פורטל הביטוחים הגדול בישראל
• כל מה שצריך לדעת על ביטוח •

מה זה ביטוח אלמנטרי ומתי אנחנו צריכים אותו?

לא צריך להיות מומחה גדול בתחום הביטוח, כדי להבין שיש סוגים שונים של ביטוחים, לצרכים שונים שמתעוררים בכל שלב בחיינו. בתור ילדים אנו צריכים ביטוח בריאות ילדים וביטוח תאונות אישיות, כשאנו מתבגרים אנו זקוקים לביטוח רכב, כשאנו מתחתנים אנחנו צריכים ביטוח משכנתא וביטוח חיים, ובבגרותנו נעשה ביטוח סיעודי. 

ביטוח אלמנטרי – כפי שניתן להבין מהשם שלו – הוא ביטוח בסיסי, שמכסה בעיקר פגיעה ברכוש (ביטוח רכב או ביטוחי דירה ותכולה), וגם ביטוח כנגד פגיעה שנגרמה עקב נזק של ציוד או רכוש, כמו למשל במקרים של תאונת דרכים.

בהרבה פוליסות כלליות יש אלמנטים של ביטוח אלמנטרי, ולכן חשוב למדי לבקש מסוכן הביטוח שיעשה סדר בכל התיק הביטוחי, יבטל סעיפים כפולים ובואפן כללי יוזיל את התיק כולו.

אין לכם סוכן ביטוח קבוע? זה בדיוק הזמן לצלצל אלינו

 

אין לכם סוכן ביטוח קבוע? זה בדיוק הזמן לצלצל אלינו, ולתת לנו לנהל עבורכם את כל התביעות, החזרי הכספים שטרם קיבלתם או סורבתם, להוזיל לכם את הפוליסות ועוד.

ביטוח אלמנטרי הוא שם כולל לקבוצת ביטוחים: ביטוח רכב, ביטוח דירה, ביטוח אשראי וביטוח נסיעות לחו”ל. 

ביטוח רכב

ביטוח רכב מתחלק לשני חלקים – ביטוח חובה וביטוח מקיף. ביטוח חובה הוא בגדר חובה עבור כל נהג, והמחיר שלו נקבע בהתאם לשנות הוותק של הנהג, הגיל שלו ומצב הרכב. התפקיד של ביטוח חובה הוא להעניק כיסוי ופיצוי עבור כל פגיעה בגוף או בנפש, עקב תאונה. 

ביטוח מקיף הוא אופציונלי – הוא מכסה את כל הנזקים שנגרמים לרכב עקב תאונה. ביטוח מקיף כולל בתוכו גם ביטוח צד גימל, שמכסה את הצד השני, שהיה מעורב בתאונה אך לא זה שגרם לה. 

ניתן לעשות ביטוח צד גימל בנפרד, אם רוצים לוותר על ביטוח מקיף. 

ביטוח דירה

ביטוח דירה מתחלק לשני חלקים – ביטוח מבנה וביטוח תכולה. התפקיד של ביטוח מבנה הוא לכסות את כל  הנזקים שעלולים להיגרם למבנה, לחצר או לגג, כמו למשל שריפה או נזילות של מים. ביטוח תכולה מכסה נזקים, אובדן או גניבה של הרכוש.

ביטוח אשראי

ביטוח עסקי שתפקידו להגן על בעל העסק, אם לקוח או ספק לא שילמו עבור סחורה שרכשו ממנו, או אם עצרו את התשלום מסיבה כלשהי. 

ביטוח נסיעות לחו”ל

ביטוח נסיעות לחול מכסה כל בעיה, מחלה, תאונה או אירוע רפואיים המתרחשים בחו”ל, כמו כם אישפוז בבית חולים, מימון עלויות ניתוח ועוד. כמו כן הביטוח מכסה אובדן של מזוודה או ציוד. 

אצל מי עושים ביטוח אלמנטרי?

אצלנו! התקשרו אלינו, ונשמח לייעץ ולהתאים לכם ביטוח אלמנטרי עם כיסוי מצוין ומחיר מעולה!

לקבלת ייעוץ חינם ובדיקת הוזלה בביטוח שלך ללא עלות, השאירו פרטים.

    דילוג לתוכן