פורטל הביטוחים הגדול בישראל
• כל מה שצריך לדעת על ביטוח •

השוואת ביטוח רכב

צריכים לעשות ביטוח לרכב שלכם? פורטל הביטוחים הגדול בישראל הוא מקור השוואת ביטוח רכב מוביל, אשר ייתן לכם את התוצאות הטובות ביותר ברשת! השוואת ביטוח רכב הוא כלי חובה שכל מי שעומד לעשות ביטוח רכב, חייב להשתמש בו. מדוע? מכיוון שמחירי הביטוחים נעים בטווחים גדולים ועל מנת להוזיל את מחיר הביטוח שתשלמו, השוואת מחירי ביטוח רכב תעזור לכם מאוד לא רק להבין כמה שילמתם עד כה אלא האם כדאי לכם לעבור. יתרון נוסף הוא הפירוט שאתם מקבלים בפורטל שעוזר לכם להבין מה מכילה כל פוליסה ואיזה ביטוח הכי טוב עבורכם!

פורטל הביטוחים הגדול בישראל – מקור השוואת ביטוח רכב מוביל ברשת!

השוואת ביטוח רכב היא כלי מעולה עבור כל מי שמרגיש שהוא משלם יותר מדי עבור ביטוח הרכב שלו או מי שצריך השוואת מחירי ביטוח רכב למטרת הוזלת הביטוח. תמיד עדיף לקבל הצעת מחיר לביטוח רכב מכמה מקורות ולהשוות ביניהם. השוואת מחירי ביטוח חובה אולי קצת פחות רלוונטית כי ביטוח חובה דומה מאוד כמעט בכל החברות בשל הכיסוי הדומה שהוא מקנה ובשל כך שהוא ביטוח חובה שכולם צריכים לעשות. מחפשים ביטוח רכב זול? הגיוני לחפש מחיר זול בכל מוצר או שירות אבל כשזה מגיע לביטוח, חשבו הייטב: האם שווה לחסוך מאה שקל בשנה עבור דבר כזה. כי הריי אם תהיה לכם תאונה חלילה, ביטוח טוב יכסה אתכם טוב יותר ואותם מאה שקלים שחסכתם יהיו כלום לעומת אלפי השקלים שתפוצו במקרה של תאונה...

ביטוח רכב מסחרי השוואת

ביטוח רכב מסחרי השוואת מחירים - הצעת מחיר לביטוח רכב חובה

אם אתם נוהגים על רכב מסחרי, אתם ככל הנראה עובדים בהובלות, הסעות או כל עבודה אחרת שכרוכה בנסיעות. מן הסתם אתם כבר מבינים את המשמעות של נהיגה ברכב...

מאמרים נוספים

ביטוח רכב זול

אם יש ביטוח אחד שאי אפשר לוותר עליו, לדלג עליו או להתעלם ממנו, זה ביטוח רכב. החוק קובע שבכל שנים עשר חודשים צריך לחדש את הביטוח חובה, אחרת לא ניתן...

השוואת מחירי ביטוח רכב

בכל שנה מחדש זה מגיע: תאריך פקיעת ביטוח הרכב, ויחד איתו הצורך בחידוש הביטוח. רוב הנהגים ממשיכים עם הביטוח הישן שלהם, מבלי לבדוק אפשרויות אחרות ובלי...

השוואת מחירי ביטוח חובה

ביטוח רכב הוא אחד הביטוחים היקרים בחיינו הבוגרים, ובמקרה של ביטוח חובה לרכב - אנחנו חייבים לעשות אותו, כי אם ניתפס בלי ביטוח רכב חובה נהיה צפויים...

שאלון קצר לבדיקת
הוזלה בביטוח הרכב שלך
בדקו כמה כסף תוכלו לחסוך בחודש בעלות ביטוח הרכב שלכם
אני גבר
אני אישה

מידע נוסף

איפה עושים השוואת מחירי ביטוח רכב? בפורטל הביטוחים הגדול בישראל!

השוואת ביטוח רכב תעזור לכם למצוא את ההצעות המשתלמות ביותר עבור ביטוח הרכב שלכם וכל ביטוח אחר! פורטל הביטוחים הגדול בישראל מציג מנוע השוואת מחירי ביטוח רכב ועוד עשרות מנועי השוואה בתחומי ביטוח אחרים כמו ביטוח חיים, בריאות, פנסיה, משכנתה ועוד! השוו ומצאו את המחירים הזולים ביותר ברשת עבור ביטוח מכל סוג ותקבלו את כל המידע הרלוונטי עבור סוג הביטוח שאתם מבקשים לעשות, לכם ולבני משפחתכם.

הצעת מחיר לביטוח רכב במחירים הטובים ביותר!

השוואת ביטוח רכב תעזור לכם למצוא בקלות את הצעות המחיר הטובות ביותר עבור ביטוח רכב, ביטוח מקיף, ביטוח צד ג וכדומה. הצעת מחיר לביטוח רכב יכולה להשתנות בהתאם לגיל הנהג, היסטוריית התאונות שלו, מצבו הרפואי ועוד. כמו כן ניתן להוזיל ביטוח על ידי רכישה מוקדמת או מציאת מבצעים של החברות המציעות את הביטוח במהלך השנה. בדקו והשוו דרך פורטל הביטוחים הגדול בישראל וקבלו את כל המידע הדרוש על מנת להשוות ולבחור את חברת הביטוח שמציעה לכם את הפוליסה המקיפה ביותר והטוב ביותר, במחיר הטוב ביותר!

השוואת מחירי ביטוח חובה לרכב מכל סוג

לא משנה איזה רכב יש לכם: פרטי, מסחרי, חדש או ישן, אוטומטי או עם גיר רגיל. בפורטל הביטוחים הגדול בישראל תמצאו מנועי השוואת ביטוח רכב, השוואת מחירי ביטוח חובה, צד ג' או ביטוח מקיף וכך יהיו לכם את כל הנתונים לדעת ולהבין איזה ביטוח, של איזו חברה מציעה לכם יותר וכדאי ללכת עליו. גם אם אתם מבוטחים כבר בחברת ביטוח שנים רבות ולא בא לכם לעשות מעבר, ייתכן ותוכלו לחסוך מאות שקלים בחודש ובוודאי זה ישתלם לכן. פורטל הביטוחים מקל עליכם לחפש, למצוא ולהשוות בין ביטוחים של חברות שונות, המובילות בתחום ותוך כמה קליקים תוכלו להגיע לאתר של כל אחת מהן ולהחליף את הביטוח אם ברצונכם לעשות זאת, לאחר שמצאתם ביטוח זול יותר ממה שאתם משלמים היום!

איפה מוצאים ביטוח רכב זול

על ידי השוואת ביטוח רכב תוכלו למצוא ביטוח רכב זול יותר משזה שאתם משלמים עכשיו. אך במקום להתרוצץ באינטרנט ולעבור בין האתרים של כל חברות הביטוח, פורטל הביטוחים מסכם לכם את כל הנתונים ומאפשר לכם לבצע השוואה פשוטה ומדויקת במקום אחד! כך תוכלו לראות כמה אתם משלמים לעומת ההצעות החדשות לביטוח שיש היום. החלפת ביטוח יכולה לחסוך לכם כסף רב כל שנה וגם לשפר את תנאי הפוליסה! בהחלט שווה בדיקה, קצרה ומהירה! היכנסו עכשיו לפורטל ומצאו את כל הביטוחים החדשים והאטרקטיביים ביותר לרכב, ביטוחי חיים, פנסיה, דירה, בריאות ועוד!

השוואת ביטוח רכב בכמה קליקים – הפורטל שעוזר לכם למצוא את הביטוח הטוב ביותר

ביטוח חובה לרכב הוא ביטוח שאי אפשר להתפשר עליו. כל בעל רכב וכל נהג שעולה על הכביש עם רכב כלשהוא, חייב שיהיה ברשותו ביטוח חובה בתוקף. ביטוח החובה מגן עליכם במקרה של תאונה מפגיעות גוף לכם ולכל מי שמעורב בתאונה. אנשים שייתפסו כשהם נוהגים ללא ביטוח חובה לרכב יורדו מהכביש ותוגש נגדם תביעה ולכן עשו ביטוח חובה בהקדם האפשרי או חדשו את הביטוח הקיים במידה ועוד לא עשיתם זאת על מנת להימנע הצרות אלה.

שאלות ותשובות:

מי צריך לעשות ביטוח חובה לרכב?

כל מי שעולה על הכביש עם רכב כלשהוא, חייב שיהיה ברשותו ביטוח חובה לרכב בתוקף. בין אם זה כבעל הרכב או נהג הנוהג ברכבו. נהיגה ללא ביטוח חובה בתוקף מחויבת על פי חוק בניגוד לביטוח צד ג' או ביטוח מקיף שאינם בגדר חובה.

מה כולל ביטוח צד ג'?

ביטוח צד ג' הוא ביטוח נוסף אך חלקי, הנותן נהג הרכב כיסוי ביטוי עבור פגיעות ונזקי רכוש הנגרמים לרכב השני בעת תאונה או לרכוש עירייה, למשל עמוד חשמל בו נתקע בעל הרכב או הנוהג בו. ביטוח צד ג' לא מכסה פגעי רכוש לרכב המבוטח עצמו, המעורב בתאונה.

מה ההבדל במחיר בין ביטוח חובה, ביטוח צד ג' וביטוח מקיף לרכב?

ביטוח חובה הוא הזול ביותר ומחירו בין קבוע עבור כל חברות הביטוח שכן הוא ביטוח ברירת מחדל שכל נהג ובעל רכב צריכים שיהיה להם. ביטוח צד ג' הוא ביטוח נוסף המכסה רק נזקים לרכוש של הצד השני וביטוח מקיף מכסה את שני הצדדים כולל נזקי גניבה וסעיפים נוספים. פערי המחיר נוצרים בביטוחים המקיפים הכוללים סעיפים שונים כל אחד לפי הצעת חברת הביטוח ושם פערי המחיר מגיעים למאות שקלים בשנה.

איפה אפשר להשוות מחירים של ביטוח רכב?

בפורטל הביטוחים הגדול בישראל תמצאו את מנועי ההשוואה החזקים ביותר ותקבלו במרוכז את כל המידע עבור כל סוגי הביטוח ממיטב חברות הביטוח בישראל! גלשו באתר ומצאו את כל המידע הדרוש לכם, טיפים והסברים לגבי סוגי הביטוחים השונים וכו'. בדקו, השוו ומצאו מה הוא הביטוח המשתלם ביותר בישראל במגוון תחומים כמו: ביטוח רכב, ביטוח חיים, ביטוח בריאות, פנסיה, משכנתה ועוד שורה ארוכה של תחומים הכל מפורט בפורטל!
דילוג לתוכן