פורטל הביטוחים הגדול בישראל
• כל מה שצריך לדעת על ביטוח •

ביטוח חיים

ביטוח חיים הוא הביטוח הראשון שאנו חושבים עליו כאשר אנו חושבים על ביטוח ובצדק. בעולם הביטוח, ביטוח חיים הוא התחום הראשי שכל חברת ביטוח מציעה למבוטחיה. כיום יש חברות המתמחות בנישות נוספות בעולם הביטוח אך ביטוח החיים הוא הביטוח הראשון ואולי החשוב ביותר מבין כל סוגי הביטוחים וכך גם הפיצוי למבוטח או יותר נכון למשפחת המבוטח, המוטבים של הפוליסה. מצאו בפורטל הביטוחים הגדול בישראל את כל המידע על ביטוחי חיים, מנועי השוואת מחירים, מחשבונים ועוד כלים שיעזרו לכם לבחור את ביטוח החיים הטוב ביותר עבורכם ועבור משפחתכם. האם כולם צריכים ביטוח חיים? הדעות חלוקות אך אם בעבר תשלומי ביטוח החיים היו גבוהים יחסית בעלות של כמה מאות שקלים מדי חודש, הריי שהיום המחיר ירד ואפשר כיום בעלות של כמאה שקלים בחודש ליהנות מפוליסת ביטוח חיים בעלת רכיב פיצוי גדול מאוד במקרה של הפעלת הפוליסה למוטבי המבוטח וזה יתרון משמעותי.

איפה עושים ביטוח חיים?

ביטוח חיים הוא הסכם ביטוחי בין המבוטח לבין חברת הביטוח שמפצה את משפחת המבוטח במקרה של פגיעה במבוטח ומוות. הסכום שנקבע עבור מוות המבוטח מועבר למשפחתו או למי שעבורו ייעד המבוטח את הכסף, בתשלום אחד או בקצבה, לפי החלטת המבוטח מול חברת הביטוח. ביטוח פופולרי נוסף שרבים מכירים הוא ביטוח חיים לחול, ביטוח חשוב מאוד, בעיקר כאשר אנו מבקרים בארצות בהן מערכת הבריאות יקרה מדי או כלל לא מפותחת. רוצים לעשות ביטוח חיים עם חיסכון? יש כיום מספר חברות ביטוח חיים המספקות שירות זה כולל ביטוח חיים אונליין! את כל אלה ועוד תמצאו בפורטל הביטוחים הגדול בישראל! גלשו בפורטל ומצאו מידע מקיף לגביי כל סוגי הביטוח הקיימים: ביטוח חיים, ביטוח בריאות, ביטוח רכב ועוד! כמו כן תמצאו מידע מקיף לגביי קרן פנסיה, קופת גמל, קרן השתלמות ועוד. כנסו להשוות ולמצוא את ההצעות הטובות ביותר מטעם חברות הביטוח והקופות המובילות בתחום ולבחור את פוליסות הביטוח המקיפות הטובות ביותר, המתאימות לצרכים שלכם ולתקציב שלכם!

מי יכול לעשות ביטוח חיים קולקטיבי והאם הוא באמת כזה משתלם?

ביטוח חיים אינו עניין זול, במיוחד למבוטחים שאינם צעירים או בריאים. כשמדובר במבוטחים שהם גם מבוגרים וגם עם מחלת רקע, הסיפור הופך ליקר מדי, או פשוט לא...

מאמרים נוספים

תוכן עניינים
מכירים את זה שאתם יוצאים לבילוי עם בן / בת הזוג שלכם, מתכוננים לכמה שעות של כיף וצחוקים, כשפתאום הוא / היא אומרים בקול רציני -...

קרן השתלמות רופאים

יש יתרונות בכך שאדם לא מעורב בעניינים היותר מבאסים של החיים, אם אפשר לקרוא להם כך. הוא לא צריך לחשוב על ביטוח חיים, הוא לא צריך להעסיק את עצמו...

 מעניין לבחון את חוסר הידע של אנשים רבים בנושא ביטוח חיים מס הכנסה - אותו זיכוי ממס בגין ביטוח חיים שמעניק כסף בחזרה לכל אדם שיש בבעלותו פוליסת ביטוח...

לקבלת ייעוץ חינם ובדיקת הוזלה בביטוח שלך ללא עלות, השאירו פרטים.

  מידע נוסף

  ביטוח חיים לחול – טסים ונהנים בראש שקט

  ביטוח חיים זמני למטרת נסיעה לחו"ל או ביטוח חיים לחול הוא ביטוח יעיל ולא יקר שנותן לכם יתרון במקרה של תאונה או מחלה בחו"ל, כל אחד לפי רמת הכיסוי עליה שילם בפוליסה. ביטוח חיים בחו"ל יכסה עבורכם הוצאות רפואיות שנאלצתם לבצע בחול, לרבות אשפוזים, ניתוחים ואפילו הטסה לארץ! מצאו את ביטוחי החול האטרקטיביים ביותר בפורטל הביטוחים הגדול בישראל! השוו מחירים, גלו מי מציע לכם יותר ובחרו את חברות הביטוח הטובות ביותר בכל תחום ביטוח: ביטוח בריאות, חיים, משכנתה, פנסיה וכדומה. עשו ביטוח חיים למען השקט נפשי שלכם ושל משפחתכם וגם למקרה של חלילה מוות או נכות (ביטוח חיים לא מכסה נכות רק מוות), כך תדעו שהמשפחה שלכם תקבל פיצוי שיעזור לה להתקיים בכבוד גם ללא הפרנסה שאתם ייצרתם עבורה כל השנים. גלשו עוד בפורטל הביטוחים הגדול בישראל לקבלת טיפים לניהול נכון של הכסף ומרכיב הביטוח במשכורת ועוד.

  ביטוח חיים עם חיסכון – פורטל הביטוחים הגדול בישראל

  ביטוח חיים מגן על המבוטח מהפסקת יכולות להתפרנס ולכן הפיצויים וההטבות הכספיות שהוא ומשפחתו מקבלים עקב כך, גדולים. בעיקרון יש 3 מסלולים מרכזיים בהם המבוטח בביטוח מקבל את מלוא הכסף:
  מוות
  הגעה לגיל הפרישה (או גיל אחר שנקבע בפוליסה)
  הפיכה לנכה
  קיימים גם 3 מסלולים פוליסה בביטוח החיים:
  פוליסה ריסק: זוהי פוליסה בה ההפרשה החודשית משמשת עבור ביטוח סיכון מוות ונכות (לא כולל) אך ללא מרכיב כלשהוא של חיסכון.
  פוליסת חיסכון: ביטוח חיים עם חיסכון בה ההפרשה החודשית משמשת רק לחיסכון ובמקרה של מוות או נכות המבוטח או מוטביו מקבלים את מלוא הסכום שנצבר בביטוח.
  פוליסה מעורבת: ביטוח חיים זה הוא הנפוץ ביותר והוא כולל את כל האפשרויות: מוות, נכות וזקנה והוא משלב בין פוליסת הריסק לפוליסת החיסכון, זהו למעשה 'ביטוח מנהלים' לכל דבר.
  לגביי השאלה האם ביטוח חיים בכלל הכרחי, קיים ויכוח ארוך שנים וביהדות מייחסים לכך חוסר אמון בכוח האל לתת לך פרנסה או פתיחת פה לשטן, כלומר קידום תאונה ופגיעה מוקדמת בפרנסה. המצדדים בביטוח חיים מדגישים את העובדה שמבקרה שהמבוטח, אב או אם המשפחה או המפרנסים העיקריים בה נהרגים בתאונה או הופכים נכים לצמיתות ואינם יכולים לפרנס עוד את משפחתם, ביטוח החיים למעשה מציל ומגן על המשפחה להמשך החיים.
  לסיכום, ביטוח חיים עם חיסכון הוא אחד הביטוחים המשמעותיים ביותר בחייו של כל אדם. הביטוח מהווה תוכנית חיסכון בנוסף לפיצוי הגבוה שהוא מקנה במקרה של הפעלת הפוליסה, כלומר מקרה של מוות, נכות או הגעה לגיל הפרישה.
  בפורטל הביטוחים הגדול בישראל תקבלו את כל המידע על ביטוח חיים, ביטוח בריאות וכל שאר הביטוחים הקיימים. השוו מחירים ומצאו את חברות הביטוח והקופות שנותנות לכם את התנאים הטובים ביותר שכן בביטוחי החיים ארוכי השנים, כל חצי אחוז ורבע אחוז שווים אלפי שקלים!

  עוד בפורטל הביטוחים הגדול בישראל

  מידע מקיף על קופות גמל, קרנות פנסיה וקרנות השתלמות, מידע מקיף על ביטוח רכב על כל מרכיביו: ביטוח חובה, ביטוח מקיף וביטוח צד ג' ועוד המון מידע, טיפים וכלים להשוואת מחירים בשוק של החברות המובילות בענף בתחום הביטוחים מכל סוג.

  מאמרים נוספים

  שאלות ותשובות:

  מה זה ביטוח חיים ריסק?

  ביטוח חיים ריסק דואג לכך שבמקרה של מוות, המשפחה תהנה מקבלת מתשלום גדול, חד פעמי בו במקום, בסמוך למועד המוות, של סכום הכסף המצוין בפוליסת הביטוח.

  מי צריך לעשות ביטוח חיים?

  כולם צריכים לעשות ביטוח חיים אך בעיקר מי שעובד בעבודה מסוכנת או נמצא במקום עבודה בעל סיכונים ממשיים כמו שמירה ואבטחה, עבודת כבאות ושיטור, עבודה בגבהים וכדומה. ביטוח החיים מתאים לכולם גם מהסיבה הפשוטה שתאונות קורות על בסיס יומי גם ללא קשר לעיסוק שלכם ולכן אם אתם רוצים שהמשפחה שלכם תהיה מסודרת וללא דאגות כלכליות במקרה שתמותו, ביטוח חיים הוא הפתרון בשבילכם.

  האם ביטוח מנהלים כולל ביטוח חיים?

  ברוב המקרים בכל פוליסת ביטוח מנהלים קיים רכיב ביטוח חיים. יחד עם זאת ייתכן ורכיב זה אינו מספק ויש לעשות ביטוח חיים נפרד או בנוסף, ביטוח חיים מקיף שיקנה לכם יותר זכויות והטבות כספיות במקרה של מוות, נכות או זקנה.

  האם סכום הכסף שמועבר למוטב המבוטח חייב במס?

  לא, בדרך כלל אין תשלום מס על ביטוח החיים עבור המוטב שקיבל את הכסף. בנוסף ניתן לקבל החזר מס בשיעור של 25% מהפרמיה ברוב המקרים.

  האם הפיצוי הביטוחי למשפחה צמוד למדד?

  כן, ברוב המקרים הפיצוי החודשי יהיה צמוד למדד המחירים לצרכן מתחילת תקופת הביטוח ולכן הכסף הנצבר והמשולם לא יאבד מערכו במהלך השנים!
  דילוג לתוכן