פורטל הביטוחים הגדול בישראל
• כל מה שצריך לדעת על ביטוח •
סימולטור ביטוח חיים

סימולטור ביטוח חיים מאפשר לכם להזין פרטים ולקבל את הצעות הביטוח המתאימות לכם. סימולטור ביטוח חיים הוא כלי פשוט שחברות הביטוח ואתרים רלוונטיים מציעים ללקוחות פוטנציאליים על מנת לתת להם סדר גודל של עלות הביטוח, דמי הניהול וכדומה. הגולש נכנס אל סימולטור ביטוח חיים באתר, בוחר את סוג הביטוח שהוא רוצה, מזין כמה פרטים רלוונטיים, עונה על כמה שאלות ויכול לקבל למייל הצעות קונקרטיות של חברות ביטוח חיים. למשל ביטוח חיים עם מרכיב חיסכון, מחיר ביטוח חיים ועוד. על ידי השוואת ביטוח חיים, ביטוח חיים ואובדן כושר עבודה או כל ביטוח אחר ניתן לחסוך אלפי שקלים!

מי צריך סימולטור ביטוח חיים

סימולטור ביטוח חיים מתאים הן לבודדים והן לבני זוג. חברות הביטוח ופורטל הביטוחים הגדול בישראל מציעות סימולטור ביטוח חיים ליחיד או לזוג. לאחר הבחירה מזינים את סכום ביטוח החיים המבוקש. למשל מיליון שקלים, יותר או פחות. בוחרים את המגדר של המבוטח העתידי, האם הוא גבר או אישה. בדרך כלל כל סימולטור ביטוח חיים דורש לדעת לאחר מכן האם המבוטח העתידי מעשן או לא. מדוע? מכיוון שעישון מקצר את החיים וחברות הביטוח מעדיפות לבטח אנשים שאינם מעשנים ובריאים יותר באופן כללי על מנת שיהיו מבוטחים כמה שיותר שנים.

שאלון קצר לבדיקת זכאות להזולה בביטוח החיים שלך
בדקו כמה כסף תוכלו לחסוך בחודש בעליות ביטוח החיים שלכם
18-28
29-44
45-69
70+

מזינים פרטים ומגלים כמה יעלה לכם ביטוח החיים

השלב הבא בכל סימולטור ביטוח חיים הוא להזין את שנת הלידה שלכם או תאריך מדויק. זאת על מנת להאריך את משך הפוליסה בהתאם לגיל החיים הממוצע. זהו. לאחר הזנת  פרטים אלה בכל סימולטור ביטוח חיים תוכלו להמשיך ולקבל קוד אימות בטלפון על מנת לוודא שזה אתם ואז תקבלו את ההצעות עבור ביטוח החיים, עלות וכדומה בהתאם לפרטים שהזנתם. פורטל הביטוחים הגדול בישראל מביא לכם את כל המידע על ביטוח החיים, מה הוא כולל, למי כדאי לעשות ביטוח חיים,  מה ההבדלים בין ביטוח עם מרכיב חיסכון לבין ביטוח חיים ללא מרכיב חיסכון, ביטוח חיים במשכנתא ועוד.

ביטוח חיים הוא כיפת הברזל למשפחה שלכם – סימולטור ביטוח חיים

ביטוח חיים הוא ביטוח שיעזור למשפחה שלכם במקרה ויקרה לכם משהו בטרם עת. בני המשפחה שיאלצו להתמודד עם מוות מוקדם של מפרנס עיקרי במשפחה צריכים את כל התמיכה שאפשר לקבל וכספי הביטוח יעזור להם ללא ספק לעמוד על הרגליים לאחר המקרה המצער, לפחות בפן הכלכלי. סימולטור ביטוח חיים מאפשר לכם לבחון סכומי ביטוח שונים עבורם אתם מוכנים לשלם ולהתאים לכם את הפוליסה הטובה ביותר בהתאם לנתונים האישיים שלכם. עוד בפורטל הביטוחים: מידע מקיף מעל ביטוח חיים עם מרכיב חיסכון, מחיר ביטוח חיים, ביטוח דירה, ביטוח בריאות ועוד. כמו כן היעזרו במנוע השוואת ביטוח חיים. קבלו מידע על ביטוח חיים ואובדן כושר עבודה, ביטוח בריאות לעובדים זרים ועוד.

הבית של עולם הביטוח בישראל – פורטל הביטוחים הגדול בישראל

רוצים לדעת מה זה ביטוח פנסיוני? לא סגורים על ההבדל בין ביטוח בריאות ממלכתי לביטוח בריאות פרטי? פורטל הביטוחים הגדול בישראל עונה לכם על כל השאלות הללו, עושה לכם סדר בדברים ומאפשר לכם לקבל את כל המידע והצעות מחיר של החברות המובילות במשק בתחום הביטוח, החיסכון וההשקעה. בעזרת המידע באתר תוכלו להבין מה זה קופת גמל, מה זה קרן השתלמות, מה זה ביטוח מנהלים ומה ההבדלים ביניהם. תוכלו לעבד את המידע ולהבין אם כדאי לכם לעשות ביטוח כזה או אחר והאם כדאי לכם להישאר מבוטחים בחברת הביטוח הנוכחית שלכם או לעבור לחברה אחרת המציעה לכם תנאים טובים יותר

לנצח בתחרות בשוק הביטוח המקומי – פורטל הביטוחים הגדול בישראל

שוק הביטוח המקומי והעולמי מגלגלים מיליארדים כל שנה. ביטוח הוא מוצר שמי שיש לו אותו משלם עליו במצטבר כסף רב כיוון שהוא מלווה אותנו שנים רבות עד גיל הפרישה. מין הראוי שאם החלטנו לעשות ביטוח, נבין בדיוק מה כולל הביטוח, כמה אנחנו משלמים והאם זו ההצעה הטובה ביותר שאפשר לקבל. הביטוח צריך להיות מקיף כמה שיותר ולכלול כיסויי ביטוחיים רפואיים מגוונים כמה שאפשר. יש חשיבות לרמת השירות של חברת הביטוח כיוון שכאשר יש צורך להפעיל את פוליסת הביטוח, אנחנו לא רוצים להיתקל בבירוקרטיה ועיכובים בזמן שעובר מרגע היווצרות הבעיה ועד תשלום הפיצוי הביטוחי עליה.

עושים סדר בביטוח – פורטל הביטוחים הגדול בישראל

רוצים לעשות סדר בביטוחים שלכם? לרבים יש כפל ביטוחים ותשלומי ביטוח שהם יכולים לחסוך. פורטל הביטוחים הגדול בישראל עוזר לכם להבין בתחום הביטוח ולבחור את הצעות הביטוח הטובות ביותר בכל תחום. גלשו עוד בפורטל ולמדו על תחום הביטוח, החיסכון וההשקעה בישראל. כך תוכלו לחסוך כסף רב במצטבר במשך שנים רבות! מוזמנים לקרוא עוד מאמרים כמו זה, להיעזר בסימולטור ולקבל הצעות משתלמות עבור ביטוח חיים, ביטוח בריאות, דירה, רכב ועוד. ביטוח חיים הוא ביטוח חשוב ביותר עבור כל מי שמשפחתו חשובה לו ודבר שכל מבוגר אחראי צריך לעשות במידה ויש לו משפחה שתלויה בו. השקיעו בבחירת ביטוח החיים הטוב ביוצר שתוכלו לקבל, חסכו כסף וגם תהנו מביטוח חיים איכותי ומשתלם. להתראות ובהצלחה.

שאלון קצר לבדיקת זכאות להזולה בביטוח החיים שלך
בדקו כמה כסף תוכלו לחסוך בחודש בעליות ביטוח החיים שלכם
אני גבר
אני אישה
דילוג לתוכן