פורטל הביטוחים הגדול בישראל
• כל מה שצריך לדעת על ביטוח •
ביטוח חיים לאברכים

ביטוח חיים לאברכים הוא ביטוח מיוחד שחברות הביטוח מציעות. על פי תכנית הפוליסה בביטוח לאברכים אשר ממומנת ברובה מהקצבה החודשית שניתנה לאברכים ממשרד החינוך (קצבה המועברת לישיבות) האברכים לא משלמים בעצמם דמי ביטוח אלא מקבלים קצבה חודשית פחות כמה עשרות שקלים בלבד. ביטוח חיים לאברכים הוא ביטוח הגובה פרמיית ביטוח חיים לא גבוהה ומאפשר לאברכים להמשיך ללמוד תורה אך ליהנות ממגוון תעריפי ביטוח חיים ברי השגה. ביטוח חיים לאזרחים מכל סוג לרבות ביטוח חיים לאברכים הוא ביטוח חשוב שכל אחד צריך שיהיה לו. ביטוח חיים לאברכים ניתן לעשות אצל חברות ביטוח המתמחות בכך. פורטל הביטוחים הגדול בישראל מספק לכם מידע לגביי ביטוח חיים לאברכים ותוכניות ביטוח מסובדסות אחרות.

כל מה שצריך לדעת על ביטוח חיים לאברכים

ביטוח חיים לאברכים כולל סבסוד עבור אברכים שלומדים במוסדות תורניים. ביטוח חיים לאברכים מסובסד על ידי משרד החינוך. הכספים מועברים ממשרד האוצר ועל מנת ליהנות מהם יש לעמוד בקריטריונים ברורים. פורטל הביטוחים הגדול בישראל מביא לכם הצעות עבור ביטוח חיים לאברכים וכל ביטוח אחר. מצאו את ההצעות המשתלמות ביותר. השאירו פרטים וקבלו הצעות עבור ביטוח חיים לאברכים וכל ביטוח אחר של החברות הטובות ביותר. ביטוח חיים לאברכים כמו כל ביטוח חיים אחר יכול להיות ביטוח ריסק או חיסכון. ביטוח הכולל חיסכון עולה יותר אך מאפשר למי שמעוניין לראות את הכסף שלו צומח עם השנים, לעשות זאת בעזרת ביטוח חיסכון נלווה. דרכים נוספות להגדיל את ההון העצמי שלכם היא על ידי פתיחת קופת גמל או קרן השתלמות וביטוח מנהלים. למדו עוד על כך בפורטל.

שאלון קצר לבדיקת זכאות להזולה בביטוח החיים שלך
בדקו כמה כסף תוכלו לחסוך בחודש בעליות ביטוח החיים שלכם
18-28
29-44
45-69
70+

ביטוח חיים לכל החיים – פורטל הביטוחים

ביטוח חיים לאברכים או כל ביטוח חיים אחר הוא כלי מצוין עבור מי שיש לו בני משפחה להם הוא דואג. ביטוח חיים משולם לשארים ולמי שהמבוטח החליט שיעברו במקרה של מוות בטרם עת, אובדן כושר עבודה ועוד. ביטוח זה עולה כמה עשרות שקלים בחודש בלבד אך הסכום עבור מוות בטרם עת הוא רב ושווה את העלויות האלה ללא ספק. יש לכם משפחה? כדאי שתעשו ביטוח חיים. במיוחד במשפחות מרובות ילדים כמו במגזר החרדי. לכן ביטוח חיים לאברכים הוא מוצר מבוקש במגזר הדתי חרדי וחברות הביטוח מודעות לכך ומייצרות פוליסות בהתאם. רוצים למצוא את פוליסות הביטוח הטובות ביותר עבור אברכים? השאירו פרטים בפורטל הביטוחים הגדול בישראל

פורטל הביטוחים הגדול בישראל – כל מה חשוב לדעת בעולם הביטוח, הפנסיה והחיסכון

פרמיה ביטוח חיים היא התשלום שאנחנו משלמים לחברת הביטוח על הפוליסה. תעריפי ביטוח חיים נקבעים לפי פרמטרים אישיים כמו גיל, מין, מצב בריאותי ועוד. ניתן למצוא מגוון הצעות עבור ביטוח חיים בעזרת פורטל הביטוחים. בין אם ביטוח ריסק או ביטוח חיסכון, השוו מחירים ומצאו את הביטוח המתאים ביותר לכם ולהרכב המשפחתי שלכם. קל היום יותר מתמיד לעבור בין החברות ולכן כדאי לשבת כמה דקות, להשקיע ולמצוא את ההצעות הטובות ביותר. לאחר מכן המעבר יכול להיות מבוצע בקלות שלא כמו בעבר. הדבר תקף גם לכל שאר הביטוחים כמו ביטוח הבריאות, ביטוח הדירה ועוד. למדו עוד הנושאים הללו ומצוא את הביטוחים המשתלמים ביותר בלקות ובכמה קליקים בעזרת פורטל הביטוחים הגדול בישראל, סימולטורים ומחשבוני מידע והשוואת מחירים.

מי צריך לעשות ביטוח חיים

ביטוח חיים הוא מוצר מעולה שכל אחד ואחת צריכים לעשות במידה ויש לכם משפחה. ביטוח חיים מאפשר לכם לדאוג למשפחה שלכם במקרה של תאונה ומוות מוקדם מהצפוי. ביטוח חיים הוא ביטוח חובה במקרה של לקיחת משכנתא ולא רבים מודעים לכך. הסיבה לכך היא שבמקרה שמשלם המשכנתא נפטר, הביטוח יכול להשלים את התשלומים שלו עבור המשכנתא שלקח על הדירה שרכש.

איך להשיג הנחה על ביטוח חיים – פורטל הביטוחים הגדול בישראל

אחרי שהשתכנעתם ובצדק שכדאי לכם לעשות ביטוח חיים, הנה כמה דרכים להשיג אותו בזול.

מיקוח על המחיר – אל תחשבו שמכיוון שמדובר בשירות ארוך טווח ולא מוצר פיזי, אי אפשר להתמקח על המחיר שלו. חברות הביטוח אמנם מציגות עצמן בתדמית של בנק או חברת השקעות אך כמו בכל תחום הן מוכרות מוצר שהוא שירות אם תרצו, בסופו של דבר. גם אם סוכן הביטוח או האתר מדווחים על מחיר קבוע, תמיד ניתן להוזיל את המחיר. הישראלים ידועים ביכולת המיקוח שלהם ולכן אין סיבה לוותר על זה כשזה מגיע לביטוח.

השוואת מחירים – צרכן חכם הוא מי שמשווה מחירים ומקבל כמה הצעות מכמה מקורות לפני שהוא בוחר אחת מהן. במיוחד בתחום הביטוח ניתן היום לקבל במרוכז כמה הצעות של חברות שונות. כלקוחות פוטנציאליים, הכוח בידיים שלכם. נצלו את נפלאות האינטרנט ואת קלות השגת המידע כדי למצוא את המציאות גם בתחום הביטוח.

מצאו בעזרת פורטל הביטוחים הגדול בישראל את ההצעות האטרקטיביות ביותר בכל תחומי הביטוח: ביטוח דירה ומשכנתא, ביטוח חיים ובריאות, ביטוח רכב ועוד. קראו עשרות מאמרים על ניהול פיננסי נכון, תוכניות חיסכון ואפיקי השקעה. חסכו אלפי שקלים במצטבר בעזרת מידע זה. השאירו פרטים וקבלו הצעות לביטוחים זולים וטובים יותר ממה שיש לכם עוד היום. מוזמנים לחייג או ליצור קשר במייל עם כל שאלה נוספת. להתראות ובהצלחה.

שאלון קצר לבדיקת זכאות להזולה בביטוח החיים שלך
בדקו כמה כסף תוכלו לחסוך בחודש בעליות ביטוח החיים שלכם
אני גבר
אני אישה
דילוג לתוכן