פורטל הביטוחים הגדול בישראל
• כל מה שצריך לדעת על ביטוח •

קופת גמל להשקעה

קופת גמל להשקעה היא אפיק השקעה וחיסכון נהדר שמאפשר לכל שכיר או עצמאי להפריש כסף כל חודש אל קופת גמל להשקעה או להפקיד סכומים חד פעמיים, לקבוע את רמת סיכון ההשקעה, לצבור תשואות שנתיות ולפדות את הכסף לא רק בגיל הפרישה אלא בכל שלב, ללא קנס על יציאה מהקופה אלא רק תשלום של 25% על רווחים שהקופה השיגה במהלך הזמן בו הייתה קיימת. מצאו בפורטל הביטוחים הגדול בישראל הצעות לקופות גמל משתלמות להשקעה לטווח ארוך או בינוני. עוד בפורטל מידע על ביטוחים, מנועי השוואה מחשבונים ועוד.

קופת גמל להשקעה – פורטל הביטוחים הגדול בישראל

קופת גמל להשקעה מחולקת לשתי קטגוריות: קופת גמל משלמת קצבה וקופת גמל לא משלמת קצבה. קופה משלמת קצבה היא קופת גמל להשקעה שניתן למשוך ממנה את החיסכון כקצבה וקופה לא משלמת קצבה מאפשרת למשוך ממנה כסף רק ממרכיב הפיצויים אותו יש להעביר לקופת גמל משלמת קצבה. קופת גמל להשקעה הסולידית ביותר היא קופת גמל שהלקוח בוחר להשקיע בה בצורה סולידית באגרות חוב למשל ולא בנכסים מסוכנים בשוק ההון. ניוד קופת גמל להשקעה אפשרי בכל שלב והלקוח יכול לבחור לאן להעביר את הקופה ואת הכספים המצויים בה, לחברה אחרת שתנהל עבורו את הכספים בקופה במסגרת אחרת, מין הסתם מסגרת משתלמת וכדאית יותר. בפורטל הביטוחים הגדול בישראל תמצאו מגוון כלים ומנועי השוואה לבחירת קופת הגמל המשתלמת ביותר!

הדילמה - פוליסת חיסכון או קופת גמל להשקעה?

השאלה שעולה לאחרונה, קופת גמל להשקעה או פוליסת חיסכון צריכה להדליק אור אדום בקרב מי שמשווק את שני המוצרים האלה, מאחר והם לא ממש דומים וגם לא מיועדים...

מאמרים נוספים

תוכן עניינים
אם חשבתם שרק קופות גמל פנסיוניות מאפשרות לכם לקבל פטור ממס, חשבו שנית!
קופת גמל להשקעה, אותו מוצר חדש וצעיר שמציע המון הטבות מיידיות,...

הלוואה מקופת גמל להשקעה

 

קופת גמל להשקעה היא מוצר חיסכון יחסית חדש, שתפס בארץ פופולריות גבוהה בשל היכולת שלו להיות נזיל, ולאפשר משיכת כספים בכל שלב.

פתיחת קופת...

קרן נאמנות או קופת גמל להשקעה

אם אתם רוצים לחזק את תוכניות החיסכון שיש לכם לטווח ארוך, אתם מן הסתם מחפשים תוכניות חיסכון לטווחים בינוניים, בדמי ניהול נמוכים (יחסית) ותשואות...

שאלון קצר לבדיקת התאמה למיקסום תשואות בקופות הגמל שלך
בדקו כמה כסף תוכלו להרוויח בחודש מתשואות בקופות הגמל שלכם
אני גבר
אני אישה

מידע נוסף

" מה זה גמל להשקעה ואיך אפשר לקבל תשואה גבוהה יותר"

קופת גמל להשקעה פועלת על סמך חוקים ותקנות: חוק פיקוח השירותים הפיננסיים ותקנות מס הכנסה. קופת גמל להשקעה מכילה את כל המכשירים הפיננסיים המוכרים כמו קרן השתלמות, קופת גמל לתשלומים, פנסיה, מחלה ופיצויים. אפשר ליהנות מניכוי מס והחזר מס על הפקדות בקופות וליהנות מפטור מס עבור הפקדות של מעביד כשכירים עד תקרה מסוימת. קופת הגמל מתנהל על פי דיני נאמנות והיא מאגר של נכסים הנמצא בבעלות נאמן או חברה מנהלת הפועלת עבור הנאמנים או העמיתים בקופה. תפקיד מנהל הקופה להשיג תשואות גבוהות עבור הכסף המושקע בקופה ולכן רבים בוחרים במכשירים אלה למטרת חיסכון, במיוחד בתקופות בהן הריבית בבנק אפסית והכסף מאבד מערכו בפק"ם ובעובר ושב. השקעה בקופות גמל תעזור לכסף שלכם לצמוח ולגדול במהלך השנים כך שבגיל פרישה או לפני כן אם תבחרו, תוכלו למשוך אותו וליהנות מתשואה גבוהה על הכסף שהופקד ונחסך במהלך השנים בקופה.

קופת גמל להשקעה הסולידית

קופת גמל להשקעה משקיעה את הכסף של כל עמית לפי אופי ההשקעה ורמת הסיכון שאותו עמית בוחר. ישנן קופות גמל המיועדות לפיצויים המופרשות על ידי מעסיקים ויש קופות גמל לחיסכון. קופת גמל להשקעה הסולידית ביותר היא קופה לטווח ארוך המשקיעה את הכסף בנכסים סולידיים כמו תעודות סל ואגרות חוב ללא מינוף או השקעה בנכסים מסוכנים אך בעלי פוטנציאל רווח גבוה יותר. כך אפשר להיות בטוחים כמעט לחלוטין שבעת הצורך או בגיל פרישה יהיה לכם כסף בקופה ללא הפסדים.

ניוד קופת גמל להשקעה – כל מה שצריך לדעת

קופת גמל להשקעה יכולה להתנייד מחברה לחברה בהתאם לצורכי הלקוח. בררו בפורטל הביטוחים הגדול בישראל מה הן חברות ההשקעה האטרקטיביות ביותר שמספקות את התנאים הטובים ביותר להשקעה בקופות הגמל שלהם לפי דמי ניהול ותשואות שהושגו על ידי הקופה במהלך השנים. ניוד קופת גמל להשקעה מתבצע על ידי הגשת בקשה מסודרת מטעם הקופה החדשה לקופה הנוכחית שלכם על ידכם. במקרים של בעיות בחשבון יהיה לכם קשה יותר לנייד קופת גמל
לסיכום, קופת גמל להשקעה היא מכשיר פיננסי מעולה המשלים את קרן הפנסיה ומאפשר השקעה וחיסון סולידיים או מסוכנים יותר לפי אופי העמית המשקיע בקופה. אפשר לנייד את הקופה בקלות יחסית והיא גם מפיקה עבור הלקוחות הטבות מס וזיכוי מס שונים. למדו עוד על כך בפורטל הביטוחים הגדול בישראל וקבלו הצעות מחברות המנהלות קופות גמל, קרנות השתלמות וקרנות פנסיה שונות באתר!

מאמרים נוספים

שאלות ותשובות:

איך בוחרים בית השקעות לניהול קופת גמל?

עושים השוואה על ידי מנוע חיפוש והשוואה בין ההצעות השונות דרך פורטל הביטוחים הגדול בישראל. כל חברה מציעה מגוון מסלולי השקעה וחיסון השקעה. רוצים לבחור את המסלול הטוב ביותר עבורכם? למדו דרך הפורטל על האפשרויות הרבות ובחרו את האפשרות הטובה מכולן!

מה ההבדל בין קרן פנסיה לבין קופת גמל להשקעה?

קרן פנסיה היא מכשיר חובה שכל אזרח צריך להפקיד אליו כסף כל חודש ואילו קופת גמל אינה כזאת אך שתיהן מאפשרות לכל שכיר או עצמאי לחסוך כסף לגיל פרישה. קופת פנסיה ניתנת למשיכה בגיל פרישה ואם פודים את הכסף קודם לכן זה אמנם אפשרי אך רק בתשלום של 35% מס! קופת גמל אינה נוקטת בקנס יציאה ולכן היא קופה גמישה יותר.

מה ההבדל בין קרן השתלמות לקופת גמל להשקעה?

קרן השתלמות גם היא מכשיר חיסכון והשקעה אך לטווח בינוני בו הכסף נסגר למשך 6 שנים. התנאים בכל חברה שונים עבור קרנות השתלמות או קופות גמל ואפשר למשוך את הכסף מקרן השתלמות גם אחרי 3 שנים בלבד אם מטרת המשיכה היא להשתלמות וללימודים. למדו עוד על הנושא בפורטל הביטוחים הגדול בישראל!
דילוג לתוכן