פורטל הביטוחים הגדול בישראל
• כל מה שצריך לדעת על ביטוח •
ביטוח חיים פנסיה

ביטוח חיים פנסיה הוא למעשה הביטוח המרכזי שיש לכולנו. ביטוח חיים פנסיה הוא הביטוח הפנסיוני שהוא ביטוח חובה עבור כל אזרח בישראל בין אם שכיר או עצמאי. הכיסוי הפנסיוני מתקיים במסגרת קרנות הפנסיה וביטוחי המנהלים. ביטוח חיים פנסיה משולם עבור שכירים בחלקו על ידי המעסיק ובחלקו על ידי הועבד עצמו. עובדים עצמאיים, עוסקים פטורים ומורשים מחויבים גם הם בפנסיה ומשלמים את כולה בעצמם. ביטוח פנסיוני מופרש עד לגיל הפרישה, כיום גיל 67 אצל גברים ו-62 אצל נשים. בפורטל הביטוחים הגדול בישראל תמצאו הצעות ביטוח חיים פנסיה משתלמות בקליק ומידע נוסף על ביטוח חיים לאברכים, ביטוח חיים ואובדן כושר עבודה, פרמיה ביטוח חיים ועוד.

מרכזים עבורכם את מה שחשוב באמת בתחום הביטוח – פורטל הביטוחים הגדול בישראל

ביטוח חיים פנסיה משולם לביטוח לאומי והוא מבטיח בכך תשלום קצבה חודשית או תשלום חד פעמי במקרים אלו:

אובדן כושר עבודה ונכות – במצב ביש זה בו המבוטח נקלע בעקבות תאונה, פציעה או מחלה למצב של אובדן כושר עבודה ונכות, במידה והיה מבוטח, יקבל מהביטוח קצבה חודשית.

ביטוח שארים – ביטוח זה הוא ביטוח אשר מופעל במקרה והמבוטח נפטר לפני גיל הפרישה ובמידה והוא מבוטח ילדיו יקבלו קצבה חודשית או תשלום חד פעמי בביטוח המנהלים.

שאלון קצר לבדיקת זכאות להזולה בביטוח החיים שלך
בדקו כמה כסף תוכלו לחסוך בחודש בעליות ביטוח החיים שלכם
18-28
29-44
45-69
70+

איך להשיג ביטוח חיים פנסיה זול ואיכותי לכל החיים – פורטל הביטוחים

חשוב לדעת: למרות שכל אחד חייב שיהיה לו ביטוח חיים פנסיה, ניתן כיום לעבור בין חברות הביטוחים והמסלולים בקלות ולחסוך כסף רב. בפורטל הביטוחים תמצאו הצעות לביטוחים אלו שיעזרו לכם להבין מי מציעה פוליסה טובה יותר עבורכם. עוד חשוב לדעת: הציעו לכם קרן פנסיה במקום העבודה? אתם לא חייבים לקבל דווקא אותה. כמובן שאתם חייבים להיות מבוטחים אבל ייתכן מאוד שתמצאו קרן פנסיה משתלמת יותר ותוכלו לדרוש שהתשלומים יועברו אליה.

ביטוח חיים פנסיה – כיסוי ביטוחי עד גיל פרישה

קראו עוד מאמרים וקבלו מידע על ידי גלישה באתר פורטל הביטוחים הגדול בישראל. אנו מציעים לכל מי שצריך לעשות ביטוח חיים פנסיה במקום העבודה או כעצמאי, לקרוא עוד מאמרים המסבירים מה ההבדלים בין הביטוחים השונים. ידעתם למשל שאינכם חייבים לעשות ביטוח נכות ושארים? פנסיית ברירת המחדל של עצמאים אמנם כוללת זאת אך אתם יכולים לעבור למסלול הבסיסי בלבד ולא המקיף ולשלם פחות. אמנם כיסוי ביטוחי עבור מצב של נכות ועבור ילדיכם הוא רעיון מצוין אך לא כולם מעוניינים בכך. מדוע? יש מי שמעדיף שיהיה לו כמה שיותר כסף נזיל בצד ולא חושב שהביטוח הפנסיוני הוא האפיק המשתלם ביותר לחיסכון. עבור מי שחושב כך יש מסלולים אחרים לחיסכון והשקעה. מדובר במסלולים דומים אך עם תשואות שיכולות להיות גבוהות יותר: קרן השתלמות, קופות גמל, השקעה בקרנות גידור, תיק מניות ועוד.

חוסכים כסף לחיים בגיל השלישי – ביטוח חיים פנסיה

כיום אנו חיים יותר שנים מאי פעם בממוצע. גיל החיים התארך ובני הגיל השלישי מבינים שעליהם לדאוג לעצמכם ולמשפחתכם ליום לאחר הפרישה. לאחר שתפסיקו לעבוד אתם רוצים ליהנות מכספי הפרישה, לטייל בעולם וליהנות מהחיים וזה עולה כסף כמובן. חיסכון פנסיוני והשקעה במסלולים האחרים הוא דבר חשוב ביותר שכל אחד צריך להתמצא בו. ביטוח חיים פנסיה הוא רק מכשיר פיננסי אחד אך הוא מכשיר חשוב. הבינו הייטב היכן הפנסיה שלכם נמצאת, אחדו בין הביטוחים השונים, השוו מחירים ודעו בדיוק כמה דמי ניהול לוקחים מכם הן על ההפרשות החודשיות והן על הצבירה. אחוזים אלה אולי נראים לא משמעותיים אך בטווח הארוך הם מצטברים לעשרות אלפי שקלים. חברות הביטוח ינסו להצניע את המידע לגביי העמלות ודמי הניהול שהן גובות על הצבירה ועל ההפרשה החודשית. תפקידכם לדעת בידוק כמה אתם משלמים באחוזים ובכסף הוני מצטבר.

2 טיפים לבחירת ביטוח חיים פנסיה משתלם

פורטל הביטוחים הגדול בישראל מביא לכם את כל המידע על כל תחומי הביטוח הקיימים כולל ביטוח חיים לאברכים, ביטוח חיים ואובדן כושר עבודה, כמה עולה לנו להפריש כל חודש פרמיה ביטוח חיים ועוד. הנה שני טיפים לבחירת ביטוח פנסיה משתלם המתאים לכם.

מה המצב המשפחתי שלכם – בהתאם לכך תוכלו לדעת מה הביטוח הפנסיוני המתאים לכם. כפי שציינו קודם: לא חובה שיהיה לכם ביטוח שארים עבור ילדיכם. יש כיום מבוגרים הבוחרים לא להביא ילדים לעולם ולכן הם יכולים לחסוך את מרכיב זה בפנסיה שלהם! בקשו לעבור למסלול הכללי בלבד ולצאת מהמסלול המקיף. בדרך כלל זה יחסוך לכם אחוזים בדמי הניהול ולאחר שנים של תשלומים אלו תגלו שחסכתם בעקבות כך כסף רב בפרישה. היעזרו במחשבוני מידע לדעת כמה בדיוק חסכתם!

שכירים או עצמאים – כיום גם עצמאים מחויבים בהצטרפות לקרן פנסיה ולבצע הפרשה חודשית קבועה לפי גובה ההכנסות. גם שכירים כיום כבר לא יושבים בבית ומחכים לתלוש השכר אלא מעורבים יותר בבחירת קרן הפנסיה אליה יעביר המעסיק את הכסף. בנוסף יש אפשרות להפריש  לפנסיה מעבר למינימום הנדרש על פי החוק וליהנות מהטבות מס על הפקדות והפרשות השוות כסף רב.

רוצים לדעת עוד על תחום הביטוח? מצאו עשרות מאמרים נוספים עם טיפים ומידע רב בפורטל הביטוחים הגדול בישראל. להתראות ובהצלחה.

שאלון קצר לבדיקת זכאות להזולה בביטוח החיים שלך
בדקו כמה כסף תוכלו לחסוך בחודש בעליות ביטוח החיים שלכם
אני גבר
אני אישה
דילוג לתוכן