פורטל הביטוחים הגדול בישראל
• כל מה שצריך לדעת על ביטוח •
חברות ביטוח משכנתא

חברות ביטוח משכנתא הן בין החברות העשירות במשק. חברות ביטוח משכנתא חייבות להיות חברות בעלות הון עצמי רב שכן משכנתא היא תשלום משמעותי. כל מי שלקח משכנתא או בדק הצעות ללקיחת משכנתא יודע שמודבר בכסף רב. הבעיה עם משכנתא היא הריבית המצטברת המשולמת עבורה אך מה לעשות, לרובנו אין ברירה. אם אין לנו הון עצמי מלא בשווי דירה אנו חייבים לקחת משכנתא בסופו של דבר. זו הסיבה ששוק המשכנתאות הישראלי והעולמי מגלגלים מיליארדים כל שנה.

איפה המוצאים חברות ביטוח משכנתא במחיר משתלם

אל תתבלבלו: יש חברות המספקות משכנתא, כלומר הלוואה עבור רכישת דירה, אך חברות ביטוח משכנתא הן חברות אחרות. ביטוח המשכנתא אינו יכול להיעשות אצל אותה חברה המספקת את המשכנתא ובכל מקרה מי שמספק לנו את המשכנתא על פי רוב הוא הבנק. זו הסיבה שעליכם להיות זהירים ולהבין את האינטרסים של כל צד. זו הסיבה שביטוח משכנתא לא עושים בבנק או בחברה המספקת את המשכנתא אלא במקום אחר.

שאלון קצר לבדיקת זכאות להזולה בביטוח המשכנתא שלך
בדקו כמה כסף תוכלו לחסוך בחודש בעליות ביטוח המשכנתא שלכם
18-28
29-44
45-69
70+

מה הוא ביטוח משכנתא – פורטל הביטוחים

ביטוח משכנתא הוא ביטוח עבור הלוואה המכונה משכנתא שאנו לוקחים עבור רכישת דירה. בבואנו לרכוש דירה בסכום כסף מסוים, חלק ממנו משולם בתשלום אחד מההון העצמי שצברנו והשאר מההלוואה שלקחנו. הבעיה היא שהבנק המלווה לנו את המשכנתא לא יספק לנו כזאת הלוואה גדולה בלי שנראה לו ביטוח משכנתא שעשינו עבורה. מדוע? מכיוון שעבור סכום כסף כזה גדול שהבנק מלווה, הוא דורש מאתנו בטחונות. ביטוח משכנתא הוא למעשה ביטוח חיים עבור המבוטח החתום על המשכנתא ומבקרה של מוות בטרם עת או אובדן כושר עבודה, הבנק לא ייפגע מאי יכולת המבוטח לעמוד בתשלומי המשכנתא לאחר מכן.

האם אפשר לעשות ביטוח משכנתא ללא הצהרת בריאות

ביטוח דירה משכנתא או ביטוח משכנתא במקרה מוות אם תרצו, הוא ביטוח רציני שכולנו עושים בבואנו לרכוש דירה. כמו ביטוח בריאות שאנו מחויבים לעשות ומקבלים מהמדינה כביטוח בריאות ממלכתי או ביטוח בריאות פרטי, גם ביטוח המשכנתא ובדיקה רפואית הוא חובה אם ברצוננו לקבל משכנתא לפי החוק. פורטל הביטוחים הגדול בישראל עושה לכם סדר במושגים ומביא לכם את ההצעות הטובות ביותר עבור לקיחת משכנתא, ביטוח משכנתא והצעות של חברות ביטוח משכנתא מובילות המספקות שירות זה שהוא חובה. חברות ביטוח משכנתא יכולות להיות חברות ביטוח רגילות שכולנו מכירים או חברות קטנות עם התמחות במשכנתא בלבד. כך או כך חשוב שנעשה הפרדה ונבין כמה דברים בנושא: 1. אנו מחויבים לעשות ביטוח משכנתא כדי לקבל משכנתא. הבנק דורש זאת. 2. ביטוח המשכנתא הוא למעשה ביטוח חיים עבור המבוטח החתום על המשכנתא ועל ביטוח המשכנתא. 3. רצוי לעשות ביטוח משכנתא בחברה אחרת מזו אצלה אנו עושים את המשכנתא.

רוכשים דירה? קחו משכנתא ועשו ביטוח משכנתא במחיר הטוב ביותר – פורטל הביטוחים

חברות ביטוח משכנתא רבות מציעות לכם לעשות ביטוח משכנתא דווקא אצלן. פורטל הביטוחים הגדול בישראל מרכז עבורכם את כל ההצעות הכי אטרקטיביות עבור ביטוח המשכנתא ומאפשר לכם לבחור את ההצעות הטובות ביותר בקלות. לקיחת הלוואת משכנתא היא ללא ספק ההלוואה הכי גדולה ורצינית שניקח. משום כך כדאי שנקדיש זמן ומחשבה ללמידת הנושא והבנה מה כולל הביטוח, כמה אנו משלמים כל חודש למשכנתא וכמה לביטוח, איך אפשר למחזר הלוואת משכנתא ועוד. פורטל הביטוחים הגדול בישראל מביא לכם מידע זה ומידע נוסף בתחומים משיקים כמו: ביטוח בריאות, ביטוח דירה, קרנות השתלמות ופנסיה, קופות גמל, ביטוחי מנהלים ועוד. מצאו הצעות של חברות ביטוח משכנתא בקליק בהשארת פרטים באתר.

הסוד של חברות ביטוח משכנתא – פורטל הביטוחים הגדול בישראל

חברות ביטוח משכנתא יודעות שיש להן כוח רב על הציבור. מדוע? מכיוון שכאמור כל מי שלוקח משכנתא, חייב לעשות גם ביטוח משכנתא. במצב כזה הלקוח יכול להרגיש שבוי וחסר אונים מול חברות ביטוח משכנתא שמסבירות לו שאין לו ברירה אלא לעשות ביטוח משכנתא. הן אמנן צודקות אך ניתן לחסוך גם בביטוח המשכנתא בקלות על ידי השוואת מחירים, מיקוח מול חברת הביטוח, דרישה להנחה, הורדת סעיפים לא רלוונטיים ועוד. בפורטל הביטוחים הגדול תמצאו מידע לגביי זה ולגביי ביטוח משכנתא ללא הצהרת בריאות המחויבת עבור מהבוטח,       ביטוח דירה משכנתא, ביטוח משכנתא במקרה מוות, ביטוח בריאות כללי או פרטי ועוד.

איך למצוא את ההצעות הטובות ביותר בביטוח – השוו וחסכו עם פורטל הביטוחים הגדול בישראל

צריכים לקחת משכנתא? זכרו שעליכם לעשות בנוסף גם ביטוח משכנתא. ההוצאות הכספיות עבור שני הדברים הללו יכולות להיות גבוהות מאוד כל חודש ובמצטבר מדובר במאות אלפי שקלים. זו הסיבה שלפני שאתם ממהרים לעשות משכנתא וביטוח משכנתא, עצרו רגע, גלשו בפורטל הביטוחים ולמדו על הנושא כמו שצריך. רק כך תבטיחו לעצמכם מחירים הוגנים ולא תעשו טעויות בבחירת החברה והפוליסה הנכונה ביותר עבורכם. כל מקרה לגופו והפרמטרים הקובעים את סוג ומחיר המשכנתא ומהביטוח עבורה, משתנים. זו הסיבה שאם אתם זוג העומדים לרכוש דירה חשוב להבין על שם מי כדאי לרשום את הנכס ולעשות את הביטוח על הדירה. תצטרכו לבצע בדיקה רפואית ולהראות יכולת השתכרות על מנת להגדיל את ההלוואה שתקבלו ולהוריד בעלות הביטוח. בהצלחה.

שאלון קצר לבדיקת זכאות להזולה בביטוח המשכנתא שלך
בדקו כמה כסף תוכלו לחסוך בחודש בעליות ביטוח המשכנתא שלכם
אני גבר
אני אישה
דילוג לתוכן