פורטל הביטוחים הגדול בישראל
• כל מה שצריך לדעת על ביטוח •
ביטוח חיים מחיר

סביר להניח שגם אתם נתקלתם לפחות פעם אחת במונח ביטוח אמבולטורי. אולי ניסו למכור לכם את זה בטלפון, או שראיתם פרסומת. גם מאוד יתכן שיש לכם חברים שבזכות הביטוח הזה קיבלו החזר נאה מחברת הביטוח עבור התייעצות פרטית עם רופאים, או בעבור טיפול שקיבלו באופן פרטי. 

אבל מה זה ביטוח אמבולטורי, מה הוא כולל והאם הוא חלק מביטוח בריאות פרטי?

נשאל את זה אחרת: האם חייבים לעשות ביטוח בריאות פרטי שלם כדי ליהנות מסעיף של ביטוח אמבולטורי?

 

התקשרו אלינו לקבל הצעה לביטוח אמבולטורי עוד היום

 

אבל מה זה אומר – ביטוח אמבולטורי?

נתחיל קודם כל בהסבר מה הוא ביטוח אמבולטורי:

ביטוח אמבולטורי הוא למעשה כתב שירות המעניק כיסוי לצרכים רפואיים יומיומיים, כאלה שניתנים לפתרון באמצעות אישפוז יומי או טיפול מקומי. לדוגמא, אם אתם רוצים לקבוע תור לקרדיולוג, והתור המוצע לכם דרך קופת חולים הוא רק בעוד ארבעה חודשים, הביטוח האמבולטורי יכסה את מימון עלויות ביקור אצל קרדיולוג פרטי, שאליו תוכלו ללכת באופן מיידי.

למעשה, תוכלו ללכת כבר באותו יום לאיזה רופא שתרצו באופן פרטי – גם אם זה קרדיולוג בכיר כמו ראש מחלקה בבית החולים, לקבל ייעוץ ולעבור אצלו בדיקות. את ההחזר תקבלו באמצעות פוליסת ביטוח אמבולטורי.

מה כולל ביטוח אמבולטורי?

כאמור, ביטוח אמבולטורי מכסה צרכים ובעיות בהם נתקלים המטופלים באופן יותר יומיומי. הוא אינו מחזיר כסף כמו פוליסת ביטוח מחלות קשות, או מכסה השתלות בחו”ל כמו פוליסת השתלות בחו”ל. ביטוח אמבולטורי הוא הביטוח שמלווה אתכם ופותר לכם בעיות ברמה היומיומיות, כמו התייעצות עם רופאים, בדיקות אבחנתיות, בדיקות היריון, פיזיותרפיה ועוד.

האם חייבים לעשות ביטוח בריאות פרטי בשביל ביטוח אמבולטורי?

אתם בהחלט לא חייבים לעשות ביטוח בריאות פרטי רק בשביל הסעיף של ביטוח אמבולטורי. אתם יכולים לעשות רק אותו, ולשלם כמה שקלים בחודש. אבל אם אתם בני פחות מחמישים וחמש ומצב בריאותכם טוב, אין שום סיבה שלא תעשו ביטוח בריאות רגיל, שכולל גם ביטוח אמבולטורי וגם סעיפים נוספים כמו ביטוח מחלות קשות, ביטוח תרופות מחוץ לסל, ביטוח השתלות בחו”ל ועוד. ביטוח מלא של כל הסעיפים האלה יאפשר לכם לנהל שגרת חיים בריאה, נטולת מתחים הקשורים לכך שקשה להשיג את הרופא שאתם צריכים או לממן את התרופה הנדרשת לכם. בנוסף, הביטוח מאפשר לכם גם לא מעט סעיפים והטבות שאינם קשורים למחלות אלא לשיפור החיים כמו עזרה באיבחון הפרעות קשה וריכוז, מימון טיפולים רגשיים כמו רכיבה על סוסים – ועוד.

ממי כדאי לקבל הצעה עבור ביטוח אמבולטורי?

הגורם הכי בטוח ואמין הוא כמובן סוכן הביטוח שלכם. ואם אין לכם סוכן שעבוד איתכם בצמידות, זה הזמן לחשוב על אחד כזה. הסוכן יתאים לכם ביטוח עם הכיסוי הכי גבוה, ולאו דווקא במחיר הכי יקר. הוא יכול לעשות זאת כי האינטרס שלו הוא לא חברת הביטוח, אלא אתם. חברת הביטוח רואה בכם גורם משלם, אך סוכן הביטוח רואה בכם לקוח. יש הבדל משמעותי בין שני המונחים האלה, והעיקרי שבו הוא שהסוכן יילחם עבורכם נגד חברת הביטוח, כדי שתקבלו את כל מה שמגיע לכם, בעוד שחברת הביטוח תילחם בכם. 

התקשרו אלינו לקבל הצעה לביטוח אמבולטורי עוד היום, כדי שגם אתם תוכלו לנהל שיגרת חיים טובה יותר, בעלות סמלית ביותר.

 

לקבלת ייעוץ חינם ובדיקת הוזלה בביטוח שלך ללא עלות, השאירו פרטים.

    דילוג לתוכן