פורטל הביטוחים הגדול בישראל
• כל מה שצריך לדעת על ביטוח •

קרן השתלמות השוואה

מחפשים קרן השתלמות השוואה בין קרנות השתלמות בחברות הביטוח השונות? בפורטל הביטוחים הגדול בישראל תמצאו את כל המידע על קרן השתלמות השוואה, מחירים, סוגים, הבדלים ועוד! קרן השתלמות היא אחד מאפיקי החיסכון וההשקעה הקיימים לעובד השכיר והעצמאי לצד קרן פנסיה, ביטוח מנהלים, קופת גמל ועוד. השקעה בקרן השתלמות מקנה יתרונות רבים למי שמשקיע בקרן, מהווה עבורו חיסכון ומאפשרת לו לקחת הלוואה בתנאים נוחים יותר על סמך הכספים הקיימים בקרן. ניתן למשוך משיכה מוקדמת את הכספים מתוך קרן ההשתלמות (לפני תום 6 השנים של הקרן) אך יש לשלם על כך מס גבוה בדרך כלל. שנת 2020 הייתה חריגה במובן הזה ובשל הקורונה אפשר היה למשוך כסף מקרן ההשתלמות גם ללא תשלום מס על כך! בדקו, מצאו והשוו מחירים של קרנות השתלמות רק בפורטל הביטוחים הגדול בישראל.

פורטל הביטוחים הגדול של ישראל – פרטים על קרן השתלמות השוואה, מחירים וסוגים

גלשו בפורטל הביטוחים הגדול בישראל לקבלת מידע ספציפי על קרן השתלמות השוואה, סוגים, מחירים ותנאים למשיכת הכסף, הלוואה על חשבון קרן ההשתלמות, דמי ניהול קרן השתלמות ועוד. היעזרו בכלי מחשבון קרן השתלמות לחישוב עלויות, ריביות וכדומה. מחשבון קרן השתלמות לעצמאים עוזר לעצמאים לדעת כמה הכסף שלהם יהיה שווה לאחר תקופה של כמה שנים, כמה דמי ניהול ישלמו, כמה מס יילקח מהם על משיכה מוקדמת ואיזו הלוואה ניתן לקחת על חשבון קרן ההשתלמות. חשוב לדעת מי זכאי לקרן השתלמות: עובדי קבלן, שכירים ועצמאים, כל אחד לפי התנאים המתאימים לו. רוצים לדעת האם אתם יכולים לפתוח קרן השתלמות ולקבל הצעות מהחברות המובילות בתחום? השאירו פרטים בפורטל וקבל הצעות למייל!

ביטוח חיים מחשבון

מה אנחנו עוד לא ידועים בנושא קרן השתלמות גובה תקרה?

בשנת 2022 קרן השתלמות היא מילה נרדפת לתנאים טובים במקום עבודה. עובדים רבים נמשכים למקום מסוים ולא לאחר רק בגלל תנאים כמו קרן השתלמות. עובדים שמקבלים...

מאמרים נוספים

 

כשבודקים מה מעניין אנשים בתחום החיסכון וההשקעות, השאלה מה זה קרן השתלמות לשכירים עולה שוב ושוב. הרבה פעמים אנשים מפספסים את ההזדמנות שקרן...

איפה כדאי לפתוח קרן השתלמות

הרבה פעמים אנחנו מקבלים כמובן מאליו את חוסר הידע שלנו, במיוחד בנושאים שנחשבים קצת מסובכים כמו כספים, השקעות, תוכניות חיסכון וכדומה. אנחנו מסתפקים...

תוכן עניינים
האופציה הראשונה שעולה לכולנו בראש כשאנחנו צריכים סכום גדול של כסף, היא לגשת לבנק, ולבקש הלוואה. בכל בקשה כזו, שלנו מול הבנק, נבחנים כמה...

לקבלת ייעוץ חינם ובדיקת הוזלה בביטוח שלך ללא עלות, השאירו פרטים.

  מידע נוסף

  דמי ניהול קרן השתלמות

  בדקו בפורטל תנאים ללקיחת קרן השתלמות השוואה של מחירים ומידע נוסף כמו דמי ניהול קרן השתלמות, עלות משיכה מוקדמת של קרן השתלמות וכל נושא אפשרי הקשור לקרנות השתלמות כמו מי זכאי לפתוח קרן השתלמות, מה אחוז הפרשת המעסיק לעומת אחוז הפרשת העובד במקרה של שכיר, לקיחת קרן השתלמות על ידי פרילנס, עוסק פטור או עוסק מורשה ועוד. בפורטל תמצאו מידע מקיף בכל עולם הביטוחים כולל טיפים והסברים על ביטוח רכב, ביטוח חיים, ביטוח משכנתה ועוד. היעזרו במחשבוני המידע בפורטל והשאירו פרטים לקבלת הצעות מחיר מכמה וכמה חברות ביטוח עבור על ביטוח אפשרי, ישירות אל תיבת המייל שלכם!

  מחשבון קרן השתלמות

  קבלו מידע חשוב על קרן השתלמות השוואה, סוגים של קרנות ומחירים, עוד תמצאו בפורטל נתונים, הצעות מחיר ומידע רלוונטי עבור שכירים ועצמאים לגבי פתיחת קרן השתלמות, תנאי הפרשה, תנאי משיכה, הבדלים בין קרן השתלמות לקרן פנסיה ועד מידע כלכלי רב שיעזור לכם לחסוך ולהשקיע את כספיכם באפיקי ההשקעה הבטוחים והמשתלמים ביותר! לא בטוחים מה ההבדל בין קופת גמל לקרן השתלמות? בפורטל תקבלו מידע מלא ואפשרות לבחור את החברות שמציעות לכם את ההצעות הטובות ביותר עבור כל אחד מהכלים הללו.

  מחשבון קרן השתלמות לעצמאים

  צריכים מידע על קרן השתלמות השוואה והסבר על המוצר? קראו על כך בפורטל והיעזרו בכלים נוספים כמו מחשבון קרן השתלמות לעצמאים שגם הם זכאים לפתוח קרן השתלמות! במחשבון תזינו פרטים ומידע כמו שכר הברוטו שלכם וכו' והמחשבון יגיע לסכום המדויק שאפשר להפריש מהמשכורת לקרן ההשתלמות. באופן עקרוני לשכירים קל יותר מהבחינה הזאת כי המעסיק במקום העבודה שלהם הוא זה שאחראי לביצוע ההפרשה ועליו לבדוק ולעמוד בתנאים של מס הכנסה מבחינת אחוז ההפרשה המקסימלי שניתן להפריש עבור העובד, מתוך המשכורת.
  לסיכום, בפורטל הביטוחים הגדול בישראל תקבלו את כל המידע על קרן השתלמות השוואה בין תשואות קרנות ההשתלמות ומידע נוסף כולל מחשבון לחישוב אחוז הפרשת הקרן! קראו עוד מאמרים בכל נושאי הביטוח הקיימים והשאירו פרטים באתר לקבל הצעות מחיר מחברות ביטוח וקופות גמל המציעות קרנות אלה לחיסכון והשקעה.

  מאמרים נוספים

  שאלות ותשובות:

  מה זה קרן השתלמות?

  קרן השתלמות היא כלי פיננסי המיועד לחיסכון לטווחים בינוניים בני 6 שנים ויותר המקנה הטבות מס למפרישים לקרן, בין אם שכירים על ידי המעסיק במקום עבודתם או עצמאים הפותחים את קרן ההשתלמות לבד או באמצעות רואה חשבון.

  איזו הטבת מס מקנה קרן השתלמות?

  קרן השתלמות מאפשרת לכם למשוך את הכסף לאחר 6 שנים בהם הקרן פעילה ברציפות. לאחר שש השנים תוכלו למשוך את הכסף בקרן וליהנות מאי תשלום מס על הסכום הקיים בה עד גובה מסוים! זה אפיק השקעה יוצא דופן שמאפשר לכם להפקיד כספים ולמשוך אותם לאחר תקופה קצרה יחסית של שש שנים ללא תשלום מס עבורם.

  האם חובה למשוך את הכסף הנמצא בקרן ההשתלמות אחרי 6 שנים?

  לא, אפשר להמשיך להשקיע את הכסף כמה שנים שרוצים ולמשוך אותו בגיל הפרישה למשל. צריך לזכור שקרן השתלמות במקור הייתה מיועדת למטרות השתלמות, לימוד וכדומה כך שאם ברצונכם להשתמש בכסף למטרות אלה תוכלו לעשות זאת בכל עת ולמשוך את הכסף ללא קנס או מס גם לאחר 3 שנים בלד או אם אתם בגיל פרישה גם כן תוכלו לעשות זאת! קבלו עוד מידע חשוב על קרנות השתלמות, קרן פנסיה, קופת גמל ועוד, הכל בפורטל הביטוחים הגדול בישראל!
  דילוג לתוכן