פורטל הביטוחים הגדול בישראל
• כל מה שצריך לדעת על ביטוח •
מה זה ביטוח חיים למשכנתא

על מנת לענות על השאלה מה זה ביטוח חיים למשכנתא יש להבין קודם כל מה זה ביטוח ומה זה משכנתא. שני המושגים הללו מוכרים לציבור ולא מצריכים הסבר אך מה זה ביטוח חיים למשכנתא? ולמה צריך לעשות ביטוח חיים למשכנתא. אין ספק שהמושגים נראים לא קשורים בהתחלה. אז מה זה ביטוח חיים למשכנתא הלכה למעשה? ביטוח משכנתא הוא כלי של הגוף המלווה לבטח את עצמו כנגד מקרה של בעיה ביכולת המבוטח לשלם את המשכנתא שקיבל. כלומר אם ישאלו אתכם מה זה ביטוח חיים למשכנתא תוכלו לומר למי ששואל שזה ביטוח שמחייבים אתכם לעשות, ממש כך. הבנקים מבינים שבמקרה של מוות המבוטח, תיקטע יכולתו להכניס כסף ותשלומי המשכנתא ששילם ייפגעו כתוצאה מכך. מצד שני רק כך הוא יכול לתת לכם משכנתא.

כל מה שצריך לדעת על ביטוח חיים למשכנתא – פורטל הביטוחים הגדול בישראל

ביטוח נכס משכנתא הוא למעשה ביטוח שהמבוטח צריך לעשות על מנת להבטיח שתשלומי המשכנתא שלקח ימשיכו להיות משלומים, אם לא על ידו אז על ידי חברת הביטוח. כך בני משפחת המבוטח לא יידרשו לתשלומים אלה בעצמם כערבים ומוטבים של המבוטח. ביטוח משכנתא עוזר למבוטחים גם במקרים של אובדן כושר עבודה ונכות. צריכים הצעה לביטוח משכנתא או ביטוח משכנתא אונליין? השאירו פרטים בפורטל הביטוחים וקבלו את ההצעות הטובות ביותר בתחום ביטוח החיים, ביטוח משכנתא, ביטוח דירה ועוד. לגביי השאלה מה זה ביטוח חיים: זהו אחד הביטוחים הבסיסיים ביותר אשר מבטח אתכם לא רק כנגד הנכס והמשכנתא אלא באופן כללי.

שאלון קצר לבדיקת זכאות להזולה בביטוח המשכנתא שלך
בדקו כמה כסף תוכלו לחסוך בחודש בעליות ביטוח המשכנתא שלכם
18-28
29-44
45-69
70+

מה זה ביטוח חיים למשכנתא וכמה הוא עולה – פורטל הביטוחים הגדול

אז מה זה ביטוח חיים למשכנתא. כביטוח חיים לכל דבר אמנם אתם מבוטחים במקרה של מוות אך לצערכם הפיצוי במקרה כזה יעבור ישירות לבנק להמשך תשלום המשכנתא. מה זה ביטוח חיים למשכנתא עבור הבנק? זהו כרטיס הביטוח שלו שמבטיח לו הגנה מצד אחד אך מצד שני מאפשר לו גם לתת לכם הלוואת משכנתא גדולה כך שצריך לראות גם את הצד החיובי של הדבר. למדו עוד על ביטוח חיים, ביטוח משכנתא וביטוחים אחרים באתר פורטל הביטוחים הגדול בישראל. בנוסף תמצאו מידע רב על נושאים פיננסיים אחרים כמו חיסכון, השקעה, קופות גמל ופנסיה, ביטוחי מנהלים ועוד. המידע נגיש ובחינם לכל. כמו כן תוכלו להיעזר במחשבוני מידע ולהשוות מחירים ותנאים של ביטוחים אחרים.

מה זה ביטוח חיים למשכנתא ולמי זה מתאים – מבטחים את המשכנתא

אחרי שהבנו מה זה ביטוח חיים למשכנתא אפשר להבין שביטוח משכנתא רלוונטי לכל מי שלוקח משכנתא ולמעשה הוא מחויב בעשיית ביטוח זה. פורטל הביטוחים הגדול בישראל מציע לכם את כל המידע העדכני על ביטוח נכס משכנתא ובעזרת הפורטל תוכלו לקבל הצעה לביטוח משכנתא במחיר משתלם ובתנאים הטובים ביותר. היום רבים מעדיפים לעשות ביטוח משכנתא אונליין. בעזרת הפורטל תוכלו גם אתם למצוא את ההצעות המשתלמות ביותר בביטוח החיים והמשכנתא.

אחרי שהבנו מה זה ביטוח חיים ומה זה ביטוח חיים למשכנתא, נבין מה ההבדל בין השניים

ביטוח חיים אינו תלוי בלקיחת משכנתא והוא יכול להיעשות על ידי כל מי שמעוניין בכך בהתאם לסכום הביטוח הדרוש לו. ביטוח חיים למשכנתא לעומת זאת מקושר ישירות לעלות הלוואת המשכנתא שתקבלו מול הנכס אותו אתם עומדים לרכוש. ביטוח חיים יכול להיות ביטוח ריסק בלבד ללא מרכיב חיסכון או כזה עם מרכיב חיסכון. ביטוח חיים למשכנתא יכול להיות ביטוח ריסק בלבד בדרך כלל. מצאו הצעות משתלמות לביטוח חיים או ביטוח משכנתא בעזרת פורטל הביטוחים הגדול בישראל עוד היום.

2 גישות לבחירת חברה לביטוח משכנתא וביטוח חיים

יש חברות רבות המציעות ביטוחים אלה, איך נדע במי לבחור? הנה שתי גישות לבחירת חברת ביטוח חיים ומשכנתא:

חברת ביטוח גדולה, מוכרת ואמינה – כשמדובר בסכומים גדולים ושנים רבות שתהיו מחויבים לתשלום המשכנתא, כדאי שתבחרו חברת ביטוח מוכרת שיש לה גב כלכלי שאתם חושבים שיכולה לעמוד בתשלום הפיצוי במקרה של הפעלת הפוליסה. יחד עם זאת לא חסרים מקרים שגם טייקונים גדולים נפלו לכן המלאכה כיום קשה בבחירת חברה כזאת אך בישראל יש כארבע או חמש חברות גדולות מאוד שקשה הניח שייפלו ולכן אם אתם רוצים שקט, בחרו אחת מהן.

חברה קטנה אך עם שירות לקוחות מהיר ויעיל – היתרון של חברות קטנות הוא בהפעלת הפוליסה ביעילות ובמהירות. זה מבטיח לכם להימנע מבירוקרטיה, משיכת זמן ותביעות שחברות גדולות יכולות להרשות לעצמן.

אז באיזו גישה לבחור? אפשר ללכת על שביל הזהב ולבחור חברה בינונית שגם מספיק גדולה כדי לא ליפול וגם ידועה בשירות הלקוחות הטוב שלה. מה שעוד חשוב זה לקרוא את כל האותיות הגדולות והקטנות ולהבין בדיוק מה הכיסוי הביטוחי כולל, מה תשלום הפרמיה או כספי הפיצוי במקרה של הפעלת הפוליסה ומה עלות דמי הניהול.

רוצים טיפים נוספים בתחום הביטוח, החיסכון וההשקעה? קראו עוד מאמרים בפורטל הביטוחים הגדול בישראל, השוו מחירים ובחרו בחוכמה את החברות והביטוחים הטובים ביותר שניתן למצוא בישראל בעזרת המידע שיש בפורטל הביטוחים הגדול בישראל. בהצלחה.

שאלון קצר לבדיקת זכאות להזולה בביטוח המשכנתא שלך
בדקו כמה כסף תוכלו לחסוך בחודש בעליות ביטוח המשכנתא שלכם
אני גבר
אני אישה
דילוג לתוכן