פורטל הביטוחים הגדול בישראל
• כל מה שצריך לדעת על ביטוח •
עלות ביטוח משכנתא

עלות ביטוח משכנתא יחסית למשכנתא עצמה היא קטנה אך בכל זאת יש להביא אותה בחשבון. לעומת משכנתא שעלותה כמה אלפי שקלים בחודש, עלות ביטוח משכנתא לעומת זאת מגיעה לכמה עשרות שקלים בחודש בלבד. לוקחים משכנתא? אל תשכחו לחשב עלות ביטוח משכנתא כיוון שכל מי שלוקח משכנתא חייב בכל מקרה לעשות גם ביטוח משכנתא לפי החוק על מנת לקבל את המשכנתא מהבנק או מכל גוף המלווה אחר.

מה זה ביטוח חיים למשכנתא?

ביטוח חיים משכנתא הוא ביטוח שניתן לכנות אותו ביטוח חובה עבור לקיחת משכנתא. הבנק המלווה לכם את הלוואת המשכנתא דורש מכם להציג לו ביטוח משכנתא וזכאי לעשות זאת. על ידי השוואת ביטוח חיים למשכנתא תוכלו למצוא ביטוח משכנתא מחיר משתלם ולחסוך בעלות המשכנתא והביטוח עליה. בפורטל תוכלו להיעזר בסימולטור ומחשבון כדי לדעת כמה משלמים עבור ביטוח משכנתא למעשנים, ביטוח משכנתא לאנשים עם מוגבלויות ועוד. רוצים להשיג ביטוח משכנתא ללא הצהרת בריאות? זאת בעיה. הבנק או הגוף המלווה לכם את המשכנתא מתנה את האפשרות לקבלת משכנתא על ידי הצגת אישור רפואי לגביי מצב בריאותכם. עלות ביטוח משכנתא משתנה בהתאם לגיל שלכם, המצב הרפואי שלכם, גובה המשכנתא ביחס לעלות הנכס, גובה ההכנסה שלכם, נכסים אחרים הרשומים על שמכם ועוד.

שאלון קצר לבדיקת זכאות להזולה בביטוח המשכנתא שלך
בדקו כמה כסף תוכלו לחסוך בחודש בעליות ביטוח המשכנתא שלכם
18-28
29-44
45-69
70+

פורטל הביטוחים הגדול בישראל – כל מה שחשוב לדעת על ביטוח משכנתא ועוד

רוצים להשיג עלות ביטוח משכנתא נמוכה? פשוט השוו מחירים, השאירו פרטים וקבלו הצעות ביטוח משכנתא משתלמות של החברות המובילות בתחום. צריכים לקחת משכנתא? אל תשכחו להוסיף עלות ביטוח משכנתא לסכום הכולל שתשלמו. אמנם ביטוח משכנתא לא עולה כמו משכנתא אך הוא ביטוח חובה עבור כל מי שלוקח משכנתא. ביטוח משכנתא מכונה גם ביטוח חיים למשכנתא מכיוון שהוא מתפקד כביטוח חיים לכל דבר. במידה וקורה לכם משהו במהלך תקופת הביטוח, הפוליסה היא זאת שתמשיך את תשלומי המשכנתא לבנק במידה ויכולתכם לשלם תיפגע בין אם בשל תאונה או מוות מוקדם. בני המשפחה שלכם ייהנו מפיצוי כספי הביטוח והמשכנתא תושלם ללא הפרעה בזכות כספי הביטוח האלה.

מה נחשבת עלות ביטוח משכנתא נמוכה

עלות ביטוח משכנתא נמוכה תלויה בגובה המשכנתא, מספר התשלומים, סוג הביטוח, מצבו של המבוטח, סוג הנכס ועוד. עלות ביטוח משכנתא יכולה להתחיל מ-1 שקל ליום ולעלות למעלה בהתאם לפרמטרים שציינו ואחרים. עלות ביטוח משכנתא תלויה גם בהצעה שהשגתם וכמו בכל תחום מי שמתמקח יכול להוזיל בעלויות. דבר נוסף שתוכלו לעשות הוא להפוך את ביטוח המשכנתא שלכם לביטוח העיקרי שלכם ולבטל ביטוחי חיים אחרים. כך תחסכו לא רק שקל או שניים אלא עשרות שקלים כל חודש ומאות שקלים כל שנה. במצטבר מדובר באלפי שנים לאורך כל תקופת תשלום המשכנתא כך שזה משתלם בהחלט.

הצעות ביטוח המשכנתא הטובות ביותר בישראל דרך פורטל הביטוחים הגדול בישראל

קבלו הצעות עבור עלות ביטוח משכנתא נמוכה בעזרת פורטל הביטוחים. מצאו את הביטוחים האיכותיים ביותר הן מבחינת כיסוי ביטוחי והן מבחינת עלות. למדו בעזרת הפורטל  מה זה ביטוח חיים למשכנתא, עשו השוואת ביטוח חיים למשכנתא          , בררו מה הוא ביטוח משכנתא מחיר משתלם, קבלו הצעות עבור ביטוח משכנתא למעשנים, גלו כיצד ניתן אפשר לעשות ביטוח משכנתא ללא הצהרת בריאות ועוד. למדו על קרנות פנסיה, ביטוח חיים, ביטוח בריאות, ביטוחי דירה ורכב ועוד. הרחיבו את ההשכלה שלכם בתחומי החיסכון וההשקעה החשובים הללו וחסכו אלפי שקלים על ידי הטבות מס על הפקדות ומשיכות ובעזרת ידע על בחירת המכשירים הפיננסיים המשתלמים ביותר.

פורטל הביטוחים הגדול בישראל מזמין אתכם ליהנות מכל המידע מרוכז במקום אחד. רוצים להבין בביטוח? גלשו בפורטל. מעוניינים להוזיל את עלויות דמי הניהול ולהגדיל את התשואות בקרנות ובקופות? פורטל הביטוחים הגדול בישראל שמח להנגיש עבורכם את המידע ולעזור לכם להתמצא בתחומים החשובים האלה, להשוות מחירים ולקבל הצעות משתלמות לכל אחד מהכלים לחיסכון והשקעה הקיימים.

2 טיפים לחיסכון והשקעה – פורטל הביטוחים הגדול בישראל

כולנו היינו רוצים לחסוך יותר, להוציא פחות ולהישאר עם כסף רב יותר לאחר הפרידה. הנה שתי דרכים בטוחות להשגת המטרה הזאת:

פתיחת קרן השתלמות, קופת גמל או ביטוח מנהלים – לא משנה אם אתם שכירים או עצמאים. פתחו עוד היום קופת חיסכון והשקעה באחת החברות, לא משנה איזו. תוכלו להרוויח פעמיים על כך. פעם אחת עבור התשואה שהקופה תייצר עבורכם ופעם נוספת עבור הטבת מס על הפקדה ומשיכה. שלמו פחות מס מכיוון שהמדינה נותנת הטבות למפקידים ברמות שונות. בררו במאמר אחר בפורטל לגביי ההטבות המס הספציפיות על הפקדות אלה.

רוצים גם לחסוך וגם לישון בשקט? עשו ביטוח חיים, דירה ומשכנתא – דרך נוספת להשקיע ולחסוך היא בעזרת יצירת ביטוח חיים עם מרכיב חיסכון. כך גם תבטחו את המשפחה שלכם למקרה שתמותו חלילה בטרם עת אך במקביל הקרן תצבור ריבית ותייצר עבורכם תשואה נוספת, בונוס לשנים רבות ולשימושכם לאחר הפרישה. גם על ביטוחים אלה תוכלו לקבל הטבות מס וזה שווה את זה למרות תשלום דמי הניהול בטווח הארוך.

השאירו פרטים למידע נוסף וקבלת הצעות ביטוח משתלמות בכל התחומים עם פורטל הביטוחים הגדול בישראל. בהצלחה ולהתראות.

שאלון קצר לבדיקת זכאות להזולה בביטוח המשכנתא שלך
בדקו כמה כסף תוכלו לחסוך בחודש בעליות ביטוח המשכנתא שלכם
אני גבר
אני אישה
דילוג לתוכן