פורטל הביטוחים הגדול בישראל
• כל מה שצריך לדעת על ביטוח •
ביטוח חיים הכי זול

מי מאיתנו לא נתקל פה ושם בתקלה או בצורך שמצריכים מענה מיידי, ועל פניו נראו לנו ברי תיקון או הפעלה עצמיים, ללא צורך באיש מקצוע. במקרה הכי גרוע מחפשים איך לעשות זה באינטרנט, בטח יש שם מדריך מצולם.

אז יש מקרים בהם חיפוש ברשת מניב פתרונות מעולים ובטוחים. למשל, כשמחפשים מתכון למנה מסוימת, רעיונות למתנה ואפילו איך להכין אותה לבד, רעיונות לביצוע של שיפוצים בבית, לימוד נגינה על כלי כלשהו וכדומה. אבל יש מקרים, כמו למשל כשבוחרים “ביטוח חיים הכי זול” מהאינטרנט (מונח שהרבה אנשים מחפשים), חיפוש שאינו יכול להציע אופציות טובות לאדם שאינו סוכן ביטוח, מהסיבה שהאינטרנט פשוט לא יודע להתאים ביטוח למבוטח, וביטוח חיים הכי זול היא פשוט לא סיבה מספיק טובה כדי לבחור בביטוח ספציפי.

אדם שבוחר בפוליסה רק בגלל שהיא מוגדרת בתור ביטוח חיים הכי זול עלול למצוא את עצמו גם משלם יותר מדי, גם חתום על פוליסה לא טובה, וגם בסופו של דבר, להיחשב כנטול ביטוח בריאות כי ברגע האמת, חברת הביטוח לא תממש את הביטוח ומוטביו לא ייהנו מהכסף.

אז אין ספק שחשוב למצוא ביטוח חיים הכי זול, אבל זו לא יכולה להיות הסיבה היחידה לבחור בביטוח מסוים. מעבר לסוגיית ביטוח חיים הכי זול יש עוד דברים שחשוב לבחון בפוליסה, ואת זה צריך להשאיר לסוכן ביטוח מיומן.

אז אילו עוד דברים חוץ מאשר ביטוח חיים הכי זול אנו מחפשים ברשת, מבלי להבין שמוטב לא לעשות אותם לבד, אלא רק בלווית איש מקצוע?

הפעלה ראשונה של מכשיר חשמלי למרות שהיבואן מבקש נוכחות של טכנאי

מי מאיתנו לא רכש או מכשיר חשמלי שהוא חיכה לו כבר בכיליון עיניים, וכעת הוא משתוקק כבר להפעיל אותו למרות שכתוב במפורש שצריך לחכות לטכנאי מוסמך כדי לעשות זאת?

ובכן, אפשר להבין למה חלקנו כבר משוטטים באינטרנט כדי להבין איך להפעיל את המכשיר, כי זה כל כך פשוט ולמי יש סבלנות לחכות לטכנאי. לא?

אז זהו, שאם משהו יקרה למכשיר, אתם פשוט לא תוכלו להפעיל את האחריות, ותצטרכו לשלם את התיקון מכיסכם. בנוסף, לא בהכרח שהאינפורמציה באינטרנט היא מדויקת או מספיק עדכנית, ואתם עלולים לפגום במכשיר החדש שלכם.

שאלון קצר לבדיקת זכאות להזולה בביטוח החיים שלך
בדקו כמה כסף תוכלו לחסוך בחודש בעליות ביטוח החיים שלכם
18-28
29-44
45-69
70+

חיפוש של ביטוח חיים הכי זול והצטרפות לביטוח בלי להבין מה הוא כולל

ציינו בהקדמה, שחיפוש של ביטוח חיים הכי זול חוטא למטרה שלכם. אין ספק, שביטוח חיים הוא ביטוח חשוב שמבטיח לכם שהילדים שלכם ואולי גם בן / בת זוגכם לא ייקלעו לצרה, אם משהו יקרה לכם. מהות הביטוח היא להעניק לכם שלווה, וגם לעזור למשפחה באופן ממשי במקרה של מוות פתאומי.

חיפוש של ביטוח חיים הכי זול לא יניב לכם את הביטוח הכי טוב, אלא פשוט תוצאות של פרסום ממומן, שנשען על מילות המפתח ביטוח חיים הכי זול.

מה כן אתם צריכים לחפש, אם אתם רוצים ביטוח חיים, ועדיף כמובן ביטוח הכי זול? למעשה מה שאתם צריכים לחפש זה סוכן ביטוח מיומן בביטוחי חיים. הסוכן יבנה לכם את הפוליסה, יביא לכם הצעות מחיר שונות ויסביר לכם מה כוללת כל הצעה. ההסברים וההתאמה, כמו גם העובדה שאם המוטבים שלכם יצטרכו לממש את הביטוח יהיה לצידם סוכן מקצועי שיעזור להם בכך – כל אלה מהווים את ההבדל שבין חיפוש אינטרנטי עיוור ולא אמין של ביטוח, ובין עבודה עם סוכן מקצועי.

התקנה של שקע או מוצר חשמלי בלי לחכות לחשמלאי

אם יש משהו שאתם בטח יודעים שאסור לכם להתעסק איתו, זה חשמל. מילדות מכניסים לנו לראש שחשמל זה מסוכן, ורק חשמלאי מקצועי יכול וצריך לעשות לנו תיקוני חשמל. אבל בפועל, ככל שהאינטרנט מספק לנו יותר ויותר מדריכים והסברים לגבי כל דבר בעולם, יש גם אנשים שהחליטו לחסוך את העבודה של החשמלאי, ועושים בעצמם תיקוני חשמל. זה חוסר אחריות מוחלט, מאחר ואותם אנשים לא רק מסכנים את עצמם, אלא גם מייצרים מצב מסכן חיים שיכול להתפרץ בהמשך.

הפעלה של ביטוח חיים קבוצתי בלי לקבל הצעה לביטוח חיים

כל נושא הביטוחים תופס פה מקום מכובד, מאחר והרבה אנשים חושבים שביטוח זה משהו קליל, שאפשר לעשות אונליין ולגמור איתו בכמה דקות. אנשים מחפשים מונחים כמו ביטוח חיים הכי זול, ביטוח חיים השוואה ועוד. מה שהם לא קולטים, שהעובדה שהם עושים פעולות כמו ביטוח חיים השוואה בין פוליסות היא לא מספיק טובה, במיוחד בתחום כמו ביטוח חיים קבוצתי, שמייצר הרבה מצבים של כפל ביטוחי.

אבחנה רפואית על סמך מידע מהאינטרנט

כמות ההיפוכונדרים הוכפלה ואף יותר, מאז שהאינטרנט פרץ לחיינו. זה ברור – כל אדם עם תסמינים מיד בודק את עצמו לפי חיפוש קל וזמין בגוגל, ומיד יודע לאבחן את עצמו.

האבחנה היא אגב כמעט תמיד מוות בייסורים. תעשו גוגל על שיעול ומיד תגיעו לפורומים של סרטן ריאות, תקליקו כאבי גב ותגיעו למאמרים על נכות ומוות. אל תאבחנו את עצמכם על סמך המידע ברשת. אם כואב לכם, לכו לרופא. אם אתם חולים, לכו לבית מרקחת ואל תכינו לעצמכם תרופות לבד.

הכנה של ניסוי מדעי על סמך סרטון ברשת

לא רק לצורך שיעורי מדע בבית הספר, אלא סתם בשביל השעשוע או כדי לצלם את זה ולצבור לייקים: יותר ויותר כוכבי רשת מעלים בשביל הכיף סרטונים של כל מיני ניסויים מדעים, בהם רואים דברים מתפוצצים או עפים באוויר. מיותר לציין שזה מאוד מסוכן, נכון? במיוחד שעושים את זה על סמך הסבר או הדרכה מיוטיוב.

בנייה של מבנה על סמך הוראות מהרשת

הגנה משפטית על סמך עצות מהאינטרנט

דיברנו על החשיבות של ליווי סוכן ביטוח כשרוצים לעשות ביטוח, ואפילו כשמחפשים ביטוח חיים הכי זול. דיברנו שחשוב לראות רופא ולא לעשות אבחונים רפואיים בעצמנו על סמך מידע מהרשת, וכעת הגענו לשלב הבא בטבעיות: הגנה משפטית על סמך מידע מהרשת. האם אתם מוכנים לסכן את החיים שלכם, החופש שלכם או הכסף שלכם, רק בגלל שאתם מנסים לחסוך כסף על עורך דין או על ליווי משפטי?

זה בערך כמו להיכנס לחדר ניתוח, ולהגיד למנתח שיזוז, ויתן למזכירה הרפואית לעשות את הניתוח במקומו.

שאלון קצר לבדיקת זכאות להזולה בביטוח החיים שלך
בדקו כמה כסף תוכלו לחסוך בחודש בעליות ביטוח החיים שלכם
אני גבר
אני אישה
דילוג לתוכן