פורטל הביטוחים הגדול בישראל
• כל מה שצריך לדעת על ביטוח •
ביטוח בריאות לתינוק

אין ספק שהילדים שלנו, הם הדבר הכי חשוב לנו בעולם כולו – מהרגע שהם נולדים אנחנו נשבעים להגן עליהם באש ובמים. 

חלק מההגנה הזו היא כיסוי בריאותי מלא, שיעניק להם כיסוי מלא וגישה לכל טיפול או תרופה, במידה והם יזדקקו לו.  

 

ביטוח בריאות לילדים

 

האם ילדים צריכים ביטוח בריאות?

קל לבטל את הצורך בביטוח בריאות עבור ילדים, מתוך מחשבה שהם הרי בריאים – להגיד “הוא רק ילד, בשביל מה הוא צריך ביטוח בריאות?”. לרוע המזל, חשיבה כזו נובעת מבורות מסויימת, שלפעמים מתבררת כמסוכנת. אם הילד חלילה יזדקק לטיפולים מצילי חיים שניתן לקבל רק בארצות הברית למשל, סביר להניח שהמשפחה תצטרך לצאת למסע תרומות, לפרסם סרטונים עצובים ברשת ואולי גם למכור את כל הנכסים שלה. אם לילד היה ביטוח בריאות בסיסי שעולה כמה שקלים בחודש, הכל היה משולם דרך הביטוח, והילד היה זוכה לקבל טיפול ממיטב הפרופסורים, תרופות יקרות וטיפולים חדשניים, חלקם במקום ניתוח כואב עם החלמה ארוכה.

אכן כן – ביטוח בריאות לילדים ותינוקות עולה בסך הכל כמה שקלים בודדים בחודש, אך מהווה יתרון ענק ומשמעותי כשצריך להיעזר ברפואה פרטית ומיידית. הביטוח מלווה אתכם בשלבים רבים ולא רק חלילה במקרים של מחלות. למשל, אם צריך לערוך איבחון מהיר של הפרעות קשב וריכוז, כשצריך לעבור טיפולי פיזיותרפיה או הדוגמא הכי נפוצה – כשצריך באופן מיידי רופא אף אוזן גרון, והתור הכי מהיר הוא רק לעוד עשרה ימים (ואם צריך ניתוח אז בכלל אין מה לדבר על זמינות).

 

מאיזה גיל כדאי לעשות ביטוח בריאות לילד?

ההמלצה היא חד משמעית – ביטוח בריאות כדאי לעשות מהרגע שהתינוק נולד. אין לדעת לאיזה טיפולים, תרופות או רופאים תזדקקו עבורו, ואין גם צורך להמר. צלצלו אלינו או כתבו לנו בוואצאפ, וניתן לכם הצעת מחיר אטרקטיבית מאוד עבור ביטוח בריאות מלא לתינוק או לתינוקת שלכם. 

 

מה כולל ביטוח בריאות לילדים?

ביטוח בריאות פרטי לילדים מציע כיסוי רחב ומקיף, שמותאם לכל שלב בגיל של התינוק / הילד. למשל, טיפול בבעיות הרטבה בגיל שנתיים, רכיבה טיפולית בגיל נוער, אבחון דידקטי, הוראה מתקנת, שחייה טיפולית, טיפול באמצעות בעלי חיים, ייעוץ אצל נוירולוג, מימון טיפול על ידי פסיכולוג, בעיות שינה ועוד.

כמו כן הביטוח מציע גם מימון טיפולים חדשניים בנושאים כמו הפרעות אכילה. 

 

איפה כדאי לעשות ביטוח בריאות לילד?

ביטוח בריאות פרטי לילדים הכי כדאי לעשות אצל סוכן ביטוח שפגש אתכם, מכיר אתכם, ויודע להתאים לכם תוכנית יעילה אך לא יקרה.

צלצלו אלינו, נשמח לעזור לכם.

 

 

שאלון קצר לבדיקת זכאות להזולה בביטוח הבריאות שלך
בדקו כמה כסף תוכלו לחסוך בחודש בעליות ביטוח הבריאות שלכם
אני גבר
אני אישה
דילוג לתוכן