פורטל הביטוחים הגדול בישראל
• כל מה שצריך לדעת על ביטוח •

ניוד קרן פנסיה

ניוד קרן פנסיה הוא מעבר של כספי הפנסיה שלכם מחברה אחת המנהלת את הקרן אל חברה אחרת. ניוד קרן פנסיה מורשה להתבצע בכל שלב, ללא קנסות וללא איבוד זכויות. הסכומים שנצברו בקרן הפנסיה עוברים אתכם במלואם לחברה החדשה ושם הם ינוהלו בהתאם לתנאים החדשים שקרן הפנסיה החדשה שבחרתם, מספקת. עוד מידע על קרנות פנסיה, קרנות השתלמות, קופות גמל ועוד בפורטל הביטוחים הגדול בישראל! כנסו להשוות ולמצוא את קרנות הפנסיה שמציעות את התנאים הטובים ביותר!

" כל מה שחשוב לדעת על ניוד קרן פנסיה!"

ניוד קרן פנסיה הוא תהליך לא מסובך אך אם החלטתם לבצע אותו, כדאי שתבצעו אותו כמו שצריך על מנת שכספכם לא יאבד ולא יינזק. בכל זאת מדובר בהעברת סכום כסף גדול וגם אם מדובר בעניין פרוצדורלי בלבד, טעיות קורות ולפעמים יותר מזה, כמו חיוב שלא אמור היה להיות, אי הפרשת כספים ממקום עבודה שחשבתם שהועברו אליכם וכדומה. חשוב ליישר קו ולבדוק שאכן כל הכספים שהיו צריכים להיות מופרשים לקרן הפנסיה נמצאים שם, שכן אם תעברו מקרן פנסיה של העבודה לקרן פנסיה פרטית למשל, תרצו לבדוק שהכול כשורה לפני המעבר ולא אחריו כך שמקום העבודה יישא באחריות לכל טעות שביצע בהפקדה, במידה וקרתה טעות כזאת. העברת קרן פנסיה וגם איחוד קרנות פנסיה יכולות לחסוך לכם כסף מעתה והלאה. במידה ויש לכם כמה קרנות פנסיה, עדיף שכולן תרוכזנה במקום אחד על מנת שתימנעו מדמי ניהול כפולים! בחירת קרן פנסיה היא בחירה חשובה מאוד עבור עצמאים ושכירים שכן אתם משלמים דמי ניהול על הפקדות ועל ניהול הקרן וכל אחוז או חלק ממנו שווים אלפי שקלים בחישוב לאורך שנים. רוצים לבחור את קרן הפנסיה הטובה ביותר? בפורטל הביטוחים הגדול בישראל תמצאו את ההצעות הטובות ביותר לקרנות פנסיה ועוד!

איחוד קרנות פנסיה

איחוד קרנות פנסיה ופעולות נוספות שמשפרות לנו את הפנסיה

הפרסומות והקמפיינים השונים עשו כנראה את שלהם, וטוב שכך: המודעות שלנו לפנסיה עלתה פלאים. כיום קשה למצוא אנשים שלא מבינים שמנגנון הפנסיה הוא רגיש...

מאמרים נוספים

איך עוברים קרן פנסיה

במדינת ישראל קיים חוק פנסיה חובה, במסגרתו שכירים מקבלים הפרשות לפנסיה באמצעות המעסיק שלהם, ועצמאים מפרישים לעצמם. בניגוד לפעם, אין כזה דבר אזרח...

איך מאחדים קרנות פנסיה

לרוב האנשים אין מושג מה קורה בפנסיה שלהם בשנה האחרונה, או בכלל. אפשר להבין אותם, לכולנו יש מספיק על הראש. טרדות, שמחות, צרות, מסיבות, דאגות… לא חסרים...

העברת קרן פנסיה מחברה לחברה

הפנסיה שלנו היא העתיד שלנו - ומכיוון שכך, אנחנו צריכים לקחת אותה ברצינות. קשה מאוד בגיל צעיר לגרום לאדם להבין שמה שהוא חוסך עכשיו, זה מה שיהיה לו...

שאלון קצר לבדיקת התאמה למיקסום תשואות בפנסיה שלך
בדקו כמה כסף תוכלו להרוויח בחודש מתשואות בפנסיה שלכם
אני גבר
אני אישה

מידע נוסף

העברת קרן פנסיה לחברה אחרת

בפורטל הביטוחים הגדול בישראל תמצאו מידע אודות ניוד קרן פנסיה, העברת קרן פנסיה ומידע נוסף שכל עובד או עובדת חייבים לדעת! קראו עוד מאמרים בנושא זה ובנושאים דומים כמו קרנות השתלמות, ביטוח מנהלים ועוד!

איחוד קרנות פנסיה

ניוד קרן פנסיה מתבצע על ידי פניה לגוף שמנהל את קרן הפנסיה שלכם, מילוי טפסים והעברתם לגוף הפנסיוני החדש. חשוב ביותר לעדכן את מקום העבודה שלכם לגביי החלפת הגוף הפנסיוני שמנהל את קרן הפנסיה שלכם על מנת שהכספים הבאים יופרשו לקרן הנכונה! איחוד קרנות פנסיה גם הוא קל לביצוע ויש חברות אשר תפקידן לבצע זאת ולחסוך מכם את הבירוקרטיה הכרוכה בכך. איחוד קרנות הפנסיה יהפוך את החיים שלכם קלים יותר במעקב אחר הקרנות וגם יחסוך לכם דמי ניהול ועמלות. כיצד קורה שיש למישהו כמה קרנות פנסיה? בדרך כלל מצב זה נוצר מפתיחת קרן פנסיה במספר מקומות עבודה בהם עבדתם ולא שמתם לב לכך, בדרך כלל מקומות עבודה בהם עבדתם כשהייתם צעירים ואפילו לא הייתם מודעים לכך שיש לכם פנסיה במקום העבודה...

בחירת קרן פנסיה – השוו ומצאו את קרנות הפנסיה המשתלמות ביותר!

ניוד קרן פנסיה הוא צעד חכם רק במקרה שבו מצאתם קרן פנסיה שנותנת לכם תנאים טובים יותר. בחירת קרן פנסיה טובה יכולה להיות שווה לכם כסף רב בעתיד. בפורטל הביטוחים הגדול בישראל תמצאו את קרנות הפנסיה המשתלמות ביותר, תוכלו להשוות את דמי הניהול ולקבל פרטים נוספים על עלות הקרן, התשואות שהיא משיגה וכדומה.
לסיכום, ניוד קרן פנסיה הוא צעד קל לביצוע וכדאי לבצע אותו רק במידה ומצאתם חברה טובה יותר לניהול הקרן, דמי ניהול זולים יותר, תשואות גבוהות יותר ואפילו שירות טוב יותר - כל אלה פרמטרים שאתם צריכים לבחון לפני מעבר לחברה אחרת ואם זה משתלם, ניתן לבצע זאת בקלות בלי לאבד אף סכום ממה שכבר צברתם עד כה וללא קנסות יציאה!

שאלות ותשובות:

האם ניוד קרן פנסיה עולה כסף?

לא, ניתן להעביר קרן פנסיה בכל שלב ללא תשלום מס או דמי מעבר לחברה הישנה או החדשה אלאל רק הצטרפות לחברה החדשה ותשלום עבור דמי הניהול החדשים על ניהול הקרן המקום החדש.

מי יכול להעביר את קרן הפנסיה שלכם?

רק אתם יכולים להעביר את קרן הפנסיה שלכם בין חברות. במידה ואתם שכירים עליכם לעדכן את מקום העבודה על המעבר על מנת שהכספים החודשיים המופרשים יגיעו לכתובת הנכונה.

מה עושים במקרה של מספר קרנות פנסיה שיש לכם במקביל

ניתן לאחד את כל קרנות הפנסיה שיש לכם לקרן אחת. מצב זה קורה מכיוון שכל מקום עבודה בו עבדתם מחויב להפריש לכם פנסיה במידה ועבדתם באותו מקום עבודה מעל 3 חודשים. בררו את כל המידע בפורטל הביטוחים הגדול בישראל וקבלו תשובות לכל השאלות האחרות שיש לכם בנושא הפרשות לפנסיה, ביטוח מנהלים, קופת גמל, קרן השתלמות ועוד!

מי חייב להפריש כספים כל חודש לפנסיה?

כל עובד מעל גיל 21 ועד גיל פרישה חייב ההפרשת כספים לפנסיה בין אם הוא עובד כשכיר או כעצמאי.

איזה מידע יש בפורטל הביטוחים הגדול בישראל?

בפורטל תמצאו מידע רב על קרנות פנסיה וקופות גמל כמו גם מידע על ביטוחי חיים, ביטוח בריאות, ביטוח רכב ועוד. בפורטל תמצאו מנועי השוואה, מחשבוני ריבית ועוד כלים מקצועיים שיעזרו לכם לנהל את הכסף שלכם בצורה חכמה! בהצלחה!
דילוג לתוכן