פורטל הביטוחים הגדול בישראל
• כל מה שצריך לדעת על ביטוח •
סוכן ביטוח בריאות

לכל ביטוח מכל סוג אפשר להצטרף לבד, או אפילו לעשות בכמה דקות באמצעות האונליין. השאלה היחידה היא כמה חשוב לכם הדבר הקטן הזה, שהביטוח באמת יכסה כספית את כל מה שתצטרכו. כלומר, אם אתם כבר עושים ביטוח ומשלמים במיטב כספכם, חשוב שיהיה לכם ביטוח שאכן יוכל למלא את המטרה שלו, והיא לפצות אתכם או לשלם במקומכם, בכל מקרה של נזק, מחלה, טיפולים ועוד.

בביטוח בריאות הטווח הביטוחי הוא הדבר הכי חשוב. אם תצטרכו בדיקה פרטית תרצו שתהיה לכם אפשרות לעבור את כל הבדיקות באופן מיידי ולא לשלם עליהן. אם תחלו במחלה קשה, תרצו את המענק הכספי החד פעמי שיעזור לכם ולמשפחה שלכם לצלוח את התקופה הקשה.

איך תדעו שיש לכם פוליסת בריאות מקיפה, שכוללת את כל מה שאתם צריכים?

איך תדעו שאתם לא משלמים יותר מדי, או על סעיפים שאתם לא צריכים, או שאתם משלמים על סעיפים כפולים (חלקם אפילו לא בפוליסה הנוכחית)?

סוכן ביטוח בריאות הוא הגורם הכי מקצועי עבורכם, והיחיד שיכול לתת לכם תשובות בכל הנושאים האלה, לסייע לכם לקבל מחיר טוב ולבנות עבורכם מעטפת ביטוחית עשירה.

מה הוא ביטוח רפואי שעושים באופן פרטי?

לכולנו יש ביטוח רפואי, מעצם העובדה שאנחנו אזרחים במדינת ישראל, בה יש חוק ביטוח בריאות ממחכתי חובה. החוק הזה מחייב את כולם להיות מבוטחים באחת מקופות החולים, שתמורת תשלום סמלי ואחיד פחות או יותר, מציעה מגוון שירותים של טיפולים, בדיקות, רפואה דחופה, ניתוחים ועוד. למעשה, החוק כולל את כולם – גם מעסיקים של עובדים זרים שמגיעים לארץ כדי לעבוד פה באופן זמני, מחוייבים לעשות להם ביטוח רפואי לעובדים זרים, כדי שניתן יהיה לספק להם שירותי רפואה במקרה הצורך.

אגב, ביטוח רפואי לעובדים זרים כולל את כל טיפולי השיגרה, רפואת חירום וכל טיפול שאדם עלול להזדקק לו.

נשאלת השאלה – אם שירותי ביטוח בריאות מעניקים תשתית כה רחבה של שירותי רפואה, מדוע צריך לעשות ביטוח בריאות פרטי, אם כך?

ביטוח בריאות ממלכתי לא יכול לבדו לספק לנו את מגוון הטיפולים החדשניים, הבדיקות הדחופות, הניתוחים הפרטיים וכל מה שאנו זקוקים לו בשנת 2022. בעבר אולי הסתפקנו בשירותים בסיסיים יותר, אך כיום, עם הנגישות למידע על טיפולים ותרופות של הדור החדש, כשאנו מבינים שרפואה מקדמת יכולה לשפר את חיינו ולחסוך לנו טיפולים חודרניים או ניתוח, אנו דורשים את הטיפול הכי חדשני ואיכותי שיש.

ואת זה ניתן להשיג רק דרך ביטוח רפואי פרטי – ועדיף בעזרתו היעילה של סוכן ביטוח בריאות.

שאלון קצר לבדיקת זכאות להזולה בביטוח הבריאות שלך
בדקו כמה כסף תוכלו לחסוך בחודש בעליות ביטוח הבריאות שלכם
18-28
29-44
45-69
70+

איך סוכן ביטוח בריאות יכול להוזיל לנו את מחיר הביטוח?

סוכן ביטוח בריאות הוא איש מקצוע, שמכיר את כל חברות הביטוח ועובד עם רובן, או עם כולן. הוא יודע בדיוק מי נותנת שירות טוב בזמן אמת, ומי מקשה על המבוטחים שלה ומוציאה להם את הנשמה עד שהיא מחזירה להם כסף.

סוכן ביטוח בריאות יודע גם מה המחיר שאתם אמורים לשלם בכל זמן נתון, על הפוליסה שאתם רוצים וצריכים. הוא יודע מה חשוב, ואיזה סעיף נראה לנו שולי אך בפועל הוא סעיף שנשתמש בו הכי הרבה.

מעבר לכל זה, סוכן ביטוח בריאות יודע להתאים לנו את הביטוח, כדי שלא נשלם יותר ממה שאנחנו צריכים. להתאים לנו סעיפים חשובים ולהשמיט סעיפים שלא רלוונטים לנו, כי אנו מקבלים את אותו שירות במקום אחר או בגלל התאמת גיל.

ממה מושפע ביטוח בריאות מחיר?

בביטוח בריאות יש את עניין מחיר הפוליסה, שמתעדכן בהתאם לגיל ולמצב הבריאותי של המבוטח. מבוטח בריא ישלם פחות ממבוטח בעל בעיות בריאות, ומן הסתם מבוגרים ישלמו יותר מצעירים או ילדים.

המזל הוא שאחרי הרפורמה בתחום ביטוחי הבריאות, אפשר לבנות לבד את תמהיל הביטוח, להסיר ולהוסיף סעיפים, ובכך לקבל הצעת מחיר טובה ומותאמת למבוטח.

המחיר של הביטוח מושפע ממספר גורמים:

  • גיל
  • מחלות ברקע
  • תחביבים או הרגלים (למשל עישון)
  • אורח חיים (האם המבוטח עוסק בספורט וכדומה).
  • גבר או אישה

באיזו רמה  סוכן ביטוח בריאות יכול לשפר לנו את הפוליסה?

התפקיד של סוכן ביטוח בריאות הוא למקסם לנו את הביטוח ולמזער לנו את המחיר. השאיפה היא לקבל את טווח הכיסוי הכי רחב, ולשלם כמה שפחות.

האם זה אפשרי? כן, כי סוכן ביטוח בריאות יודע לנהל את מערך הסיכונים הסטטיסטי. לדוגמא, כל נושא הרפואה האלטרנטיבית – לא חייבים להכניס אותה לביטוח בריאות, אלא אם זה חשוב למבוטח, ובכל מקרה זה בטח לא חשוב כמו ביטוח תרופות למשל.

סוכן ביטוח בריאות יודע לתת דגש ולהאיר סעיפים שאולי נראים לנו יקרים ומיותרים. למשל, סעיף של ניתוחים בארץ הוא סעיף שמייקר מאוד את הפוליסה, ויש לא מעט מבוטחים שמעדיפים לוותר עליו.

בפועל, סעיף ניתוחים הוא בין הסעיפים שהכי הרבה מממשים, מאחר ואחוז המבוטחים שעוברים ניתוחי שיגרה או חירום גבוה יותר מאחוז המבוטחים שנזקקים לניתוחי השתלה בחו”ל (שעלותם נמוכה, בשל המימוש הנמוך).

התפקיד של סוכן ביטוח בריאות, המנוסה בתביעות בתחום הבריאות, הוא להתאים לכם את הפוליסה ולהעשיר אותה בסעיפים רלוונטים עבורכם, ולא בסתם סעיפים ש”נראים טוב” על הנייר.

שאלון קצר לבדיקת זכאות להזולה בביטוח הבריאות שלך
בדקו כמה כסף תוכלו לחסוך בחודש בעליות ביטוח הבריאות שלכם
אני גבר
אני אישה
דילוג לתוכן