פורטל הביטוחים הגדול בישראל
• כל מה שצריך לדעת על ביטוח •

מי מאיתנו לא מכיר את הסיטואציה הזו – בכל חודש יורדים לנו סכומי כסף לא מבוטלים במספר כלי חיסכון שונים, אך כשאנחנו צריכים פתאום סכום כסף יחסית גדול, אופס. אין לנו מאיפה לקחת אותו, וגם אין לנו דרך לפתוח תוכנית חיסכון. 

זה ברור שבמקרה הכי גרוע נוכל לשבור תוכנית חיסכון או קופת גמל, אך אז ניאלץ לשלם מיסים גבוהים מאוד – שלושים וחמישה אחוזי מס. במקרה כזה התחושה היא של זריקת הכסף לפח.

 

חוגגים אירוע חשוב? אל תיכנסו למינוס – קחו הלוואה מקופת הגמל שלכם

 

הפתרון שרוב האנשים נוקטים בו הוא נטילת הלוואה מהבנק. האם זה פתרון טוב? ממש לא. זו פעולה שכרוכה בהרבה עמלות, ריבית גבוהה מאוד, העמדת הלקוח תחת זרקור ביקורת ועוד. החדשות הטובות הן שהבנק, על העמלות והריביות שלו, הוא לא האופציה היחידה לקבל כסף.

 יש אפשרות לעשות דברים אחרת – ככל הנראה אתם לא מודעים לפתרון הנפלא של הלוואה מקופת גמל. 

קופת הגמל שלכם עובדת בייצור כסף עבורכם, אבל זה לא אומר שזה התפקיד היחיד שלה. היא יכולה לשמש עבורכם כמתחם בטוח וזול להלוואות. הלוואה מקופת גמל לא כרוכה בעמלות והריבית היא נמוכה מאוד.

החל מהעשירי ליולי 2022, הריביות על כל הלוואה מקופת גמל ירדו עוד. במילים אחרות זה אומר שאם אתם זקוקים לסכום כסף מיידי, אתם יכולים לקחת הלוואה מעצמכם, מקופת הגמל שלכם, לשלם ריבית נמוכה ולהחזיר את הכסף מתי שנוח לכם. 

 

לחגוג ולטייל בלי לשבור תוכניות חיסכון

 

כמו בכל תחום, גם פה כדאי מאוד להסתמך על מומחיות של אנשי מקצוע ולא לבצע פעולות כאלה לבד. פנו אלינו ונשמח לעזור ולכוון אתכם במציאת הלוואה בתנאים מעולים, שיאפשרו לכם להמשיך באורח חיים ולא להסתבך בכל מיני הלוואות מסוכנות, או יקרות מדי, שלא יטביו אתכם אלא להיפך. 

חשוב לציין שאנחנו לא משנים לכם את תנאי והתנהלות קופת הגמל שלכם, אלא רק משיגים לכם את תנאי ההלוואה הכי טובים. אם כן תרצו שנבדוק את התנהלות קופת הגמל שלכם, את הרווחים שלכם (האם הקופה שלכם מרוויחה מספיק? זו גם שאלה חשובה שתרצו לבדוק) נשמח לעשות זאת עבורכם, ולהעביר את החיסכון שלכם לפסים מניבים יותר.

אני גבר
אני אישה
דילוג לתוכן