פורטל הביטוחים הגדול בישראל
• כל מה שצריך לדעת על ביטוח •

כששומעים או קוראים על ירידה בריבית עבור הלוואות במכשירי חיסכון שונים, לא תמיד מבינים את הקשר של זה אלינו. מבחינת רוב האנשים, הלוואה משמעותה ללכת לבנק ולמשוך כסף עבור ההלוואה, לשלם ריבית גבוהה, עמלות לבנק, להביא ערבים, לקבל הגבלות על האשראי ועוד.

אבל יש עוד דרכים לקבל כסף. 

האם יש לכם פוליסת חיסכון?

שימו לב, ייתכן שבין מוצרי החיסכון שלכם מסתתרת גם פוליסת חיסכון, ואתם אפילו לא מודעים לכך! פוליסת חיסכון היא תוכנית חיסכון המנוהלת על ידי חברות ביטוח, ולרוב היא חלק, יחסית קטן, מתיק השקעות מלא ורחב יותר.

החוסכים בפוליסת חיסכון נהנים מנזילות מלאה, כלומר זכאים למשוך את הכסף בכל זמן בלי לפתוח את התוכנית, ובלי לשלם מיסים או קנסות. 

 

קבלת ייעוץ מקצועי בנושא הלוואות יעזור לכם לחסוך ריביות וכסף

 

אבל מה קורה אם הפוליסה משיגה תשואות מאוד יפות, ואנחנו לא רוצים להפסיד כסף על ידי משיכתו? במקרה כזה, ואם צריך כסף באופן מיידי, לוקחים הלוואה מפוליסת החיסכון. 

החל מתחילת חודש יולי 2022 הריבית על הלוואות מפוליסות חיסכון יורדת משמעותית, שזה אומר שאתם יכולים לקחת הלוואה ולשלם ריבית מאוד נמוכה. פעולה זה תאפשר לפווליסת שלכם להמשיך לעבוד ולהרוויח, ואתם תיהנו מכסף מזומן ומיידי בלי ההגבלות של הבנק. 

איך עושים את זה?

כדי לקחת הלוואה  על חשבון פוליסת חיסכון אתם יכולים לפנות למנהל הקרן שלכם. אבל, וזה עדיף, אתם מוזמנים לפנות אלינו. נשמח לבדוק עבורכם את הפוליסה – ואם היא בכלל רווחית כמו שהיא יכולה להיות – ולבצע עבורכם את פעולת הלוואה, תוך ניצול הורדת הריבית. 

צלצלו אלינו עוד היום, בואו נגשים לכם את החלומות שלכם בעזרת כסף מיידי וללא דמי החזר. 

אל תפספסו את ההזדמנות שיש לשוק להציע לכם כרגע, נצלו את ההזדדמנות לפני שהריביות יעלו שוב.

 

אני גבר
אני אישה
דילוג לתוכן