פורטל הביטוחים הגדול בישראל
• כל מה שצריך לדעת על ביטוח •

ביטוח סיעודי

ביטוח סיעודי הוא ביטוח חשוב ביותר שכדאי לכל מי עתיד להיעזר בשירותיו, לעשות. ביטוח סיעודי יבטח אתכם או את מי משפחתכם שיזקק לעזרה סיעודית, בין אם בשל גיל מתקדם או מחלה ונכות. ביטוח סיעודי מספק תשלום עבור הוצאות על עזרה סיעודית ויכול לעזור לכם מאוד לממן את העזרה הזאת, בין אם היא פרטית בביתכם או דרך מוסד אחר. איך בוחרים ביטוח סיעודי טוב? אחת הבעיות ממנה סובלים חולים סיעודיים בנוסף למצב הבריאותי בו הם נמצאים זה את הצורך להוכיח את מצבם. זו הסיבה שקיימות כל כך הרבה חברות פרטיות שמבקשות לעזור לחולים סיעודיים וחולים במחלות קשות להתמודד מול חברות הביטוח ולעמוד על קיום הזכויות שלהם. זו הסיבה שאתם צריכים להבין מה כלול בפוליסה ולדרוש שקיפות מלאה ותשובות לגביי כל שאלה הנוגעת בהיקף הכיסוי, זמן העברת הכסף ומה התנאים של הפוליסה לפני שאתם חותמים עליה!

איפה הכי טוב לעשות ביטוח סיעודי

המדינה מעניקה לכל אזרח ביטוח סיעודי בהתאם לחוק אך ביטוח סיעודי פרטי או ביטוח סיעודי משלים וכן ביטוח נכות דרך חברת ביטוח ייתנו לכם מענה מלא יותר. יחד עם זאת חשוב לדעת שהחל משנת 2019 חברות הביטוח כבר לא מציעות פוליסות ביטוח סיעודי חדשות וכל הפוליסות מסתכמות בביטוח הסיעודי האחיד של קופות החולים. במידה ויש לכם כבר פוליסת ביטוח סיעודי בחברת ביטוח והיא עדיין בתוקף, תמשיכו ליהנות ממנה אך עליכם לבדוק מתי הפוליסה מסתיימת וייתכן שהיא כבר הסתיימה בלי שידעתם! בדרו עכשיו והשוו מחירים של פוליסות ביטוח סיעוד בפורטל הביטוחים הגדול בישראל!

ביטוח סיעודי משלים

מי צריך ביטוח סיעודי משלים, והאם שווה לעשות אותו?

ביטוח סיעודי משלים הוא ביטוח סיעודי של קופות החולים, והוא מגיע כביטוח המשך כאשר נגמר הביטוח הסיעודי הקולקטיבי, אשר תחום בזמן של שלוש עד חמש שנים....

מאמרים נוספים

ביטוח נכות מתאונה

ביטוח נכות מתאונה הוא סעיף בתוך ביטוח חיים ריסק, שמטרתו היא להיטיב עם אדם בריא, שיום אחד מגיע למצב של נכות עקב תאונה או אירוע שמוגדר כתאונה. מדובר...

ביטוח נכות

כאתם שעושים ביטוח נכות, אתם למעשה מקווים שלעולם נצטרך להשתמש בו. אתם בהחלט מתפללים שזה יהיה מקרה של כסף שנזרק לפח, אף אחד הרי לא רוצה להפוך לנכה, גם...

ביטוח סיעודי השוואה

רכישת ביטוח סיעודי הוא צעד הכרחי בחיינו. זה הביטוח שאנו עושים כדי לוודא שגם אם נהיה במצב סיעודי, נקבל את כל מה שהרפואה הכי טובה ומתקדמת יכולה להעניק...

שאלון קצר לבדיקת זכאות להזולה בביטוח הבריאות שלך
בדקו כמה כסף תוכלו לחסוך בחודש בעליות ביטוח הבריאות שלכם
אני גבר
אני אישה

מידע נוסף

ביטוח סיעודי משלים

ביטוח סיעודי הוא משהו שצריך לחשוב עליו כשמגיעים לגיל מבוגר או כאשר חולים או נכים במשך זמן רב. יש להכין את השטח לשנים בהן אולי כבר לא נתפקד. איך יודעים אם מישהו זכאי לעזרה סיעודית על ידי ביטוח סיעודי משלים? מבחן ADL הוא המבחן המרכזי להערכת תפקוד או תלות הנבחן בסביבה או יכולתו לתפקד בכוחות עצמו. זהו מבחן הבודק את יכולת הנבחן לבצע פעולות יום יומית פשוטות שכל אחד יכול לבצע בדרך כלל. המבחן כולל 6 פעולות בסיסיות שמהוות את קנה המידה להחלטה האם הנבחן עבר בהצלחה את המבחן ואז הוא מוגדר כלא סיעודי, או נכשל במבחן ואז יש לו זכאות להפוך למבוטח סיעודי.

ביטוח נכות ומחלות

מבחן ADL לבדיקת צורך סיעודי כולל 6 פעולות יסודיות : 1. לשכב ולקום - האם הוא יכול לעבור בין המצבים הללו בקלות, מכיסא למיטה וההפך, לרבות מכיסא גלגלים. 2. להתלבש ולהתפשט - האם הנבחן יכול לבצע זאת לבד כולל לבישת חגורה ונעליים. 3. רחצה – האם הנבחן יכול להיכנס ולהתקלח בכוחות עצמו. 4. לאכול ולשתות - האם הנבחן מסוגל לכך בכוחות עצמו. 5. שליטה על הסוגרים - האם הנבחן שולט בפעולות אלה. 6. ניידות - האם הנבחן יכול לזוז לבד ממקום למקום בלי עזרה. עזרה ציודית בדמות של קביים, הליכון, מקל, כיסא גלגלים או כל פריט אחר נחשבים למטרת המבחן כיכולת לנוע לבד אך בעזרתם. לאחר שמבוטח נכשל במבחן זה יש לו סיכויים רבים יותר להיות מוכר כמבוטח סיעודי.
ביטוח נוסף שאפשר להוסיף למבוטח זה או כל מבוטח אחר הוא ביטוח נכות. זהו תחום שלם הנוגע לקצבאות נכות הניתנות מביטוח לאומי, אחוזי נכות ועוד מידע שימושי שאפשר למצוא במאמר נפרד בפורטל הביטוחים הגדול בישראל. בקרו באתר ומצאו מנועי השוואה להשוואת מחירים בין חברות הביטוח השונות לגביי מגוון הביטוחים הקיימים: ביטוח חיים, ביטוח בריאות, ביטוח פנסיה, ביטוח משכנתה ועוד ביטוחים, רק בפורטל הביטוחים הגדול בישראל. השאירו פרטים וקבלו הצעות ישירות אל תיבת המייל שלכם!
לסיכום, ביטוח סיעודי הוא ביטוח חשוב ביותר שעוזר לכל מי שנמצא במצב סיעודי ומאפשר לו לממן את ההוצאות הרבות שעזרה סיעודית דורשת. בדקו בקופת החולים שלכם כיצד ניתן להוסיף רכיב סיעודי לביטוח או בררו בפורטל הביטוחים הגדול בישראל מי נותן לכם את ההצעה הטובה ביותר עבור ביטוח סיעודי וכל ביטוח אחר שברצונכם לבצע: ביטוח רכב, ביטוח משכנתה ועוד!

שאלות ותשובות:

מה היא תקופת ההמתנה בביטוח הסיעודי?

תקופת ההמתנה בביטוח הסיעודי היא התקופה העוברת בין התאריך בו המבוטח הפך סיעודי ועד לתאריך שבו הוא כבר זכאי לקבלת התגמולים המגיעים לו לפי פוליסת הביטוח. תקופות ההמתנה בדרך כלל מסתכמות בין חודש לשלושה חודשים אך לפעמים מתארכות ומגיעות אפילו ל-3 שנים! בדקו לפני שאתם בוחרים פוליסת ביטוח סיעודי איזו חברה נותנת לכם את תקופת ההמתנה הקצרה ביותר!

האם ביטוח סיעודי הוא חלק מהביטוח הפנסיוני?

לא, תחום הביטוח הסיעודי אינו תחום מרכזי בעולם הביטוחים ובשנים האחרונות חלה ירידה בנכונות חברות הביטוח ליצור פוליסות ביטוח סיעודי חדשות בשל הקשיים הכספיים שמובילים ביטוחים אלה. צריכים ביטוח סיעודי? מצאו בפורטל הביטוחים הגדול בישראל את התוצאות הטובות ביותר! בהצלחה!
דילוג לתוכן