פורטל הביטוחים הגדול בישראל
• כל מה שצריך לדעת על ביטוח •

ביטוח מקיף לרכב

ביטוח מקיף לרכב הוא אמנם הביטוח היקר ביותר לרכב אך גם הביטוח המקיף ביותר! ביטוח מקיף לרכב מכסה אתכם גם במקרה של תאונה באשמתכם ופוליסת הביטוח שלו נותנת לכם הגנה מלאה (עם השתתפות עצמית כמו בכל ביטוח אחר) מפני פגיעות ברכוש, נזקים, גניבה ועוד מגוון קריטריונים. ביטוח מקיף נותן לכם ראש שקט במקרה של תאונה חלילה ויש לכם למי לפנות על מנת לקבל חזרה את הכסף על תיקון הרכב או על פיצויים שנדרשתם לשם לצד השני.

עושים ביטוח מקיף לרכב ונוהגים ברכב בבטחה

ביטוח מקיף לרכב הוא הבחירה הנכונה ביותר במיוחד במקרים בהם נהג חדש ינהג ברכב, בנכם או בתכם למשל או אתם בעצמכם אם אתם נהגים צעירים חדשים. ביטוח מקיף לנהג חדש או ביטוח מקיף לנהג צעיר עולה יותר מכיוון שהוא מביא בחשבון את העובדה שנהג חדש הוא נהג חסר ניסיון על הכביש ועלול להיות חלק מתאונת דרכים באחוז גבוה יותר מנהג וותיק ומנוסה יותר. ההבדל בין ביטוח מקיף לצד ג הוא בכך שביטוח מקיף מכסה אתכם גם עבור נזק שנגרם לרכב שלכם ואילו ביטוח צד ג' מכסה את פגעי הרכב הנפגע השני בלבד. האם לבחור ביטוח מקיף או צד ג? כמובן שביטוח מקיף מכסה יותר אפשרויות אך הוא עולה יותר והוא הביטוח היקר ביותר מבין כל ביטוחי הרכב הקיימים.

כמה עולה ביטוח רכב לנהג חדש

מי קבע שמחירי ביטוח מקיף לנהג צעיר צריכים להיות כל כך יקרים?

ביטוח רכב לנהגים חדשים וצעירים הוא יקר מאוד, זו עובדה. גם הביטוח החובה, וגם המקיף. 

לגבי נהגים חדשים יש קונצנזוס - כולם מסכימים שאנשים שקיבלו...

מאמרים נוספים

מה זה ביטוח אלמנטרי ומתי אנחנו צריכים אותו?
לא צריך להיות מומחה גדול בתחום הביטוח, כדי להבין שיש סוגים שונים של ביטוחים, לצרכים שונים שמתעוררים בכל...

ההבדל בין ביטוח מקיף לצד ג

ביטוח מקיף לרכב הוא ביטוח שאינו זול, ואינו מוגדר כביטוח חובה. ולמרות זאת רוב הנהגים בארץ בוחרים בכל שנה לחדש אותו. במדינה שיש בה אלפי תאונות בשנה,...

ביטוח מקיף לנהג חדש

אין ספק שמבין כל הביטוחים שאנו צריכים ולא יכולים לוותר עליהם, ביטוח מקיף לנהג חדש עומד בראש הרשימה. זהו ביטוח רכב שכולל את כל הסעיפים שצריך למצוא...

שאלון קצר לבדיקת
הוזלה בביטוח הרכב שלך
בדקו כמה כסף תוכלו לחסוך בחודש בעלות ביטוח הרכב שלכם
אני גבר
אני אישה

מידע נוסף

חובה בכל רכב - ביטוח מקיף לנהג חדש

עלות ביטוח מקיף לרכב משתנה בהתאם להרכב הנהגים ברכב. יש חשיבות לגיל, מין, היסטוריית נהיגה ותאונות, נפח המנוע של הרכב ורמת המיגון שלו. ביטוח מקיף לנהג חדש הוא אחד הביטוחים היקרים ביותר אם לא הביטוח היקר ביותר מכיוון שהוא גם ביטוח מקיף, שכשלעצמו הוא הביטוח היקר ביותר וגם מכיוון שברכב נוהג נהג חדש, לכן עלות הביטוח המקיף גבוהה אפילו יותר. רוצים להוזיל את הביטוח המקיף לרכב שלכם? היכנסו אל פורטל הביטוחים הגדול בישראל וקבלו את כל המידע מכל חברות הביטוח הגדולות והקטנות לביטוח רכב מכל סוג!

כמה עולה ביטוח מקיף לנהג צעיר?

ביטוח מקיף לרכב עולה הכי הרבה מכל הביטוחים לרכב אך יש לו דרגות ואתם יכולים להתאים את הביטוח להרכב הנהגים על הרכב ועוד משתנים. ביטוח מקיף לנהג צעיר ייקר לכם את הביטוח המקיף לרכב אך הוא כדאי כי נהגים צעירים עלולים להיות מעורבים בתאונות באחוז גבוה יותר מנהגים וותיקים ולכן חברות הביטוח מייקרות את תעריף הביטוח עבור נהגים צעירים עד גיל 24 כשגם גילאים מבוגרים יותר מדורגים לפי הגיל וככל שאתם בוגרים יותר כך תשלמו פחות בהתאם לפרמטרים נוספים.

ההבדל בין ביטוח מקיף לצד ג

ביטוח מקיף לרכב כולל פגשי רכוש, נזקים וגניבות ומכיל את עלות הביטוח עבור פיצויים ותאונות לצד השני. ההבדל בין ביטוח מקיף לצד ג הוא שביטוח צד ג' מכסה רק את עלות התיקון של הצד השני במקרה של תאונה ולא את עלות התיקון שלכם. כלומר אם הייתם מעורבים בתאונה וגם רכבם ניזוק וגם רכב הצד השני ניזוק, הביטוח יכסה רק את עלות תיקון הצד השני ולא את עלות התיקון לרכב שלכם... זו הסיבה שביטוח מקיף יקר יותר, מכיוון שהוא מכסה גם את הנזק שנגרם לרכב שלכם במקרה של תאונה!

מקיף או צד ג? מה עדיף לבחור בביטוח הרכב?

ביטוח מקיף לרכב תמיד יהיה יקר יותר אך גם יכסה יותר. האם לבחור ביטוח מקיף או צד ג? קחו בחשבון שביטוח צד ג' לא יפצה אתכם במקרה בו הרכב שלכם נפגע בתאונה בין אם אתם אשמים או לא. לעומת זאת ביטוח מקיף ייתן לכם פיצוי על כל נזק שייגרם לרכבכם, אגב גם לא במקרה של תאונה אלא מכל סיבה שהיא שיכלה לגרום לרכב שלכם נזק כמו מזג אוויר וכדומה ולרבות גניבה! היכנסו לקבל טיפים ומידע נוסף לגביי ביטוחי רכב, ביטוח בריאות, ביטוח חיים ועוד קטגוריות בעולם הביטוחים. בעזרת פורטל הביטוחים הגדול בישראל תוכלו להשוות מחירים ולקבל גישה למאגרי הנתונים ולפוליסות של כל חברות הביטוח המובילות בישראל!
לסיכום, ביטוח מקיף לרכב נותן לכם ראש שקט כי הוא מכסה אתכם כמעט מכל מצב כולל גניבה ונזק לרכב שנגרם לכם לא רק בתאונות אל גם מכל סיבה אחרת. לכן כאשר אתם צריכים להחליט איזה ביטוח עדיף, ביטוח מקיף הוא תמיד האפשרות הטובה ביותר גם אם היקרה יותר.
בפורטל הביטוחים הגדול בישראל תמצאו את כל התשובות לכל השאלות לגביי ביטוח רכב מכל סוג. קבלו נתונים, מחירים הצעות והשוואות של כמה וכמה חברות ביטוח לרכב, ביטוח חיים, ביטוח בריאות ועוד.

מאמרים נוספים

שאלות ותשובות:

למה עדיף לעשות ביטוח מקיף על פני ביטוח צד ג'

ביטוח מקיף ייתן לכם כיסוי רחב יותר עבור הרכב על כל מקרה של תאונה או גניבה. לעומת זאת ביטוח צד ג' יגן עליכם רק מנזק שייגרם לרכב אחר במקרה שתאונה. נזק שייגרם לרכב שלכם במקרה כזה לא יהיה מכוסה על ידי ביטוח צד ג'. זו הסיבה שביטוח מקיף עדיף גם אם הוא יקר יותר.

למה ביטוח לנהג חדש יקר יותר?

נהגים חדשים חשופים יותר לתאונות בשים הראשונות לרישיון הנהיגה שלהם. זו הסיבה שחברות הביטוח מכניסות סעיף גיל בפוליסת הביטוח לרכב. הכלל הוא שככל שאתם מבוגרים יותר רמת הניסיון שלכם על רכב תורמת למניעת התאונות. נהגים מבוגרים יותר ישלמו פחות על ביטוח הרכב באופן טבעי וברור.

האם אפשר לעשות ביטוח חובה בלבד לרכב?

כן, ביטוח חובה לרכב הוא ביטוח החובה היחיד שהוגדר חובה עבור רכבם. ביטוח מקיף, ביטוח צד ג' וכדומה הם תוספות שכל אחד בוחר בהתאם לרצונו לביטוח הרכב. יחד עם זאת חשוב מאוד לדעת: ביטוח חובה לא מכסה מנזקים לרכב שלכם או של הצד שהשני כלל! ביטוח החובה מכסה רק פגיעות בגוף ובנפש! מצאו את כל הביטוחים לכל סוגי הרכבים בפורטל הביטוחים הגדול בישראל! גלוש באתר וקבלו נתונים בזמן אמת של חברות הביטוח, הטבות, הנחות ומבצעים, מידע רב לגביי סוגי הביטוח הקיימים, הבדלים בין ביטוח חובה לביטוח מקיף וצד ג' ועוד מידע חשוב. השוו מחירים וקבלו כמה וכמה הצעות מחיר עבור כל סוג של ביטוח שתרצו באתר: ביטוח רכב, ביטוח חיים, ביטוח בריאות ועוד. האתר מכיל את כל הידע הדרוש לכם על מנת התמצא בתחום ולדעת בדיוק מה אתם צריכים שיהיה בכל פוליסת ביטוח ומה אתם מקבלים! מוזמנים ליצור קשר או להשאיר פרטים בכל נושא ועם כל שאלה שעולה לכם לגביי שירות האתר, מידע באתר וכדומה. גלשו לקריאת מאמרים נוספים באתר. להתראות ובהצלחה!
דילוג לתוכן