פורטל הביטוחים הגדול בישראל
• כל מה שצריך לדעת על ביטוח •
ביטוח חיים לחול

התחלואה מהקורונה יורדת לאיטה, השמיים נפתחים בהדרגה, החנויות והמסעדות חוזרות לקבל אנשים ואנשים מתחילים שוב להתעניין בביטוח נסיעות לחו”ל. אין ספק שאם פעם היה ברור שלא טסים ללא ביטוח נסיעות טוב, הרי שכעת בתקופת הקורונה כשטיסות מתבטלות ואנשים מתבקשים לרדת מהמטוס שנייה לפני שהוא ממריא כי עלה להם החום פתאום – על אחת כמה וכמה שאסור לטוס ללא ביטוח מלא. אבל, וחייבים לשאול את השאלה הזו – האם לאור המצב, צריך להוסיף לביטוח הנסיעות גם סעיף של ביטוח חיים לחול? ואם כן, האם כדאי לעשות ביטוח חיים אונליין – כי זה מהיר יותר?

מה זה ביטוח חיים לחול?

ביטוח חיים לחול הוא ביטוח חיים סטנדרטי, שתקף גם בארץ וגם בחו”ל. ביטוח חיים מאפשר למבוטח לבחור סכום כסף, שהיורשים שלו יקבלו לאחר מותו. יש מספר סוגי ביטוחים המתמקדים בתחום ביטוח חיים, למשל ביטוח חיים עם חיסכון, שמאפשר לצד הירושה הממונית גם קצבה חודשית ליורשי המבוטח, ביטוח חיים שמשלב גם מרכיבים של ביטוח נכות וביטוח אובדן כושר עבודה – ועוד.

שאלון קצר לבדיקת זכאות להזולה בביטוח החיים שלך
בדקו כמה כסף תוכלו לחסוך בחודש בעליות ביטוח החיים שלכם
18-28
29-44
45-69
70+

מדוע יש לעשות ביטוח חיים לחול?

ביטוח חיים לחול או ליתר דיוק ביטוח חיים, הוא ביטוח שחשוב לעשות כדי שכל מי שתלוי בכם כלכלית, לא יישאר לבד וללא המשענת שלו. למען האמת, אנו חיים בתקופה כל כך מוזרה ומבלבלת, שביטוח חיים הוא סוג של עוגן בתוך כל הכאוס. לא משנה כמה הכלכלה מתרסקת, לא חשוב כמה נגיפים חדשים ישוגרו לאוויר חדשות לבקרים, אתם יכולים להיות רגועים כי אתם יודעים שאם חלילה יקרה לכם משהו, הצאצאים שלכם (או יורשים אחרים שתחליטו עליהם) יקבלו מספיק כסף כדי להסתדר בחיים ולהמשיך הלאה.

ביטוח חיים לחול הוא סעיף מעניין בתחום המרתק של ביטוחים, מאחר והוא שם דגש על “מה יקרה אם חלילה נמות בחו”ל”. מן הסתם, אף אחד לא מתכנן את הטיול שלו במחשבה שאולי הוא ימות בו. כשטסים לחו”ל עושים תוכניות כמו לאיזו מסעדה טובה ללכת, איזו הופעה אפשר לתפוס, אולי ביקור באתר היסטורי.

מוות? פחות.

אבל זה העניין, שבתור אנשים אחראיים, אנחנו צריכים לקחת בחשבון כל דבר, וזו הסיבה שאנחנו עושים גם ביטוחים שנשמעים פחות כייפים וזוהרים מביטוח נסיעות לחול. זה כמובן ביטוח חיים לחול.

ביטוח חיים לחול מכסה כל אפשרות של פטירה בחו”ל, כולל כיסוי הטסת הגופה לארץ, כך שלא רק שאתם דואגים ליורשים שלכם כלכלית, אתם גם דואגים להם שלא יצטרכו להתעסק עם שום פרט מעיק שקשור לבירוקרטיה של הטסת גופות מחו”ל לישראל, כי הביטוח ידאג לכל הפרטים הקטנים כולל עלויות טיסה והעברה.

האם כדאי לעשות ביטוח חיים אונליין?

ביטוח חיים לחול ניתן לעשות גם ללא התערבות של נציג שירות או סוכן ביטוח, זה נקרא ביטוח חיים אונליין., והרבה אנשים בוחרים בו כי הוא מהיר יותר. השאלה היא, מה מחיר המהירות הזו, ומה זה נותן לכם? מדוע שתעשו ביטוח חיים אונליין, כשאתם לא סוכני ביטוח מומחים, ואתם לא לגמרי מבינים מה אתם קוראים ועל מה אתם חותמים – גם אם נדמה לכם שאתם לחלוטין כן בעניין? לעשות ביטוח חיים אונליין, זה לפעמים לוותר מראש על סעיפים שאולי הייתם רוצים להכניס, כמו למשל ביטוח חיים עם חיסכון, שמציע לכם בנוסף למרכיב ביטוח החיים גם רכיב של חיסכון פנסיוני. אנשים שלא מצויים בתחום של ביטוח חיים לחול או ביטוח חיים באופן כללי, לא תמיד יודעים איזו פוליסה הם רוכשים, מה באמת היא כוללת, מה אומרות האותיות הקטנות, והאם המחיר שהם משלמים ריאלי. ביטוח חיים אונליין לא מאפשר לכם לשאול את כל השאלות החשובות, להתייעץ, לנהל משא ומתן על המחיר או לשאול האם הפוליסה מותאמת אליכם, לאורח חיים וליכולת ההחזר שלכם.

ביטוח חיים כמו גם ביטוח חיים לחול, הכי טוב לעשות באמצעות סוכן ביטוח. סוכן הביטוח יידע להתאים לכם את הפוליסה שהכי נכונה לכם, מחברת הביטוח שהוא ממליץ עליה – הרי סוכן הביטוח עובד עם כל החברות ומכיר מצוין את כל המוצרים שלהן. בנוסף, וחשוב לא פחות – בזמן תביעה כדאי שסוכן ביטוח יהיה איתכם בתמונה, בדיוק כמו שבזמן משפט עדיף שעורך דין יהיה איתכם בתמונה.

כמה עולה ביטוח חיים לחול?

השאלה היא לא כמה עולה ביטוח חיים לחול, אלא כמה עולה ביטוח חיים באופן כללי. והתשובה היא, שהמחיר של ביטוח חיים, כמו גם מחיר של ביטוח חיים לחול, תלוי במבוטח עצמו. בגיל שלו, במצב הבריאותי שלו, בהרגלי החיים שלו – ועוד. ככל שהמבוטח מבוגר יותר, כך הוא ישלם יותר על הביטוח. אם הוא סובל ממחלה כלשהי, או מעבר של מחלות, ביטוח החיים שלו יהיה יקר משמעותית ממבוטח בריא. לעיתים הוא גם עלול לקבל סירוב לבטח אותו.

לדוגמא, אלה מחירי ביטוח חיים עבור אישה, בחברת הראל, מגיל ארבעים ועד גיל שישים, ובהנחה שהיא איננה מעשנת – שימו לב להפרשי מחיר הפרמייה בין גיל ארבעים ואחת לגיל שישים – כמעט פי שמונה!

 

גיל המבוטחת תשלום חודשי של פרמיה בחברת הראל ביטוח
41 619
42 683
43 759
44 846
45 942
46 1051
47 1175
48 1313
49 1468
50 1642
51 1842
52 2064
53 2316
54 2600
55 2918
56 3242
57 3593
58 3979
59 4406
60 4879

 

מדוע ביטוח חיים לחול לא נמכר לבד, אלא רק כחלק מביטוח חיים כללי?

אין פוליסה נפרדת שנקראת ביטוח חיים לחול, מאחר וזהו סעיף בתוך ביטוחי חיים כללים. במידה ויש לכם ביטוח חיים, אתם יכולים להיות רגועים ושלווים, שגם אם חס וחלילה יקרה לכם משהו בזמן שתהיו דווקא בחו”ל, ביטוח החיים שלכם יהיה בתוקף ויועבר ליורשים שלכם כחוק.

שאלון קצר לבדיקת זכאות להזולה בביטוח החיים שלך
בדקו כמה כסף תוכלו לחסוך בחודש בעליות ביטוח החיים שלכם
אני גבר
אני אישה
דילוג לתוכן