פורטל הביטוחים הגדול בישראל
• כל מה שצריך לדעת על ביטוח •

השוואת קופות גמל

השוואת קופות גמל תעזור לכם לבחור את קופת הגמל המשתלמת ביותר להשקעה! במצטבר מדובר באלפי שקלים שאפשר לחסוך בעזרת השוואת קופות גמל. מדוע? כי בחיסכון לטווח ארוך של עשרות שנים, כל אחוז ריבית משנה, כל אחוז דמי ניהול משנה ובחירה של הקרן המשתלמת ביותר תחסוך לכם בצורה כזאת אלפי שקלים בתום התקופה! גלשו בפורטל הביטוחים הגדול בישראל לעוד מידע, מחשבוני ריביות, הצעות מחיר, נתונים סטטיסטיים וכל מה שצריך לדעת על קופות גמל להשקעה, קרנות השתלמות, קרן פנסיה וביטוח! השאירו פרטים עם כל שאלה וקבל הצעות ישירות למייל.

איפה עושים השוואת קופות גמל?

בפורטל הביטוחים הגדול בישראל תוכלו לבצע השוואת קופות גמל ולמצוא את קופת הגמל שנותנת לכם הכי הרבה תשואה, גובה הכי מעט דמי ניהול ומאפשרת לכם למשוך את הכסף בתנאים גמישים ואפילו לקחת הלוואה על חשבון הקופה. היכנסו ללמוד על תשואות קופות גמל אופייניות, לעשות השוואת קופות גמל להשקעה ולקבל מושג איפה הכי כדאי להשקיע היום כסף לתוכנית חיסכון ארוכת טווח, בין אם עבורכם או עבור משפחתכם. גלשו וגלו מה הם דמי ניהול קופת גמל בשיעור סביר ואיפה אפשר למצוא את קופות הגמל הזולות ביותר מבחינת דמי הניהול!

קופת גמל להשקעה לילדים

חשוב לבצע השוואת חיסכון לכל ילד כדי למקסם את הרווחים של החיסכון

תוכן עניינים
תוכנית קופת חיסכון לכל ילד שהחלה לפעול לפני כמה שנים היא יוזמה מבורכת, שמאפשרת לכל ילד בישראל להגיע לגיל שמונה עשרה ולפתוח תוכנית...

מאמרים נוספים

השאלה שעולה לאחרונה, קופת גמל להשקעה או פוליסת חיסכון צריכה להדליק אור אדום בקרב מי שמשווק את שני המוצרים האלה, מאחר והם לא ממש דומים וגם לא מיועדים...

 

למקצועות חופשיים נחשקים כמו מהנדס, עורך דין או רופא יש איזו הילה נחשקת של עבודה טובה ומכובדת, עם משכורת טובה ותנאים מעולים. חלק מהתנאים...

איך לבחור קופת גמל להשקעה, כך שתהיה מצליחה, ודמי הניהול שלה יהיו נמוכים? האם זה בכלל אפשרי?

התשובה היא חד משמעית - כן. אם יודעים איך לבחור קופת...

לקבלת ייעוץ חינם ובדיקת הוזלה בביטוח שלך ללא עלות, השאירו פרטים.

  מידע נוסף

  תשואות קופות גמל – מצאו והשוו בפורטל הביטוחים הגדול של ישראל!

  השוואת קופות גמל תעזור לכם לדעת מה הן תשואות קופות גמל, כיצד ואיפה אפשר לקבל תשואה גבוהה יותר ועוד מידע חשוב לגביי קופות גמל להשקעה.
  חשוב לדעת: אפשר לעבור בין קופות גמל להשקעה במהלך השנים על ידי הגשת בקשה מסודרת אל קופת הגמל החדשה אליה רוצים לעבור. בדרך כלל ניתן לעשות את המעבר ללא בעיה אך במקרים מסוימים זה בלתי אפשרי. מתי? למשל כאשר יש עיקול או שעבוד על חשבונכם או כאשר יש יתרת חוב על הלוואה ובעוד מספר מצבים, למשל כאשר הקופה החדשה מוגדרת כקופה סגורה ועוד. בררו את כל הפרטים בפורטל הביטוחים הגדול בישראל!

  " מקור המידע של המדינה, פורטל הביטוחים הגדול בישראל: השוואת קופות גמל להשקעה ועוד!"

  השוואת קופות גמל היא כלי חשוב לפני בחירת קופת הגמל להשקעה וחיסכון עבורכם ועבור משפחתכם. השוואת קופות גמל להשקעה יכולה להוזיל את דמי הניהול ולהעלות את התשואה לפי ביצועים של הקופות אחת ביחס לשנייה לאורך השנים ובחירת הקופה שהשיגה הכי הרבה תשואה!
  טוב לדעת: ניתן להפקיד בקופת הגמל להשקעה עד 70,000 שקלים בשנה! ניתן להפקיד את הכסף על ידי הפקדות חודשיות או על ידי הפקדת סכום חד פעמי או רב פעמי. קופת גמל להשקעה מאפשרת לכם למשוך את הכסף בכל רגע שתרצו ללא קנס או מס, אלא מס של 25% בלבד על רווחי ההון שנצברו בלבד במהלך התקופה בה הקופה הייתה פעילה.

  " למה לשלם יותר על דמי ניהול קופת גמל?!"

  השוואת קופות גמל תעזור לכם למצוא את קופות הגמל להשקעה היעילות ביותר שהשיגו הכי הרבה תשואה במהלך השנים. בנוסף תוכלו לדעת על ידי השוואה מי גובה דמי ניהול קופת גמל הגבוהים ביותר ביחס למתחרות בשוק. קופת הגמל להשקעה היא מכשיר השקעה לכל דבר המנוהל על ידי אנשי מקצוע אשר משקיעים את הכסף שלכם יחד עם הכסף של שאר הציבור בשוק ההון ולא רק במסלולים סולידיים כמו אג"ח.

  לסיכום, השוואת קופות גמל היא מכשיר מצוין לבירור מחירים, דמי ניהול, תשואות וכל פרט אחר הקשור לקופת הגמל להשקעה. בחירת טובה של קופת גמל להשקעה יכולה להיות שווה לכם עשרות אלפי שקלים במצטבר שכן כל אחוז קטן משפיע במקרים של השקעה ארוכת טווח, הן מבחינת תשואות והן מבחינת דמי הניהול שנגבים מכם על ידי מנהל הקופה!
  בפורטל הביטוחים הגדול בישראל תמצאו מידע רב על קופות גמל להשקעה, ביטוח פנסיוני, קרנות השתלמות, ביטוחי חיים, בריאות ורכב ועוד עשרות כלים פיננסיים לניהול נכון של הכסף שלכם! בפורטל תמצאו מחשבונים לחישוב ריביות ותשואות, מנועי השוואת מחירים, טיפים ומידע כללי לגביי כל הנושאים בעולם הביטוח, החיסכון וההשקעה למגזר הפרטי, הציבורי והעסקי! מוזמנים להשאיר פרטים ונחזור אליכם עם תשובה לכל שאלה וקבלת הצעות מחיר משתלמות מהחבורות המובילות במשק! להתראות ובהצלחה!

  מאמרים נוספים

  שאלות ותשובות:

  כמה כסף אפשר להשקיע ולחסוך בקופת גמל להשקעה?

  ניתן להפקיד עד 70,913 אלף שקלים כל שנה בקופת הגמל! ניתן לבצע את ההפקדה בצורה של הפקדה חודשית מתמשכת או על ידי הפקדות חד פעמיות.

  איך אפשר ליהנות מהטבות מס על הפקדות לקופת גמל להשקעה?

  אפשר ליהנות מפטור מס על רווחי הקופה במידה ותמשכו את הכסף רק לאחר גיל 60 על ידי משיכה בצורה של קצבה חודשית בלבד. בצורה זו תהנו מפטור על רווחי ההון שהקופה עשתה במהלך השנים ובנוסף גם הקצבה שתקבלו תהיה פטורה ממס! זהו יתרון ברור על קצבת הפנסיה עליה כן תשלמו מס!

  האם יש הטבת מס גם על ההפקדות לקופת הגמל להשקעה?

  לא, בקופות הגמל להשקעה לא ניתנות הטבות מס על סכומי ההפקדה החודשיים לקופה. זאת בניגוד להפקדות הביטוח הפנסיוני.

  האם אפשר לעבור בין קופות גמל להשקעה?

  כן, ברוב המקרים ניתן להגיש בקשה פשוטה למעבר לקופה אחרת והיא תאושר במרבית המקרים פרט למקרים בהם חשבון הבנק שלכם מעוקל, לא החזרתם הלוואה וכדומה.
  דילוג לתוכן