זו שימש כמעט אך ורק עובדי ציבור, עובדי הוראה וכדומה אך כיום קרן השתלמות היא מכשיר פיננסי מקובל בכל המגזרים העסקיים במשק, לרבות עוסקים פטורים, עוסקים מורשים, שכירים, עובדי קבלן כדומה. גלשו עוד בפורטל הביטוחים הגדול בישראל וקבלו מידע רב, לא רק מידע על קרנות השתלמות, קופות גמל וקרנות פנסיה אלא הרבה יותר מזה: מידע על ביטוחי חובה לרבב, ביטוח מקיף וביטוח צד ג', מידע על ביטוח חיים, ביטוח בריאות, פנסיה ומשכנתה ועוד! בנוסף תוכלו להיעזר במחשבונים פיננסיים שיעזרו לכם לקבל מידע מדויק על אחוזי הפרש וכדומה. להתראות ובהצלחה!
  דילוג לתוכן