פורטל הביטוחים הגדול בישראל
• כל מה שצריך לדעת על ביטוח •

יועץ פנסיה

יועץ פנסיה הוא בעל מקצוע מומחה בתחום הפנסיה שיכול לסייע לכם ולהסביר לכם כיצד עובדת קרן פנסיה, אלו אפשרויות יש לכם להפקדה של כספי הפנסיה המחויבים על פי החוק ועוד. יועץ פנסיה יכול לחסוך לכם עשרות אלפי שקלים בשנה בזכות הייעוץ שלו אם תבחרו את קרן הפנסיה המשתלמת ביותר להפקדת כספי הפנסיה שלכם כל חודש ובמשך שנים רבות! בפורטל הביטוחים הגדול בישראל תקבלו את כל הכלים לבחירת קרן פנסיה מקיפה משתלמת, כזאת שתשיג לכם את התשואות הגבוהות ביותר על הכספים שהפקדתם ותגבה מכם דמי ניהול לא גבוהים, כך שרוב הכסף יישאר בידיכם לקראת גיל הפרישה למשיכת הכסף לאחר מכן.

מי צריך להיעזר בשירותיו של יועץ פנסיה?

יועץ פנסיה יכול לעזור במיוחד לעצמאים שכן שכירים נהנים מחובת המעסיק לבצע את ההפרשה הפנסיונית אולם גם שכירים הם אלה שמחליטים לאן יופרש הכסף וממש כמו עצמאים הם אלו שבוחרים את מקור הקופה, כך שבסופו של דבר אין הבדל גדול בין שכיר לעצמאי מבחינה זו ושניהם יכולים להיעזר בשירותיו של ייעוץ פנסיוני או סוכן ביטוח פנסיוני שיעזור להם לבחור בין חברות ביטוח פנסיה בשוק לבחירת קרן הפנסיה המשתלמת ביותר עבור הלקוח שלהם!

חובת פנסיה לעצמאים

אילו עוד דברים כמו תשלום פנסיה לעובד אנחנו מקבלים כיום, שלא היו פעם?

 

יש תיאוריה שטוענת שלאנשים יש זיכרון קצר, בכל מה שקשור לדברים טובים. לא משנה כמה הם סבלו, מרגע שטוב להם, נדמה להם שכך היה מאז ומתמיד, והם...

מאמרים נוספים

איפה הכי כדאי לעשות קרן פנסיה

יש בחיים שלנו כאנשים בוגרים לא מעט שאלות חשובות מאוד, שאנחנו לפעמים מתעלמים מהן או שדוחים את הבירור לגביהן.

למשל, סוגייה כמו איפה הכי כדאי לעשות...

סוכן פנסיוני

העתיד מחכה לנו. והוא לא ממוקם אי שם בחלל בין כוכבים, עטוף בצבעים ורודים ונוצצים. העתיד הוא טווח השנים שבין הפרישה לגימלאות בגילאי שישים פלוס (67...

איך בוחרים קרן פנסיה

כיום, והרבה בזכות שטיפת מוח מסיבית (אך מוצדקת) של הפרסומות בטלוויזיה וברדיו, רובנו מבינים את המשמעות של ייעוץ פנסיוני ושל בחירת קרן פנסיה טובה.
...

שאלון קצר לבדיקת התאמה למיקסום תשואות בפנסיה שלך
בדקו כמה כסף תוכלו להרוויח בחודש מתשואות בפנסיה שלכם
אני גבר
אני אישה

מידע נוסף

" איך לחסוך כסף בקרן הפנסיה" ייעוץ פנסיוני מקצועי – פורטל הביטוחים הגדול בישראל

יועץ פנסיה יכול להסביר לכם איך ההפקדה לקרן פנסיה עובדת וגם להמליץ לכם על פעולות שיחסכו לכם כסף, אך בסופו של דבר תפקידכם להחליט כמה כסף להפריש מעבר למינימום ולאן להעביר את הכסף, האם לעבור מהחברה שכבר מבטחת אתכם וכדומה. קל להשוות ולדעת מי החברות הטובות במשק בכל קטגוריה בעזרת פורטל הביטוחים הגדול בישראל! גלשו ומצאו את ההצעות הטובות ביותר לביטוח הפנסיוני שלכם כאן באתר! ייעוץ פנסיוני אישי יכול לסייע לכם בצורה מקצועית ועליכם לשקול זאת בחיוב כי מדובר בכסף רב הנחסך עבורכם על ידיכם ועל ידי המעסיק כל שנה, עד גיל פרישה!

סוכן ביטוח פנסיוני – חובה עבור כל עובד ועובדת, שכירים או עצמאיים!

יועץ פנסיה יסייע לכם להבין מה זאת קרן פנסיה, מה זו קרן השתלמות, מה זה קופת גמל וכיצד הכי נכון לחלק את הכספים המופרשים לכל קופה. סוכן ביטוח פנסיוני יסביר לכם שהפרשה לפנסיה היא חובה אולם הפרשה לקופת גמל, ביטוח מנהלים או קרן השתלמות היא רשות אך כזאת שיכולה להיטיב אתכם, כיוון שהמדינה מעניקה הטבות מס למי שממשיך ומפריש כספים נוספים מעבר להפרשות הפנסיה, למכשירים אלה ( קופת הגמל, קרן ההשתלמות וביטוח המנהלים).

חברות ביטוח פנסיה – כל ההצעות במקום אחד

תפקידו של יועץ פנסיה לעזור לכם להבין כיצד ניתן לחסוך אלפי שקלים על ידי ניהול נכון של כספי הפנסיה שלכם. חברות ביטוח הפנסיה מגלגלות מיליוני שקלים כל שנה רק מדמי הניהול שהן גובות מהמבוטחים שלהם. כאשר מדובר על חיסכון הנמשך על פני עשרות שנים, כל עשירית אחוז שווה למעשה אלפי שקלים! חשוב להבין זאת ולנהוג בצורה חכמה עם כספי הפנסיה שלכם!
לסיכום, יועץ פנסיה יכול לחסוך לכם עשרות אלפי שקלים בשנה! איך? על ידי ייעוץ נכון היכן להפקיד את הכסף, באיזה שיעור ואיזה כלים נוספים פרט לפנסיית חובה יכולים לחסוך לכם אפילו יותר כסף כל שנה! למדו עוד על כל בפורטל הביטוחים הגדול בישראל, השוו ומצאו את ההצעות האטרקטיביות ביותר בתחום קרנות הפנסיה, קרנות ההשתלמות, קופות הגמל ותחום הביטוחים!

מאמרים נוספים

שאלות ותשובות:

מדוע כדאי לפתוח קרן השתלמות או קופת גמל להשקעה בנוסף לקרן הפנסיה?

קרן הפנסיה היא למעשה תוכנית חיסכון ארוכת טווח. הכספים המועברים אליהם, בין אם על ידכם כעצמאים או על ידכם ועל ידי המעסיק שלכם כשכירים, סגורים בקרן הפנסיה לזמן רב ולא אמורים להיות מחולצים משם לפני גיל הפרישה. פדייה מוקדמת של הכספים הללו תחייב אתכם במס גבוה בשיעור של 35% ולכן אין טעם לפדות את הכסף לפני כן. בקרנות ההשתלמות ובקופות הגמל להשקעה לעומת זאת, יש גמישות רבה יותר למשיכת הכסף ללא קנס יציאה, בין אם לאחר 3 או 6 שנים בקרן ההשתלמות או בכל עת בקופת הגמל להשקעה!

איך יועץ פנסיוני יכול לעזור לי?

יועץ פנסיוני מחזיק בידע רב שאין לכם לגביי קרנות הפנסיה ושאר מכשירי החיסכון ויכול לעזור לכם לחסוך אלפי שקלים על ידי הדרכה פרטנית והסבר על כל מכשיר השקעה וחיסכון בנפרד וכיצד אפשר לשלב בין כל תוכניות החיסכון בצורה כזאת שתעזור לכם לחסוך יותר וליהנות מהטבות מס על הפקדה ומשיכה שהמדינה מעניקה לחוסכים יותר במכשירים אלה!

כמה כסף צריך להפריש לפנסיה כעצמאי או כשכיר?

גם עצמאי וגם שכיר מחויבים להפריש לפנסיה כל חודש עד לגיל פרישה. עבור שכיר מדוב ר ב-18.5% משכר הברוטו ללא תוספות מתוכן העובד מפריש 6% והמעסיק מפריש את יתר האחוזים ועבור עצמאי יש להפריש 4.45% מההכנסה עד לגובה חצי מהשכר הממוצע במשק ו-12.55% עבור הכנסה על הסכום שמעל חצי השכר הממוצע במשק. עבור סכום הגבוה מהשכר הממוצע במשק אין חובת הפרשה נוספת על ידי העצמאי. עוד מידע חשוב ורלוונטי לכל שכיר ועצמאי תוכלו למצוא בפורטל הביטוחים הגדול בישראל, הדואג להעביר לכם את המידע העדכני ביותר בעולם הביטוחים, החיסכון וההשקעה כולל מחשבונים, מנועי השוואת מחירים, טיפים ועוד!
דילוג לתוכן