פורטל הביטוחים הגדול בישראל
• כל מה שצריך לדעת על ביטוח •

קרן השתלמות לעצמאים

קרן השתלמות לעצמאים היא אפיק השקעה וחיסכון מצוין לעצמאים, עוסקים זעירים או עוסקים מורשים, אשר יש להם הון נזיל שאינם צריכים בטווח הקצר של שנה שנתיים ויכולים לסגור את הכסף בתוך קרן השתלמות לעצמאים לתקופה של 6 שנים. כסף זה פטור ממס לאחר מכן ומקנה להם גם אפשרות לקחת הלוואה על סמך הכספים המופקדים בקרן!

איפה פותחים קרן השתלמות לעצמאים

קרן השתלמות לעצמאים היא מסלול השקעה וחיסכון גמיש עם יתרונות רבים עבור שכירים ועצמאים. הפקדה לקרן השתלמות לעצמאי יכולה להיעשות עד לגובה של 4.5% מההכנסה החייבת במס, כלומר מההכנסות פחות ההוצאות המוכרות של העסק ועד 11835 שקלים בשנה, נכון לשנת 2021. סכומים אלו יוכרו כהוצאה מוכרת לצורכי החזר מס והטבות מס. זוהי למעשה תקרת הפקדה לקרן השתלמות לעצמאי.

כל רגע שאתם לא בקרן השתלמות למהנדסים, אתם מפסידים כסף

 

כשבודקים מה מעניין אנשים בתחום החיסכון וההשקעות, השאלה מה זה קרן השתלמות לשכירים עולה שוב ושוב. הרבה פעמים אנשים מפספסים את ההזדמנות שקרן...

מאמרים נוספים

הטבות מס קרן השתלמות לעצמאים

עד לפני מספר שנים, רק שכירים נהנו מהפקדות לקרן השתלמות ומכל היתרונות של קופת החיסכון הזו. התפקיד המקורי של קרן השתלמות היה בכלל לחסוך כסף לעובדים...

קרן השתלמות מומלצת לעצמאים

אדם שאינו מבין בתחום שוק ההון, לא יבין את פשר הנהירה לקרנות השתלמות בשנים האחרונות, מצד עצמאים. לכאורה, מה הטעם ואיפה היתרון? לשכירים יש יתרון גדול...

תקרת הפקדה לקרן השתלמות לעצמאי

עצמאים שרוצים להצטרף לקרן השתלמות לעצמאים, נהנים מהטבות מס השוות ערך להטבה המשמעותית של שכירים, שהמעסיק מפריש עבורם שני שליש מהפקדות קרן ההשתלמות. יש...

שאלון קצר לבדיקת התאמה למיקסום תשואות בקרן ההשתלמות שלך
בדקו כמה כסף תוכלו להרוויח בחודש מתשואות בקרן ההשתלמות שלכם
אני גבר
אני אישה

מידע נוסף

הפקדה לקרן השתלמות לעצמאי

קרן השתלמות לעצמאים יכולה להימשך במלואה לאחר 6 שנים ללא הגבלה על גובה המשיכה וכך ניתן למשוך את הכספים כולל כל הרווחים אשר נצברו בקרן לכל מטרה, בלי לשלם עבורם מס! הפקדה לקרן השתלמות לעצמאי היא בהחלט הפקדה חכמה ומשתלמת! רוצים הצעות מקרנות השתלמות מובילות? השאירו פרטים וקבלו את ההצעות הטובות ביותר היישר אל המייל שלכם!

מה זה תקרת הפקדה לקרן השתלמות לעצמאי

קרן השתלמות לעצמאים אינה מחייבת הפקדה רציפה כל חודש כמו קרן פנסיה. אפשר להפקיד את הכספים בקרן או על בסיס חודשי או על ידי הפקדות חד או רב פעמיות והפקדות תקופתיות. במידה והפקדתם סכום זה או כל סכום אחר, זה ייחשב כהוצאה מוכרת ויהווה למעשה הטבת מס עבורכם בבואכם לשלם מס הכנסה. הסכום יגרע מסך תשלום המס וינוכה ממנו. קרן השתלמות היא אפיק גמיש לחיסכון והשקעה כיום ועצמאים רבים נעזרים בו תודות להטבת המס שהוא מקנה והאפשרות לקחת הלוואה על חשבון הקרן.

מס על קרן השתלמות

רוצים להפריש כספים לצורכי חיסכון והשקעה מעבר לקרן הפנסיה? קרן השתלמות לעצמאים היא אפיק השקעה וחיסון מעולה שמקנה לכם הטבת מס על קרן השתלמות עד לגובה מסוים. בררו איזו קרן השתלמות נותנת לכם את התנאים הטובים ביותר רק בפורטל הביטוחים הגדול בישראל המרכז בתוכו את כל המידע הרלוונטי לגבי קרנות פנסיה והשתלמות, קופות גמל ביטוחים ועוד!
השאירו פרטים וקבלו למייל הצעות של מגוון החברות המובילות במשק, החיסכון וההשקעה!
לסיכום, שכירים ועצמאים שרוצים לחסוך כסף ולהשקיע אותו במקומות בטוחים עם תשואות סולידיות אך עדיין שתהיה להם את האפשרות למשוך את הכסף לפני גיל הפרישה, יכולים להפריש חלק מכספי עבודתם אל קרן השתלמות, קופת גמל או ביטוח מנהלים. קרן השתלמות לעצמאים הייתה אפיק השקעה עבור עובדי הוראה ועובדי ציבור ועדיין מהווה אפיק חיסכון והשקעה עבורם אך כיום כולם יכולים להשקיע בה. ניתן למשוך את הכסף מקרן ההשתלמות באופן מלא לאחר 6 שנים ולא לשלם מס על רווחים שנצברו בקרן במהלך אותם השנים! כמו כן ניתן למשוך את הכסף במלואו לתוך קרן ההשתלמות לאחר 3 שנים בלבד במידה ומטרת הכסף הוא ללימודים או השתלמות במהלך שנת שבתון וכדומה.
גלשו עוד בפורטל הביטוחים הגדול בישראל לקבל מידע על ביטוח רכב, ביטוח בריאות ועוד.

שאלות ותשובות:

האם גם עצמאים יכולים לפתוח קרן השתלמות?

כן, פעם זה לא היה נהוג אבל כיום קרן השתלמות היא אחד הכלים הכי משתלמים להפקדה, חיסכון והשקעה גם לשכירים וגם לעצמאים!

מה אחוז ההפרשה לקרן השתלמות?

ניתן להפריש עד שבעה וחצי אחוזים לקרן השתלמות כשכירים או 4.5% כעצמאים. את הכסף יש להפקיד לתקופה של 6 שנים לפני שניתן למשוך אותו או להשאיר אותו לחיסכון נוסף.

מה היתרונות של קרן השתלמות?

קרן השתלמות מאפשרת לכם לקבל החזר מס מהמדינה על הפקדה בקרן וכן אפשרות לקחת הלוואה מתוך קרן ההשתלמות. אלה שני יתרונות גדולים של קרן ההשתלמות על פני קרנות השקעה אחרות!

למה כדאי לפתוח קרן השתלמות?

חיסכון לטווח ארוך או בינוני הוא צעד חכם עבור כל מי שיש ביכולתו לעשות זאת. במידה ואתם משתכרים במידה כזאת שזה אפשרי עבורם, תוכלו ליהנות מכל ההטבות שקרן השתלמות מקנה לכם כמו הפקדה הנחשבת כהוצאה מוכרת בקרן, משיכה לאחר 6 שנים ללא תשלום מס על כל רווח שנצבר בקרן במהלך אותן שנים וכן קבלת הלוואה מתוך קרן ההשתלמות. אלו ללא ספק יתרונות מעולים שכל עצמאי או שכיר יכולים להיעזר בהם לאורך זמן רב ולא רק עבור 6 שנים בלבד אלא לאחר מכן, עד מתי שניתן וליהנות מכל התנאים וההטבות שהפקדה בקרן השתלמות מקנה, הן לעצמאים והן לשכירים. קבלו עוד מידע בפורטל עכשיו! בהצלחה!
דילוג לתוכן