פורטל הביטוחים הגדול בישראל
• כל מה שצריך לדעת על ביטוח •

ביטוח משכנתא

ביטוח משכנתא הוא ביטוח חשוב מאוד שהבנקים למשכנתאות דורשים שיבוצע על ידי מקבלי המשכנתא. ביטוח משכנתא נוצר עבור מקרים בהן מבוטח לקח משכנתא, כלומר הלוואה לרכישת דירה או בית, אך במהלך התקופה בה הוא מחזיר את ההלוואה, משהו קרה לו, תאונה, פציעה וכדומה שגרמה לכושר ההשתכרות שלו להיפגע. במצב כזה יהיה קשה ללוקח המשכנתא להמשיך להחזיר את התשלומים החודשיים עבור המשכנתא מכיוון שלא יהיה לו מקור פרנסה יציב שיעזור לו להשיג את הכספים הדרושים להמשך החזר הלוואת המשכנתא. בדיוק לשם כך נוצר ביטוח המשכנתא, הכולל בדרך כלל מרכיב של ביטוח חיים ומרכיב של ביטוח מבנה, למקרה בו נגרם נזק למבנה עליו משולמת המשכנתא, שריפה, הצפה וכדומה ואז ביטוח המשכנתא נכנס לפעולה ומסייע הן למחזיר המשכנתא והן לנותן המשכנתא, לקבל את הכסף עבור הנזקים הללו ועבור תשלומי המשכנתא החודשיים.

איפה הכי כדאי לעשות ביטוח משכנתא?

בפורטל הביטוחים הגדול בישראל תמצאו הצעות ביטוח משכנתא של מיטב החברות במשק, טיפים ומידע לבחירת ביטוח חיים למשכנתא, ביטוח מבנה למשכנתא, ביטוח דירה למשכנתא וכל מה שצריך לדעת על ביטוח משכנתא, ביטוח משכנתא מומלץ ללוקחי משכנתאות ועוד! בנוסף תמצאו בפורטל מידע מקיף על כל ביטוחי החיים האחרים, ביטוח רכב, ביטוח פנסיה, ביטוחי בריאות ועוד. כמו כן תמצאו בפורטל מידע על קרנות השתלמות, קרן פנסיה, קופת גמל ותוכניות חיסכון והשקעה נוספות – רק בפורטל הביטוחים הגדול של ישראל, מנועי השוואת מחירים מחשבוני ריביות ועוד!

מזה צ’ק אפ פיננסי?

למה לא שמענו על זה לפני ?
מתי ולמה כולם צריכים לעשות את זה ?
צ’ק אפ פיננסי זה יחסית מונח חדש שככל הניראה עוד לא שמעתם עליו
אז בואו נעשה רגע סדר,...

מאמרים נוספים

האם זה הזמן לקחת משכנתא – ואם כן, איך לעשות זאת חכם?
 

המצב המדיני בישראל בוער – הממשלה הטרייה החלה לחוקק שינויים וחוקים שישפיעו על כל אחד...

ביטוח משכנתא לחולי סרטן

ביטוח משכנתא לחולי סרטן הוא נושא כואב וכואב. מצד אחד, אנשים שלקו במחלה קשה ורק רוצים להתקדם לשלב הבא שימלא אותם אופטימיות לעתיד - רכישה של בית משלהם....

לפעמים להיות ממוצע זה לא עלבון, אלא שאיפה לגיטימית. בכל מה שקשור למחירים, אף אחד לא רוצה להימצא בטופ העליון, אלא דווקא באמצע ואם אפשר למטה אז הכי...

שאלון קצר לבדיקת זכאות להזולה בביטוח המשכנתא שלך
בדקו כמה כסף תוכלו לחסוך בחודש בעליות ביטוח המשכנתא שלכם
אני גבר
אני אישה

מידע נוסף

כל מה שצריך לדעת על ביטוח חיים למשכנתא

ביטוח משכנתא כולל בתוכו מרכיב של ביטוח חיים, כלומר ביטוח חיים למשכנתא ולכן הוא נקבע לפי הסטטוס של המבוטח, גילו, מצבו הבריאותי, האם הוא מעשן וכדומה. מושג חשוב נוסף שצריך להכיר הוא: " מוטב בלתי חוזר" מונח מזה מתייחס לבנק או לגוף הפיננסי האחר שהלווה למבוטח את המשכנתא והוא קובע שהכסף אשר לא שולם, יחזור ראשית כל אל הבנק או אל הגוף המלווה. בצורה זו מבטח הבנק או הגוף המלווה האחר את עצמו מפני אי תשלום המשכנתא במקרה של פגיעה במבוטח.

ביטוח מבנה למשכנתא – פורטל הביטוחים

ביטוח משכנתא מכיל גם ביטוח מבנה למשכנתא, ביטוח אשר נועד לכסות את המבוטח ואת הבנק או הגוף האחר המלווה במקרה של נזק לבניין או לדירה, במקרים כמו שריפה, הצפה, רעידת אדמה, קצר, נזילה וכדומה. מונח שצריך להכיר בהקשר הזה הוא : " ביטוח חסר", מונח המתייחס אל ביטוח המבנה המוגבל עד לגובה המשכנתא: למשל לקחתם משכנתא בסך מיליון שקל עבור דירה שעולה מיליון וחצי, במקרה כזה ביטוח המשכנתא יכסה את המבנה רק עד גובה סכום הביטוח עבורו שילמתם. אפשר כמובן להגדיל את טווח הכיסוי ולהוסיף אליו כיסויים נוספים כמו כיסוי על נזק הנגרם לדודי השמש או כל פריט אחר הנלווה למבנה הדירה.

ביטוח דירה למשכנתא

ביטוח משכנתא יכול להגיע למאה שקלים בחודש בסך הכל במקרה הגבוה ביותר, אך ביטוח דירה למשכנתא נותן לכם שקט לכל מקרה בו לא תוכלו לשלם את המשכנתא ומונע מכם להיכנס לחובות אדירים במקרה כזה. עוד מידע על ביטוח משכנתא אפשר למצוא בפורטל הביטוחים הגדול בישראל הנותן לכם מידע עדכני לגביי כל השינויים בעולם הביטוחים, קופות הגמל והמשכנתאות ומאפשר לכם למצוא בקלות את ההצעות המשתלמות ביותר עבור מגוון רחב של פוליסות ביטוח לשכירים ולעצמאים!

ביטוח משכנתא מומלץ – השוו בפורטל הביטוחים הגדול בישראל

מה הוא ביטוח משכנתא מומלץ? ביטוח משכנתא מומלץ הוא ביטוח שמכסה אתכם בצורה מקסימלית במקרה של אובדן כושר עבודה או כל סיבה אחרת הגורמת לכם לפגר בתשלומי המשכנתא החודשיים או הפסקת יכולת לשלם אותם לגמרי. ביטוח משכנתא יכול להינתן על ידי גופים כמו בנקים, חברות ביטוח, בנקי משכנתאות ועוד. מומלץ לבדוק תמיד בגוף אחר מזה שהלווה לכם את המשכנתא על מנת להשיג את הכיסוי הביטוחי הטוב ביותר עבור הלוואת המשכנתא שלקחתם (בנק לא יכול למכור משכנתא הוא רק יכול להפנות את הלקוח לחברת ביטוח, ביטוח משכנתא לא משלם כסף לאדם במקרה של אובדן כושר עבודה אלה רק במקרה של מוות).
לסיכום, ביטוח משכנתא לדירה הוא ביטוח חשוב שיכול לחלץ אתכם ממצבים לא נעימים בהם נקלעתם לפיגור בתשלום המשכנתא או אפילו הפסקתם לשלם את התשלומים החודשיים עבור המשכנתא מכל סיבה שהיא. תשלום המשכנתא מהווה בדרך כלל את התשלום הגדול ביותר עבור כל משפחה, אלפי שקלים בחודש ומיליוני שקלים במצטבר ולכן כדאי מאוד לכל מי שלוקח משכנתא, לעשות גם ביטוח משכנתא בעלות של עוד כמה עשרות שקלים, ביטוח משתלם לטווח הארוך שיבטיח לכם את תשלום המשכנתא כך שלא תסתבכו בחובות מול הבנק ולא תגיעו למצבים קיצוניים יותר של תביעות או חלילה פינוי מהדירה עליה שילמתם את המשכנתא.

מאמרים נוספים

שאלות ותשובות:

למה חשוב לעשות ביטוח משכנתא?

ביטוח משכנתא הוא אחד הביטוחים החשובים ביותר מכיוון שתשלום המשכנתא החודשי הוא התשלום הגדול ביותר שאתם מבצעים כל חודש. ביטוח משכנתא בעלות של כמה עשרות שקלים בחודש יבטח אתכם במקרה של הפסקת יכולת התשלום!

מה כולל ביטוח משכנתא?

ביטוח המשכנתא כולל שני מרכיבים עיקריים: ביטוח חיים וביטוח מבנה. ביטוח החיים מתייחס למבוטח משלם המשכנתא עבור מקרים בהם אותו מבוטח נפגע וכושר השתכרותו נפגע גם כן או חלילה הוא מת כתוצאה מתאונה או ממחלה. במקרה כזה ביטוח המשכנתא יכסה עבור בני משפחתו את תשלומי המשכנתא הנותרים! ביטוח המבנה הוא רכיב ביטוח המתייחס לנזקים שעלולים להיגרם לדירה או לבית עבורם משולמת המשכנתא כמו פריצה, שריפה, הצפה וכדומה.

מתי כדאי לעשות מחזור משכנתא?

מחזור משכנתא הוא כלי פיננסי המאפשר לכם לעמוד בתשלומי המשכנתא בצורה נוחה יותר. כאשר הריבית במשק יורדת למשל, אתם יכולים לפרוע את המשכנתא שלקחת בריבית הגבוהה יותר באמצעות משכנתא חדשה עם הריבית הנמוכה ולשלם פחות כל חודש עבור תשלומי המשכנתא הנותרים. במקרה אחר, בו קיבלתם סכום כסף גדול למשל, אתם יכולים לפדות חלק מהסכום הכללי לתשלום ולהמשיך לשלם את המשכנתא על פני פחות חודשים מאלו שנקבעו לכם במשכנתא המקורית.

מדוע כדאי לקחת משכנתא על בית?

משכנתא היא הלוואה לכל דבר וברוב המקרים אין לרוכשי דירה את כל ההון הדרוש לקניית הדירה. לקיחת משכנתא מאפשר למשפחה לרכוש בית בבעלותם ולשלם עליו חלק על ידי הון עצמי וחלק בעזרת משכנתא אותה יחזירו בתשלומים חודשיים על פני כמה שנים. לאחר סיום תשלום המשכנתא הנכס יישאר בבעלותכם והמשכנתא תיגמר ואז גם ירד מכם התשלום וגם יישאר בידכם הנכס! רוצים לדעת היכן הכי כדאי לעשות ביטוח משכנתא? גלשו בפורטל הביטוחים הגדול בישראל, השוו מחירים ומצאו את ההצעות המשתלמות ביותר לביטוח המשכנתא, ביטוח הדירה, ביטוח חיים, ביטוח חיים, ביטוח פנסיה ועוד שורה ארוכה של ביטוחים בכל התחומים, כולל ביטוח רכב ועוד!
דילוג לתוכן